Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

klomene adetin 3. günü başlanıyor. sen neden bittikten sonra başlıyorsun:26:

simdiye kadar hep 5 ci gunu baslatti doktorum belki konuma gore deisebiliyordur bu arada bu ay kisa surdu dedim canim bittikten sonra baslicam demedim yalnis bildirmis olmiyim sen ne zamandir cocuk istiyorsun canim

selam kizlar nasilsiniz bu ay benim adetim kisa surdu bugun 4 u gunu bitti dusumu alcam eve gittigimde yarinda klomen ne basliyorum bi hafta sonra ins baslarim calismalara allah hakkimizda hayirlisini versin cumlemize

ya neden kısa sürdü ki?

benim de ilginç oldu bu ay...

pazar günü regl oldum, ilk başta kahverengi oldu sonra normale döndü... pazartesi de normaldi.. salı günü sabah kanamam vardı öğleden sonra hiç olmadı dün yani çarşamba da çok az kanamam oldu.. bugün itibariyle hiç görmedim henüz... normal şartlarda cumartesi günü adetim biticek.. bu sefer ilk iki gün kanamam oldu sonrasında neredeyse kesildi.. hayırlısı inş

merhaba arkadaşlar, bebek istiyoruz normal olarak 6-7 aydır olmadadı. doktora gittik, ekim ayında ilk defa klomen ve duphaston kullandım. duphastonun bittiği gün 1 kasım da kan testi yaptırdım. sonuç negatif :KK43: adetime 5 gün var. sonuç değişebilir mi??? erken mi yaptırmışım kan testini?? moralim de bozuk. :KK43:

simdiye kadar hep 5 ci gunu baslatti doktorum belki konuma gore deisebiliyordur bu arada bu ay kisa surdu dedim canim bittikten sonra baslicam demedim yalnis bildirmis olmiyim sen ne zamandir cocuk istiyorsun canim

anladım cnm 5. günü başlıyorsun yani.
ben 1yıldan beri istiyorum cnm. geçen yıl 1kez klomen kullandm gebelik olmadı. 2. klomende kist oluştu.
geçen yıl 2 klomenden sonra bıraktım tedaviyi.1 sene bekledim. bebiş falan gelmedi.
bu sene yeniden başladım klomene . şu an beklemedeyim. batım 6kasım .pek bişi kalmadı:KK1:
hayırlısı olsun cnm hepimizin hakkında. İnşallah kısa zamanda hamiş kalırız:KK49:

:2: :2: off yaa adet oldum hemde 2 gün önce normalde 5inde olmam lazımdııı :2: 29 aralıkda korunmayı bırakalı 1 sene olucak sanırım gene bize dr serüveni başlıyacak. arkadaşlar bu klomen tedavisi ne işe yarıyo hep duyuyorum ama sormak şimdi aklıma geldi

:2: :2: off yaa adet oldum hemde 2 gün önce normalde 5inde olmam lazımdııı :2: 29 aralıkda korunmayı bırakalı 1 sene olucak sanırım gene bize dr serüveni başlıyacak. arkadaşlar bu klomen tedavisi ne işe yarıyo hep duyuyorum ama sormak şimdi aklıma geldi

klomen tedavısı yumurta takıpı dıye bılıyorum bu hapı adetın 5.gunu yutuosun doktorun verdıgı tavsıye ıle tabıkıde
yumurtlama ıcın yanı yumurtanın boyutu 12mm ıse 17mm 22 mm edıor bolelıkle yumurtan catladıgında tutarsa hamıle kalıosun

tabıkıde catlama problemı olanlarada ıgne verıolar yumurtan ıstenılen buyuklugune gelınce :KK34:
ıns sana gerek kalmadan hamıle kalırsın ...

aslında benim eşimde varikosel var kızımda 1 yıl sonra olmuşdu tam tüp bebek tedavisine başlıyacakdık çünkü dr aşılama bile çoz zayıf olmayabilir demişdi. ben rahim filmi çektirikdim adetten sonra yapılıyomuş adet olmadım meger hamileymişim. şimdi 2. bebeği istiyoruz gene 1 sene olucak korunmayalı allahım inşallah güzümüzü güldürür tekrar bi mucize daha verir bize ama bu kez umudum yok çünkü eşimin sıgarayı bırakdığı bi dönemdi hamile kaldığım zaman şuan gene tam gaz sigara içiyo

ya neden kısa sürdü ki?

benim de ilginç oldu bu ay...

pazar günü regl oldum, ilk başta kahverengi oldu sonra normale döndü... pazartesi de normaldi.. salı günü sabah kanamam vardı öğleden sonra hiç olmadı dün yani çarşamba da çok az kanamam oldu.. bugün itibariyle hiç görmedim henüz... normal şartlarda cumartesi günü adetim biticek.. bu sefer ilk iki gün kanamam oldu sonrasında neredeyse kesildi.. hayırlısı inş

Ayy canım benimde aynen böyle oldu normalde tam 4 gün sürerdi adetim bu kez 2 gün sürdü sonradan da bitti gibi bişry oldu :S bide 4 gün gecikmeli oldu yani anlamadım valla midem de bulanıyo 1 haftadır :)

kızlar benımde umuudm kasım ayı sımdı 28 ekımde adet oldum 2 kasımda bıttı adetım 10 kasım yumurtam mı catlıyo 14 sayınca o gunmu halvet olsun bıde adet de kıstım cıktı bıttıkden snra gene gttm ılac vardı 15 gun boyunca ıc dedı gecer dedı doktr sızcee hamılelegıme engel olurmu :KK43:

kızlar istemek yeterli sigarayı bırakmak ıcın her cektıgınız nfes bebişinize zarar verıcek bunu dusunun ve kesin .

walla canım söylemesi çok kolayda o bi anda olmuyo işte mesela ben çok istiyorum bırakmayı ama maalesef yine içiyorum yine içiyorum ha gerçi şu var bi hamile kalsam hemen bitiririm çünkü ilk bebeğimde öyle olmuştu öğrendikten sonra 1.5 yıl hiç içmedim ne zaman bebeğimi sütten kestim tekrar başladım o illete

walla canım söylemesi çok kolayda o bi anda olmuyo işte mesela ben çok istiyorum bırakmayı ama maalesef yine içiyorum yine içiyorum ha gerçi şu var bi hamile kalsam hemen bitiririm çünkü ilk bebeğimde öyle olmuştu öğrendikten sonra 1.5 yıl hiç içmedim ne zaman bebeğimi sütten kestim tekrar başladım o illete

evet kolay deil orası kesin. ilk hamileliğinde ne olmustu canım ? bırden kesmısmıydın demek ıstedın ?

X