Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Bende ne zamandır takip ediyorum bu siteyi bilgilenmek için ama bugün katılmak geldi içimden :) aslında ovulasyon testleri var eczaneden alıcam bu ay bir de öyle deneyeceğiz bu ay :KK34:Deryacım sizin ne kadar oldu korunmayı bırakalı?

bizim daha yeni 2 aycık oldu sadece.. Ama şu ovulasyon testinden ben aldım. erken yaptım galiba hepsinde negatif sonuç aldım. İnternet hesaplmasına göre bu ggün yumurtlama günü. Ama o yumurta akı gibi olan akı da yok.. böle karmakaşık bişe yani...

aysunayy:.............. // 1 Kasım //
rumuzyok:............. // 4 Kasım //
Hapsuu:............... // 9 Kasım //
ddeerryya:............. // 10 Kasım //
deryalçın:...................// 10 Kasım //
slna:.................... // 11 Kasım //
gulisay:.................. // 12 Kasım //
UmutSunuz:.................. // 16 Kasım //
rihana:............... // 17 Kasım //
everythingwillbegreat:................ // 20 Kasım //
yağmur_gulu:..............// 23 Kasım //
0fLu:..................// 25 Kasım //
mihracee:............ // 26 Kasım //

Son düzenleme:
kızlar geçmişi pek okuyamadım hepiniz hoşgeldiniz...
listeye eklemediklerim varsa lütfen beklenen adet tarihlerini yazsınlar :) bu arada beklemede olanlar nasıl gidiyor...
çalışmaları bırakmıyoruz...
doktorlar genelde adet bitiminden sonra günaşırı ilişki öneriyorlar...
bu arada herhangi bi tedavi yöntemi uygulayan var mı aranızda ?

kızlar geçmişi pek okuyamadım hepiniz hoşgeldiniz...
listeye eklemediklerim varsa lütfen beklenen adet tarihlerini yazsınlar :) bu arada beklemede olanlar nasıl gidiyor...
çalışmaları bırakmıyoruz...
doktorlar genelde adet bitiminden sonra günaşırı ilişki öneriyorlar...
bu arada herhangi bi tedavi yöntemi uygulayan var mı aranızda ?

amanın sayfamız degıstımı??

0fLu:..................// 25 Kasım //
mihracee:............ // 26 Kasım //

evettttt oflu bensız olmaz benıde ekle bata

kasım 17 :nazar:

hayırlı olsun kasım ayımız ıns hamıle bır topıckımz olurr amınn:KK16::KK16:

merhaba arkadaslar adetime 4 gun kala kan testi yaptirdim 0.18 cikti yani negatif rahimde itaplanma cikti doktor hap verrdi tahmini adet tarihiim bugun veya yarin bat ise 24 kasim allah hepimizin hakinda hayirlisini eylesin benim bitane prrensesim var 21 aylik 2 yasina gidiyo allah tum isteyen herkeze nasip etsin insallah

merhaba arkadaslar adetime 4 gun kala kan testi yaptirdim 0.18 cikti yani negatif rahimde itaplanma cikti doktor hap verrdi tahmini adet tarihiim bugun veya yarin bat ise 24 kasim allah hepimizin hakinda hayirlisini eylesin benim bitane prrensesim var 21 aylik 2 yasina gidiyo allah tum isteyen herkeze nasip etsin insallah

canım iltihap için süt buharı ve maydonuzu kaynatıp üstüne oturunca iltihaplar gidiyormuş.
su buharı da olabilirmiş :) ve bol bol su iç canım :)

selam arkadaslar allah herkezin bebebisini kucagina almayi nasip etsin bende 2 senedir istiyoruz bakalim allahi gonlu ne zaman olur allah istiyenlere kiymet bilenlere versin diyorum oncelikle ben 30 gunde bir adet oluyorum yani 4 kasimda olmaliyim insallah olmamda allah hakimizda hayirlisi benide araniza alirsaniz cok sevinirim tskler canim listeye eklermisin ?? oflu kardesim

selam arkadaslar allah herkezin bebebisini kucagina almayi nasip etsin bende 2 senedir istiyoruz bakalim allahi gonlu ne zaman olur allah istiyenlere kiymet bilenlere versin diyorum oncelikle ben 30 gunde bir adet oluyorum yani 4 kasimda olmaliyim insallah olmamda allah hakimizda hayirlisi benide araniza alirsaniz cok sevinirim tskler canim listeye eklermisin ?? oflu kardesim

aleyküm selam kardeşim hoşgeldin....
2 yıl üzün bir süre bir sorun var mı ?
yoksa bir sorun olmadığı halde mi olmuyor...
hemen ekliyorum listeye :)
umarım hepimiz birbirimize uğurlu geliriz :)

merhaba arkadaşlar...

yeni arkadaşlarım gelmiş hepinize merhaba kızlar...listemiz kabarıyo ne güzel..açılışı güzel yapabilirim inşallah hepimiz hamiş oluruz bu ayy...

