Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Aranıza ben de yeni katıldım sayılır. Sayılır diyorum çünkü çoook uzun zamandır sizi takip ediyorum. Bi kaç defa diğer topiclere yazmıstım ama araya tedavı fılan gırınce bıraktım. Şimdi yenıden burdayım. Öncelıkle hepınızı canı gönülden anladıgımı ve kasım ayının bize ve bizim gibi bebek özlemi çeken herkese ugurlu gelmesını dilerim.
Benım hıkayemı de cok kısa anlatacak olursam 2. 5 yılık evlıyım ve buı ocak ayından ıtıbaren coocuk dudunmeye baslamıstık ancak ben de kıst cıktı ve amelıyuat oldum cok uzun bı tedavı surecı gecırdım. Tam ıyıleştım derken esımde 3. derece varıkosel teshısı kondu amelıyat oldu. Cok sukur 2 aydır ıkımızde ıyıyız::) o yuzden calışmalara basladık yenıden. Keım ayında cok umutlanmıstım ama olmadı maalesef O yuzden umudum kasım ayına diyorum ve benı de aranıza almanızı istiyorum:)

benım bat bu arada 23 kasım, umarımm gelmez

çok sık tuvalete gider oldum Allahım herşeyi hamileliğe yormak tuhaf bi duygu halbuki Bat a daha çook var

kıslar ya ne olcak benim bu halim :))

adetim biraz kısa sürdü die hemen hamilemiyim havalarına girdim....

midem bulanmaya başladı, hemen psikolojik olarak etkileniyorum... offfffffff offfffffffffffff

ben hamile kalana kadar kafayı sıyırcam galiba

Canım öncelikle çok çok geçmiş olsun.. Aramıza hoşgeldin.. Umarım herşey istediğimiz gibi olur

Emin ol bende garip garip seyler düşünmeye basladım sanırım herkesin ruh hali aynı şekilde o yüzden sıkma kendini

Burası cok rahat ve herkes aynı durumda oldugu ıcın rahatca ıcımdekılerı soyluyorum benı cok rahatlatıyor:)

ben nedense çevremdeki insanlara anlatamadıklarımı yazıyorum buraya ve inan çok iyi geliyor. Çünkü herkes benimle aynı derdi sıkıntıyı sevinci paylaşıyor. Arkadaşlarıma bile daha bebek istediğimizi söyleyemiyorum ne olur ne olmaz zaman geçtikçe onlarda sıkıcaklar çünkü niye olmuyo vs vs ne gerek var burda hepimizi birbirimizi anlıyoruz kötü düşünmüyoruz

aynen dediğin gibi bende etrafımda kimseye söyleyemediklerimi konusuyorum burdaa.... bu araada bilginiz varsaa bugün biraz yürüdüm işim dolayısıylaa vee az öncee vc ye gittiğimde çamaşırımda kahverengi akıntı gördüm daha adetime 5 gün varr bide gecen gün ( kendimin bu halinee aklımı yerine toplayınca cok gülüyorum da) falcıya gittim demezmi bu ay sonundaa hamilelik görünüo diee sanırım kafayı yiyorumm benim gibi bi kadınn nerelerde arıyo çaresini falcıda:d

arada sırada olabilirmiş bu durumlar ben de yaşadım ama hamilelikten kaynaklanan bir durum değildir...adetin kaç gün sürdüğü önemli değilmiş...hemogram değerlerine baktırabilirsin.belki kan değerlerinde bir düşüklük vardır.

he bidee kasıklarımdaa agrılar varr sabah nedendir bilmem birden ögüresim geldii normalde alısık oldugum bi kokuyaa nerdeyse kusucaktımm allahım sanırım cıldırıcam bebek bebek diee....

oncelikle hosgeldin aramiza cok gecmis olsun simdi bol bol dualarimizla ve cabalarimizla ve tabiki allahin izniyle bebislerimizi kucagimiza almayi nasip etsin insallah insallah hersey gonlunce olsun

selammm kızlarrrr.....
baya kaynatmışsınız... bayram geliyor diye e temizlik başladı :)))
yoruldum baya cam sil sil süpür perdeler derken akşam oldu....
az daha işim var....
onları da bitirip yanınıza geleceğim hemen :))
bu arada yeni gelen arkadaşlar bat tarihinizi yazın sizleri de ekleyeyim listeye :))

hoşgeldin canım rabbim gönlündekini versin inşallah:))

benim umudum kasım ayı değil aralık maalesef adetim bu ay 1 hafta geç teşrif ettiği için (27 ekim olması gereken batım 1 kasım oldu) artık aralık 3-4 gibi olurum...umudum bu ayki çalışmlara. umarım iltihabım da geçmiştir..

Teşekkür ederim yardımLarın için :) Bu arada iLtihap oLayından bende şüpheLeniyorum. İç çamaşırımda sarı LekeLenmeLer oLuyor sürekLi çamaşır değiştiriyorum. Çok fazLa değiL ama yinede var siLik şekiLde. Bu iLtihaptan oLabiLirmi :18:

üzülme canım aralık ayı listesi de yaparız... bu topiği güncel tutmayı düşünüyorum ben :)

kızlar iltihabın geçmesi için bol bol su için...
bende de vardı benimki büyük olasılık geçmiştir. doktora gittiğimde
bir çok ilaç fitil krem vs verdi...
ve çok afedersiniz malum bölgesi sadece saf su ile temizleyin...
ilişki sonrasında kokulu mendiller vs o tarz şeylerde temizlik yapmayın...
doktorlar iltihabın veya enfeksiyonun bu şekilde olustuğunu söylüyorlar...

sohbetinize cidden doyum olmuyo ama ben yarım saate
gelirim.... çıkmayın da sohbet ederiz... :)

bana da 1 kullanımlık fitil ve tek kullanımlık 1 hap verdi.kaşıntı içinde bir krem..trovagen diye... iltihap için bir de 1 kutu antibiyotik ile 1 şişe suya konulan bir ilaçtan verdi..kullandım...ama hala saı bir akıntı oluyo...
bir de belediye suları klorlu olabilir ona da dikkat etmek lazım.

bence iltihap var mı yok mu baktır. iltihap gebelik oluşsa da bebeğin düşmesine sebebiyet verebiliyormuş.idrar testi yaptır ve ben yeni evli olmama rağmen jinekolojik muayene olmaya başladım...çünkü iltihabım rahimi tıkamış. önce önlem alalımteddavimizi olalım en iyisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…