Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

ayyy inşallah ağzından bal damlıyor arkadaşım inşallah.çünkü benim işim çok zor çooooooook.eşim çok tembel ayda en fazla bir iki kez birlikte oluruz biz başka da olmaz.yani bana mucize lazım.Rabbim isterse o mucize de olur elbette.Rabbim hepimiz için"ol"desin inşallah.

asılında durumunuz aynı mesela bunda önce 2 duşuk yaptı ve 2 gebeliğindede tek seferde kaldı bu 3.cu düşün bence sen her ay joker hakkını yumurtlma zamanı kullan mesele biz 3 aydır gun aşırı yapıyoruz adetlerim duzensiz olduğundan yok önemli olan çok değil zamanında ilişki tamammı tatlım bat nezaman

asılında durumunuz aynı mesela bunda önce 2 duşuk yaptı ve 2 gebeliğindede tek seferde kaldı bu 3.cu düşün bence sen her ay joker hakkını yumurtlma zamanı kullan mesele biz 3 aydır gun aşırı yapıyoruz adetlerim duzensiz olduğundan yok önemli olan çok değil zamanında ilişki tamammı tatlım bat nezaman

bat aslında 22 aralık ama hani çatlatma iğnesinden sonra 14 gün sonra adet görülüyormuş ya işte bu sebeple bat kaçtır tam olarak bilemiyorum.

yarın sabah ilk idrarınla yapmanı tavsiye ederim çok sıvı şeyler tüketme :KK31:

ya bunu öğrendiğim iyi oldu bende gece idrarı ile yapmıştım dünde ikinci kez yapayım bi dedim ne çıkacak die yine silik çizgi çıktı çok ama çok az koyulaşmış kızlar bu normalmi yaa kafama takıldı dünden beri .. ne kadar koyulaşıyo ki hamilelikte inş bi sorun yoktur yaaa kafayı yicem artık:KK43:

hamişler ilk test silik çıktıktan snr bidaha yapan varmı yaaa ne kadar koyulaşıyo kızlar bi cvp verin ne olur yaaa:KK43::KK43::KK43:

tatlım o yaptığın testle de alakalı olabilir sabah tekrar yaptın mı sen

tatlım o yaptığın testle de alakalı olabilir sabah tekrar yaptın mı sen

yok güzelim ben adetgecikmesinin 6. günü yaptım çok silik çizgi ç.ıktı sonra ertesi günü kan testi yaptırdım pozitif çıktı dün gece idrarı ile yaptım bi denemelik yine silik çıktı koyulaşması gerekmiyomu:KK43: bi sorunmu var acaba die kafama takıldı :KK43:

hamişler ve anne adayları folik asit ve omega 3 kullanmayı sakın ihmal etmeyin omega 3 bebeğin zeka gelişimi için çok önemliymiş balık yemek gerekiyomuş eğer balık sevmiyosanız eczaneden balık hapıda alabilirsiniz ve günlük bi kaç tane ceviz mutlaka tüketin cevizdede omega 3 bulunuyo.....

sonucumu aldım ve geldiiim.
Değerimiz 987 olmuş önümüzdeki hafta keseyi görürüz dedi doktor.
Ben bir sorun yoktur dimi dedim, keseyi görmeden bişi diyemeyiz dedi, ay öldürür adamı bu doktorlar...

efendim canım şu idrara takılma yaa
test markaları aynı mıydı ??
kan değerlerin katladı zaten önemsiz şeylere yorup da bebeğini sıkıntıya sokma :KK49:

aynıydı sanırım cnm da ne bilim koyulaşması gerekmiyomu kan testi yaptırayım diyorum ama hiç vaktim yok bide korkuyorum hemen insanın moralini bozuyolar adetimin bugün 10. günü bi sorun olsaydı şimdiye kadar kanamam falan olurdu demi:KK43:

sonucumu aldım ve geldiiim.
Değerimiz 987 olmuş önümüzdeki hafta keseyi görürüz dedi doktor.
Ben bir sorun yoktur dimi dedim, keseyi görmeden bişi diyemeyiz dedi, ay öldürür adamı bu doktorlar...

offf sorma yaaaa:KK43: değerin maş çok güzel cnm zaten 1500 de vajinadan görünüyo kese 2 yada 3 güne görürsün keseyi hayırlı olsun

aaa sen baya erken öğrenmişsin tatlım ben gecikmenin 6. günü öğrendim bende çok geç döllenmişim:) o yüzden kimyasal gebelik dediler ama afedersinde kıçıma bile takmadım bi o an üzüldüm sonra tırt:) gayet iyiyim öle olsaydı çoktan kanamam olmuştu bugün 10. günü gecikmenin şimdi merak ediyorum gitsem görürmüyüm keseyi acep
Yok henüz göremeyebilirsin canım, 1 hafta daha beklersen o zaman görünür :nazar:

X