Merhaba canlarım benimde bu ay adetim 4 gün geçmişti o kadar çok umutlanmıştık ki kesin hamileyim diyorduk 4. gün doktora gidip kan testi yaptıracaktım ki birde ne
göreyim kırmızılar gelmiş :KK43: :KK43: eşime söyledim adam resmen şoka girdi ona daha çok üzüldüm ama benim adetim normalde 4 gün sürerdi bu kez 2 gün sürdü bide adet olmadan önce tüm gebelik belirtilerim vardı kasık ve belde sancılar, göğüs ucuma dokunamıyordum, aşırı yorgunluk :KK43: bakalım nasip değilmiş :KK25:

aysegul21072008:................... // 4 Kasım //
parpalm:..................// 15 Kasım //
rihana:.................. // 17 Kasım //
meleksen:................. // 24 KAsım //
0fLu:.......................// 25 Kasım //
mihracee:................ // 26 Kasım //

Son düzenleme:
listenin en sonunda ben varım:)) en son benden haber alacaksınızz inş. önce sizlerin güzel haberlerini alayım sonrad abenimkini

merhaba arkadaşlar...

yeni arkadaşlarım gelmiş hepinize merhaba kızlar...listemiz kabarıyo ne güzel..açılışı güzel yapabilirim inşallah hepimiz hamiş oluruz bu ayy...

insallah guzelim allah herkeze nasip etsin allah hakimizda hayirlisini versn

Merhaba canlarım benimde bu ay adetim 4 gün geçmişti o kadar çok umutlanmıştık ki kesin hamileyim diyorduk 4. gün doktora gidip kan testi yaptıracaktım ki birde ne
göreyim kırmızılar gelmiş :KK43: :KK43: eşime söyledim adam resmen şoka girdi ona daha çok üzüldüm ama benim adetim normalde 4 gün sürerdi bu kez 2 gün sürdü bide adet olmadan önce tüm gebelik belirtilerim vardı kasık ve belde sancılar, göğüs ucuma dokunamıyordum, aşırı yorgunluk :KK43: bakalım nasip değilmiş :KK25:

merhaba canım hoşgedin...
benimde 2 gün gecikmişti..
vucudumuzu o kadar çok alıştırıyoruz ki hamileliğe falan..
o bile bizi kandırıyor artık..
kendimizi dinlemek çok saçma...
bende günüm gelmeden önce bir çok belirti yaşadım..
hatta burdaki arkadaşlarım hamilesin dediler..
ama nasip değilmiş işte...
kendini üzme derim..
her şeyin bir zamanı var...

merhaba arkadaşlar...

kuşum hoşgeldin...
evet ilk güzel haberi senden bekliyoruz :)
evet canım arkadaşlarımız çoğalıyo maşallah :):nazar:

merhaba canım hoşgedin...
benimde 2 gün gecikmişti..
vucudumuzu o kadar çok alıştırıyoruz ki hamileliğe falan..
o bile bizi kandırıyor artık..
kendimizi dinlemek çok saçma...
bende günüm gelmeden önce bir çok belirti yaşadım..
hatta burdaki arkadaşlarım hamilesin dediler..
ama nasip değilmiş işte...
kendini üzme derim..
her şeyin bir zamanı var...

Sağol canım güzel cevabın için :KK9: bende bundan sonra hamileliği aklımdan çıkarıcam sadece çocuk düşüncesiyle yatağa girmekten bıktım sürekli çocuk düşünmekten
varmı yokmu diye aklıma getirmekten hergün eczaneye gidip test almaktan falan bıktım Rabbim ne zaman ol derse olur oluruna bıraktım artık. Rabbim kimsenin kucağını boş
bırakmasın inşallah

aleyküm selam kardeşim hoşgeldin....
2 yıl üzün bir süre bir sorun var mı ?
yoksa bir sorun olmadığı halde mi olmuyor...
hemen ekliyorum listeye :)
umarım hepimiz birbirimize uğurlu geliriz :)

tskler kardesim hosbuldum ben pcos luyum esimde spermleri orta derecede hayirlisi yinede

hayirlisi kardesim cok takmamakla alakali bence ins bu kasim ayi yuzumuz guler ben o duyguyu 2 senedir yasiyorum canim allah yardimiz olsun

X