Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Merhaba kızlar benimde umudum kasıma kaldı, her ay bir umut aslında benim adet 12 kasım, benide aranıza alırmısınız?:KK3:

merhaba canım... hoşgeldin..
seni de ekledim...
umarım hayırlısı olur :)

4. ayım olacak canım.. ama doktor takibinde hamile kalmak için diyorum..
e birde prolaktin sorunu olunca...
bitkilere vericem kendimi bu ay..
olur da inşallah gerek kalmaz...
her şeyin hayırlısı diyorum ben... :)
dediğin gibi canım herşeyin hayırlısı, kasım ayındaaa güzel gelişmeler olacak hepimiz içinnn inş.:)

selam kızlar nasılsınız ? oflu test yapmadınmı ? birde bişi sorucam bilgisi olan varmı ovulasyondan sonra idrar testinde ne zaman belli olur hamilelik sanırım bnm hayallerde kasıma kaldı ve tedavi için doktora gidicem artık :KK43::KK43::KK43::KK43:

merhaba ben o işlerden hiç anlamıyorum:KK70:DD

selam kızlar nasılsınız ? oflu test yapmadınmı ? birde bişi sorucam bilgisi olan varmı ovulasyondan sonra idrar testinde ne zaman belli olur hamilelik sanırım bnm hayallerde kasıma kaldı ve tedavi için doktora gidicem artık :KK43::KK43::KK43::KK43:

selam canım hoşgeldin....
canım malesef 2 gün gecikmeyle adet oldum ben...
idrar testini günün geçmeden yapma derim...
bu ay 6-7 tane test yaptım verdiğim paralara acıyorum...
bence bir hormonlarına baktır sen..
doktora git derim yani..
üzülmek yok... :)
umut hep var...

kızlarr ben kaçıyorum hepinize ii geceler girerim sık sık Allah herkesin hakkkında hayırlı güzel sonuçlar nasip etsin

selam canım hoşgeldin....
canım malesef 2 gün gecikmeyle adet oldum ben...
idrar testini günün geçmeden yapma derim...
bu ay 6-7 tane test yaptım verdiğim paralara acıyorum...
bence bir hormonlarına baktır sen..
doktora git derim yani..
üzülmek yok... :)
umut hep var...

cnm geçen ay 9 gün gecikince bnde umutlanıp doktora gittim test negatif çıktı hormon testi istedi hepsi çok ii cıktı 9.gün adet oldum bu ay ovulasyonuda kaçırmadım ama hiiiiiiiiiiiiiiiiçççç belirti yok

kızlarr ben kaçıyorum hepinize ii geceler girerim sık sık Allah herkesin hakkkında hayırlı güzel sonuçlar nasip etsin

amiinnnnn canım hayırlı gecelerr rabbi kasım ayında hepimizi anne adayı yapar inşallahhhhhhhhhhhh

Selam kızlarrr,
Beni de aranıza alır mısınız? Bende umudu kasıma kalanlardanım :emir_bebek: İnşallah çok bekletmez bizi bebeklerimiz uğurlu gelir bu topik:nazar: Siz ne kadar oldu korunmayı bırakalı? Birde korunmayı bıraktıktan sonra regl düzensizleşmesi oldu mu sizde?Günü gününe saat gibi olan regl korunmayı bırakınca şaştı ya :KK52:

Kızlarrr ben daha olmadım ama 2 gün önce kanda gebelik testi yaptırdım ve negatif çıktı :KK50: O yüzden şimdi adetimi bekliyorum, benim de umudum kasıma kaldıııı :KK5:

slm bende dün kan testi yaptırdım, negatif çıktı.. ama benim adetime henüz 7 gün var... hemşire olsa da çıkmaz demişti çıkmadı...

slm kızlarr, beni de aranıza alır mısınız?

benimde umudum kasım :KK3::KK3::KK3:

slm bende dün kan testi yaptırdım, negatif çıktı.. ama benim adetime henüz 7 gün var... hemşire olsa da çıkmaz demişti çıkmadı...

Selam Jour,

Çok erken yaptırmışsın testi belirtilerin mi vardı?Adet gecikmesini beklemek gerekiyor en net sonuç için.Ama çok isteyince insanın elinde değil sabırsızlanıyor değil mi:emir_bebek:

bend katılıyorum aranıza.. aslında bu gün benim tam yumurtlama günüm boş geçmek de istemiyorum. İnşallah dün geceki gibi bi durum olmaz. ( stres yaptık galibaa birlikte olamadık dün gece). ama nedense şimdide kendimi sizlerin aranıza dahil ettim.ilmiyorum içimdeki ses öyle dio.Bu arada bat 10 kasım...

bend katılıyorum aranıza.. aslında bu gün benim tam yumurtlama günüm boş geçmek de istemiyorum. İnşallah dün geceki gibi bi durum olmaz. ( stres yaptık galibaa birlikte olamadık dün gece). ama nedense şimdide kendimi sizlerin aranıza dahil ettim.ilmiyorum içimdeki ses öyle dio.Bu arada bat 10 kasım...

Bende ne zamandır takip ediyorum bu siteyi bilgilenmek için ama bugün katılmak geldi içimden :) aslında ovulasyon testleri var eczaneden alıcam bu ay bir de öyle deneyeceğiz bu ay :KK34:Deryacım sizin ne kadar oldu korunmayı bırakalı?

inşallah tez zamanda hamişler kervanına gireriz kızlar gelsin bebişler artık yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kızlar benim adet hiç sekmezdi bu ay gecikti. offfff dua edin bana eğerki krmızılar gelirse aranıza katılıcam

Selam Jour,

Çok erken yaptırmışsın testi belirtilerin mi vardı?Adet gecikmesini beklemek gerekiyor en net sonuç için.Ama çok isteyince insanın elinde değil sabırsızlanıyor değil mi:emir_bebek:

belirti yoktu aslında ama sabırsızlandım işte bi an önce öğreneyim istedim.. ama hayal kırıklığı tabi :))

kızlar 2 gün gecikmeden sonra adet oldum... o kadar ümitlenmiştim bir de çok silik bir çizgi çıkınca kesin demiştim ama olmadı.. ekim ayındaki hayallerde suya düştü... bunda da vardır bir hayır...artık umudumuz KASIM AYI... benim gibi olanlar buyrun beraber bekleyelim.... dertleşelim.. deneyimlerimizi paylaşalımm... umarım uğurlu gelir....

Benim Bat 25 Kasım....

Oflucuğum benide listesene eklermisin 9 kasım benim bat :)

X