Umudumuz mart ayı diyenler:))

merhaba arkadaşlar.ben de aralıkta kürtaj oldum.ocak 21 de ilk adetimi oldum korunmadık bu ay umutluydum ama olmadı.bugün adet oldum.inşallah mart ayı uğurlu gelir.adetimden sonra hemen başlıycaz çalışmalara.yumurtlama günü falan hesaplamıycam hayırlısı bakalım....

Umudumuz Mart Ayı Diyenler:))

1- netere =BAT 5 Mart
2-pptya87 =BAT 8 Mart
3-oflu =BAT 11 Mart
4-saranhaeyo =BAT 15 Mart
5-venüsyıldız = BAT 15 Mart
6-pelin67 =BAT 18 Mart

[Allahım hayırlısını ver AMİİİNNN

Son düzenleme:
arkadaşlar çocuk sahibi olabilmek için şimdiye kadar yaşadıklarınızı da bizimle paylaşırmısınız?belki birbirimiz için daha faydalı olabiliriz...

oflu hoşgeldin canım benim sanırım öyle ve umarım bir dahaki sefere hamilelik topiğnde buluşuruz:))
hoşbulduk canım..
inşallah gebişler topiği açarızz :)

benımde umudum marta kaldı bat tarihim 18 mart... hepimiz icin hayırlısı olsun inş rabbim yüzlerimizi güldürsün...

canım sende burdasın hoşgeldin :)

kızlar başlığınız hayırlı oslun Allah hepinize sağlıklı bebiş versin
ben sadece şunu demek için rahatsız ettim Mart batlarınızı hesaplarken şubatın 29 çektiğini unutmayın

herkese merhabalar
nasılsınız arkadaşlar ben iyiyim sadece kendimi rahatlatmya çalışıyorum biliyorsunuz bu işlerde sakin stressiz olmalıymışız.biraz zor oluyor ama yapmalıyım kendimi işe güce verdim düşünmemek için bir sürü iş üretiyorum Allah hayırlısını versin inşaallah:))

saol ncm amin cnm Allahım hepimizin gönlüne göre versin

Umudumuz Mart Ayı Diyenler:))
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

1-netere = bat 5 Mart
2-pptya87 =bat 8 Mart
3-oznurozaday =bat 8 Mart
4-oflu =bat 11 Mart
5-saranhaeyo =bat 15 Mart
6-venüsyıldız =bat 15 Mart
7-pelin67 =bat 18 Mart

Allahım kimsenin gözünü yolda kucağını boş bırakma hayırlısını ver AMİİİİNNNN

bu ay adetimi heyecanla bekliyorum.
nane kürüyle ya gebe kalırım yada doktora giderim
başka çarem yok....

hayırlısı olsun canım Allah kolaylık versin.benimde yarın bitiyor bakalım nane kürü ne için acaba bizimki erkek faktörü ileri hareketlilerde sayı az eşim proxeed plus kullanıyor bakalım işe yarayacakmı?bu ay geçsin tahlil yaptırıcaz umarım faydası olmuştur:))

umudu mart ayına kalan bu kadar kişi mi var :26:

sanırım bu kadarız belki daha sonra gelenler olur hayırlısı.oflu canım bişey sorucam eşim proxeed plus kullanıyor 7.kutu bitiyor.bugün ilaç siparişi verdim ama ellerinde yokmu önümüzdeki haftaya gelir dediler.benim mersk ettiğim ilaca 1 hafta ara vermek zorunda kalacak (bu arada bunun sorumlusu eşim hep son ana bırakır gıcık)tekrar başladığımız noktaya geri dönermiyiz?

umudu mart ayına kalan bu kadar kişi mi var :26:

sanırım bu kadarız belki daha sonra gelenler olur hayırlısı.oflu canım bişey sorucam eşim proxeed plus kullanıyor 7.kutu bitiyor.bugün ilaç siparişi verdim ama ellerinde yokmu önümüzdeki haftaya gelir dediler.benim merak ettiğim ilaca 1 hafta ara vermek zorunda kalacak (bu arada bunun sorumlusu eşim hep son ana bırakır gıcık)tekrar başladığımız noktaya geri dönermiyiz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…