Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kızlarrrrrr iki gündür giremiyorum kusura bakmayın (
herkesin kurban bayramı mübarek olsun...şu bayramların yüzü suyu hürmetine inşallah herkes
bebeklerine kavuşur...
bol bol dua edelim kader arkadaşlarım benim...
hepinizi çok seviyorum....
öpüyorum....

canım geçmiş olsun bak bi bebeğin olmuş üzülme yine olur sadece biraz daha zamana ihtiyacın var o kadar

kızlar merhaba pek vaktim olmuyo aslında giriyorum ama şöyle bi okuyup çıkıyorum... herkesin bayramı mübarek olsun... bayram sonu güzel haberleriniz bekliyorum hepinizi öpüyorum

ii bayramlar kızlarrrr sizi hep takip ediyorm. benimde bat 15 kasım ama 3 gün atıyo inş ugurlu gelir bu tapik bu mübarek günde herkez amiinnn

canım geçmiş olsun bak bi bebeğin olmuş üzülme yine olur sadece biraz daha zamana ihtiyacın var o kadar

slm cnm ii bayramlar bende 2 yıllık evliyim gecen sene boş gebelik yasadım kürtaj oldum 2 aylıktı çook agladım çokk üzüldüm kısmet napalım yaşamamız lazımdı kuvvetli olmamız lazım

slm cnm ii bayramlar bende 2 yıllık evliyim gecen sene boş gebelik yasadım kürtaj oldum 2 aylıktı çook agladım çokk üzüldüm kısmet napalım yaşamamız lazımdı kuvvetli olmamız lazım

mrb canım bende aynı sekelde 3 yıllık evliyim 4 ay once bende kürtaj oldum boş gebelik yüsünden sıkmamamız gerekiyo canlarımızı bu arada herkesin mübarek kurban bayramı kutlu olsun iyi bayramlar umarım bayram sonu mutlu bebek haberleri almak dilegiylee

mrb seninde bayaraamın mübarek olsun bende kayınvalidemdeyim çok sık giremiyorum görümcemin laptopu

çift çizgiyi gördüğün günden önceki her gün testi düzenli aksatmadan yaptın ve ilk kez bugün çift çizgiyi gördü isen yumurtan çift çizgiyi takiben 24-36 saat sonra çatlar. ilişki ne zaman oldu onu anlamadım çift çizgiyi gördükten sonra mı? öyle ise iyi olmuş fakat çift çizgiyi gördüğün gün ertesi günü ve bir sonraki gün ilişki olsa iyi olur.yani 3 gün üst üste.20 dakka yatmak zaten yeterli fazlası gereksiz....umarım büyük buluşma gerçekleşmiştir.

iyi bayramlar canım
bildiğim kadarıyla göğüs uçlarının rengi koyulaşıyormuş... seninki açılmış mı yani?

Son düzenleme:

evet canıma aynen öyle :)
benim gögüs uçlarımın rengi açıldı

kızlar hepinizin bayramı kutlu olsun.birdahaki bayramda elimizi öptürecek bir ufaklık olur inşallah yanımızda:)

slm kızlar, size acil bir şey sormak istiyorum. ilk defa böyle birşey gördüm.
ben bugün regl oldum. az önce lavaboya girdiğimde pedimde kanlı ama yumuşak et parçasına benzer bişey vardı. o ne olabilir acaba????????:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

Son düzenleme:

ben bu ay cok umutlanmştım ama malesef bu sabah adet oldum( benimde umudum kasım ayı zaten bu ay doğmusum bana ve sizlere uğur getirirde hamile kalırız inş...

SlM kizlar netim yok hala gelemiyorum cok ozledim muhabbetinizi.herkese iyi bayramlar benim bu aydan hic umudum yok esım sehir dısına gitti sonra geldi grip oldu ve Bayram oldu biz sadece 11-14-15 de birlikte olduk bide bugun yapAbilirsek 17. Gün denemiş olcaz hic düzenli olmadı gecen ay 9 gün gecikmişti reglim bu ayda kesin ovulasyon günlerimde farklilasmistir ..zaten içindede bu ayda olmadı diyor etrafında herkes hamile özelliklede dün iki arkadasım 2. Bebeklerine hamileymis ve istemiyerek olmuş bende istiyorum her ay fos çıkıyor

Kizlar iyi bayramlar ben bu aydancok umutlandim egrr regl olursam kesin feci yikilirim gibime geliyor buarada bat yarin vee atseim 37.1 e yukseldi insallah guzel haber gelir benden

canın senin ve tüm arkadaşların bayramı kutlu olsun. İnşallah güzel haberini alırız. hem senin içinde çifte bayram olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…