Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

normal canım ben hamile olduğumu bilmiyodum bir gece kasık ağrısından oturup ağladım kesen oluşuyor bebişin yerleşiyor ağrıların ara ara olur benim halada var korkma canım

allah razı olsun cnm yaa rahatladım biraz kanama olmadığı sürece normal diyo herkes bakalım haftaya gidecem doktora işte inş görürüm keseyi

valla ben de sata göre 7 haftalık hamileyim ve karın kasık ağrılarım var yaa..
normaldir inşaallah..
hamileiğimi salı günü öğrendim ve öğrenmeden 2 saat önce başladı ağrılar :)))

bnm de var cnm ağrılarım da normal diyolar bebek yerleşiyo diyolar inş öledir senin maş. 7 hafta olmuş sağlıkla alırsın kucağına inş cnm ben hala adet olacam sanıyorm öle ağrılarım oluyo belim kopuyo göğüslerim zaten felaket dokunamıyorum

sata göre 7 haftalık ama idrarda çıkmadı geçen hafta ondan 3-4 haftalıktır demişti doktor..
cuma günü hastaneye gidecem kesin haftam belli olacak inşaallah..
hem göbeğim falan yok 7 hafta yoktur sanki..

beinm de göğüsler fena...

sata göre 7 haftalık ama idrarda çıkmadı geçen hafta ondan 3-4 haftalıktır demişti doktor..
cuma günü hastaneye gidecem kesin haftam belli olacak inşaallah..
hem göbeğim falan yok 7 hafta yoktur sanki..

beinm de göğüsler fena...

bnm de en fazla 2 haftalıktır herhalde çok geç belli oldu çünkü cnm .... bnde bir an önce gi,tmek istiyorum doktora haftaya gidecem inş ama görebilirmiyim bilmiyorum

ya bu oflu ne alemde acaba kızlar haberi olan varmı bayadır gelmedi topiğe inş bi sorun yoktur

benimde dikkatimi çekti canım ofluyu göremeiyorummm inşallah iyidirrr :KK16::KK16:

onuda merak ediyorum bide angelı da çok merak ediyorum yaaa canım bnm inş bebeği düşmemiştir yaaa:KK43: offf rabbim sen koru onu ve bebeğini çokda sevinmişti hamile kalınca:KK43:

benimde dikkatimi çekti canım ofluyu göremeiyorummm inşallah iyidirrr :KK16::KK16:

onuda merak ediyorum bide angelı da çok merak ediyorum yaaa canım bnm inş bebeği düşmemiştir yaaa:KK43: offf rabbim sen koru onu ve bebeğini çokda sevinmişti hamile kalınca:KK43:

yanlış hatırlamıyosam angel i başka bi topikte görmüştüm canım dinleniyorum diyodu...ağrısı vardı biraz heralde inşallah oda iyidir :KK16::KK16::KK16:

valla ya kimsecikler yoook :KK43: bende bakıp bakıp duruyom ama kimse yok olanlarda yazmıyor :KK43:

valla yaaa olanlarda hiç bişe yazmıyo aşada duruyolar :KK43: bu tropiğe nazar değdi valla yaa hiç canlılık yok önceden yetişemezdim şimdi bakıyom bakıyom aynı sayfa duruyor

valla yaaa olanlarda hiç bişe yazmıyo aşada duruyolar :KK43: bu tropiğe nazar değdi valla yaa hiç canlılık yok önceden yetişemezdim şimdi bakıyom bakıyom aynı sayfa duruyor

al bendende okadar canımmm... :nazar::nazar: nazar değmesin yaaa gelsinler ne güzel sohbet ediyodukkk :KK16:

Geçmişi okuycam diye geç yazdım, herkese merhabaaa :KK3::KK3:
Bat.a 2 gün, kırmızılar gelmezse test yapmama 4 gün kaldı, çok heyecanlıyım :KK52::KK52::KK52: Noluur kırmızılar gelmesin, bu ayki hayallerimde yıkılmasın :KK5::KK5:

Bat.a 2 gün, kırmızılar gelmezse test yapmama 4 gün kaldı, çok heyecanlıyım :KK52::KK52::KK52: Noluur kırmızılar gelmesin, bu ayki hayallerimde yıkılmasın :KK5::KK5:

inş gelmez tatlım yaaa bize süpriz yap bu ay ....

hayırlısı olsun canım inşallahh bebişin seninledir

valla cnm yaaaa.... sende durumlar nasıl güzelim bat ne zaman

canım ben batımı 14 aralık olarak hesapladım ama yumurtlamadan sonra 14 saymak gerekiyomuş öyle olunca 11 12 si gibi gözüküyo :)
işte sağ tarafım da bugün batmalar oldu şimdide kasıklarımda kasılmalar var ya adet olacam ya bebiş :KK1::KK1::KK1:

X