Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

ya kızlar karnımın içinde sanki bi bebek var böyle geriniyo gibi hissediyorum ya bi ağrı oluyo ne bu şimdi anlayamadım ööfff

kızlar bu kadar kalabalıkken hazır size de sorayım belki bi şeyler söylersiniz bana.3 aralıkta çatlatma iğnesi yapıldım ve 36 saat sonra ilişki yaşadım başka da ilişki olamadı (kocam bu hususta tembel çünkü ne yazık ki)acaba tek seferle de tutma ihtimali var mıdır ki?yoksa boşa mı umutlanıyorum ne dersiniz?nolur üzülmiyim diye düşündüklerinizi gizlemeyin.

canım inan bu konuda bi bilgim yok olsa seve seve cevap verirdim

Hamile olan tum arkadaslari cok tebrik ederim. Darisi basimiza. Benim bu ay tutmadi. Yeni BAT 3 Ocak. Ekleyebilirseniz cok sevinirim. tesekkurler

canım inan bu konuda bi bilgim yok olsa seve seve cevap verirdim

teşekkür ederim arkadaşımAllah gönlündekini versin inşalah.Bu arada ben de senin gibi yapmaya çalışıyorum.doktorum öğretti.beynimize olumlu mesajlar göndermemiz lazımmış."aynanın karşısına geç ben hamileyim de mutlu ol"dedi.hatta dedi ki"karnını sev bebeğinin orada olduğuna beynini inandır"yapmaya çalışıyorum.

cnm bu sadece film lerde olmuyo mesela benim arkadaşım bu ay sadece tek bi kez korunmasız ilişki yaşadı 2 gun önce öğrendi bence zamanlama guzel

cnm bu sadece film lerde olmuyo mesela benim arkadaşım bu ay sadece tek bi kez korunmasız ilişki yaşadı 2 gun önce öğrendi bence zamanlama guzel

ayyy inşallah ağzından bal damlıyor arkadaşım inşallah.çünkü benim işim çok zor çooooooook.eşim çok tembel ayda en fazla bir iki kez birlikte oluruz biz başka da olmaz.yani bana mucize lazım.Rabbim isterse o mucize de olur elbette.Rabbim hepimiz için"ol"desin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…