Umudumuz mart ayı diyenler:))

bende dört aylık hamileyim canım,bende bebiş isterken bu topiclere çok bakardım,sizi çok iyi anlıyabiliyorum,evlat bambaşka bişi,o yüzden dualarım bütün anne olmak isteyenlerle...

bende dört aylık hamileyim canım,bende bebiş isterken bu topiclere çok bakardım,sizi çok iyi anlıyabiliyorum,evlat bambaşka bişi,o yüzden dualarım bütün anne olmak isteyenlerle...

Allah razı olsun tatlım.bizi unutmadığın için çok sağol Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin minişi de bahtından güldürsün İnşaallah.

Allah razı olsun tatlım.bizi unutmadığın için çok sağol Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin minişi de bahtından güldürsün İnşaallah.

Allah razı olsun tatlım,mart ayı uğurlu ayınız olur inş,bide şunu diyim arkadaşım ben hamile kalmadan bi ay önce namazlarımdan sonra 'RABBİ HEB Lİ MİNESSALİHİN(saffat/100.ayet)ayetini okudum çokça,içten bişekilde ve hemen hamile kaldım Allahın izniyle,dua et ve yumurtlama günlerini iyi ayarla tatlım...

canım tekrar Allah razı olsun hem ben okuyacağım hemde eşime okumasını söyleyeceğim.Rabbim şimdiye kadar hiçbir duamı cevepsız bırakmadı bunuda bırakmayacağını biliyorum İnşaallah herkesin gönlüne göre verir AMİİİNN

canım hoşgeldin aramıza bat kaç yazarsan listemize eklerim:))

canım listeye gireyim benim bat 21 veya 20 si diyeyim buay 29 çekince genelde şubatta değişir düzen ama hayırlısı
rabbim hepimizin dualarını duyar inşallah ilerledikçe tanışıp dualarımıza da ekleriz birbirimizi inşallah

Allahım mübarek cuma gününün ve Peygamberimizin (Sav.) yüzü suyu hürmetine isteyen herkese aklı başında sağlığı yerinde eli ayağı düzgün hayırlı evlatlar nasip et.bize senden başkası yardım edemez dualarımızı geri çevirme Yarabbi AMİİİİNNNN

Umudumuz Mart Ayı Diyenler:))

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

netere = bat 5 Mart
berceste=bat 5 Mart
lawyer=bat 5 Mart
hilalarda=bat 6 Mart
hayalimduam=bat 6 mart
pptya87 =bat 8 Mart
oznurozaday =bat 8 Mart
oflu =bat 11 Mart
haver87=bat 13 Mart
saranhaeyo =bat 15 Mart
venüsyıldız =bat 15 Mart
alle =bat 15 Mart
pelin67 =bat 18 Mart
nvcvn =bat 19 Mart
demet35=21 Mart

Maşaallah listemiz kalabalıklaşıyor yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.umarım güzel haberler verirsiniz ve bizde sizinle birlikte mutlu oluruz:))

Allahım kimsenin gözünü yolda kucağını boş bırakma hayırlısını ver AMİİİİNNNN

Son düzenleme:

amiiiin canım cümlemize inşallah..

selamün aleyküm arkadaşlarım nasılsınız ben bi kaç gündür yoğunluktan giremiyordum bu akşam açaabildim eve yorgun argın geliyorum bazen de diyorum bu kadar işin içinde bi çocuğa nasıl bakacağım diye hayırlısı böle diye ama RABBİM büyüktür verir bi kolaylığını inşallah buna inanıyorum ve RABBİME tevekkül ediyorum hayırlı zamanda hayırlısını nasip etsin ama bebişim olmasını da çok istiyorum hele ki düşük yaptıktan sonra bu isteğim iyice arttı RABBİM hepimize hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin başkalarına bakıtmasın hepiniz ALLAHA EMANET OLUN

şubat ayını da kapattık benim de artık umudum Mart ayına bat 20 mart Rabbim en yakın zamanda isteyen herkese nasip eder inşallah

Merhaba kızlar bende bu topiği gördüm hemen yazıyım dedim benim bat 4 mart rabbim herşeyin hayırlısını verir inşaallah bizlere de o güzelim duyguyu tatdırır.

Umudumuz Mart Ayı Diyenler:))

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

peri4244=bat 4 Mart
netere = bat 5 Mart
berceste=bat 5 Mart
lawyer=bat 5 Mart
hilalarda=bat 6 Mart
hayalimduam=bat 6 mart
pptya87 =bat 8 Mart
oznurozaday =bat 8 Mart
oflu =bat 11 Mart
haver87=bat 13 Mart
saranhaeyo =bat 15 Mart
venüsyıldız =bat 15 Mart
alle =bat 15 Mart
pelin67 =bat 18 Mart
nvcvn =bat 19 Mart
s_eyan=bat 20 Mart
demet35=21 Mart

Maşaallah listemiz kalabalıklaşıyor yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.umarım herkes güzel haberler verir ve hep birlikte mutlu oluruz:))

Allahım kimsenin gözünü yolda kucağını boş bırakma hayırlısını ver AMİİİİNNNN

canım sağol güzel dileklerin için sende Allaha emanet ol:))

herkese merhaba,benim bat dündü ama sanırım ben de mart ayına transfer olacağım..haber veririm sizlere liste için..Allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsin..

Arkadaşlar deneyimlerimizide yazsak birbirimize daha çok yardımcı olabilirmiyiz acaba??

Amin Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah bakalım bizim nasibimizde ne zamanmış bebek sahibi olmak

ben herhalde bu ay erken adet olacağım
şimdiye kadar hiç erken olmadım ama
hem belirtilerim var hemde ateş ölçme yöntemine göre 11. gün yumurtladım üzerine 14 daha koy 25.gün oluyor bakalım kısmet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…