Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

canım ya henüz hamilemiyim bilmiyorum ben bikaç gündür ortada ööle geziyorum hamileyim diye yani her an adet olabilirim :KK52::KK52:

cnm ben anlmadım hamilemisin değilmisin test yaptında değerlerimi bekliyosun yukselmesini bende yarına doktorumdan randavu aldım en azından duzensizliği giderir

saol canım en azından bana moral veriyosun ama gerçekten bıktım. tamam eşimi çok seviyorum o da beni çok seviyo ama bu kadar da olmaz. insan biraz gayret eder.
canım sen çok şanslısın valla yat kalk haline şükret. günlerce yalvarıyorum en sonunda kabul ediyo sonra uyuyup kalıyo. ben evlilikten bişey anlamadım ki... geçen ay 3 yada 4 defa yaptık o da benim zorlamamla.
şu konuda haklısın sperm kalitesi yükseliyo biz o kadar az yapmamıza ragmen ben hamile kaldım geçen ay. bir de biz pek fazla gün hesabı yapmadık. yapsan ne???? sanki o gün ikna edebilcem.
çok sık yapmakta iyi degil tabi... sperm henüz olgunlaşmamış oluyo.

erkeklerin bazısı düşkün oluyo bazısı da isteksiz oluyo tatlım ne yapacan... ama sen yine zorla aralarda yapın zaten illaki yumurtlama zamanı olması gerekmiyo onun haricindede hamile kalma şansın var spermler kalitel olursa bu şansın dahada artıyo o yüzden en az yine haftada bir kere yapın zaten spermler 3 gün falan canlı kalabiliyo hamiş kaldığın zamanda o yalvarır sana:KK1: 9 ay boyunca ne yapacak bakalım:)

cnm ben anlmadım hamilemisin değilmisin test yaptında değerlerimi bekliyosun yukselmesini bende yarına doktorumdan randavu aldım en azından duzensizliği giderir

valla bu hkyı bende anlamadım:KK1: test yaptıda bekliyomu yoksa yapmadanmı belli oldu bişe anlamadım:KK1:

erkeklerin bazısı düşkün oluyo bazısı da isteksiz oluyo tatlım ne yapacan... ama sen yine zorla aralarda yapın zaten illaki yumurtlama zamanı olması gerekmiyo onun haricindede hamile kalma şansın var spermler kalitel olursa bu şansın dahada artıyo o yüzden en az yine haftada bir kere yapın zaten spermler 3 gün falan canlı kalabiliyo hamiş kaldığın zamanda o yalvarır sana:KK1: 9 ay boyunca ne yapacak bakalım:)

ayyyy canım içimi rahatlattın valla.. sen psikolojik danışman olmalıymışsın.
inşallah dediğin gibi olur canım...
evet bide o var yani her erkek aynı olmuyomuş bazısı günde 2 isterken bazısı hafta 1...
dediğin gibi biz yinede her hafta yapalım ne zaman hamile kalacagımzı allah bilir...

ewet tatlım adet tarihin oluyo BAT=beklenen adet tarihi SAT=son adet tarihi demek canım... kısaltılmış olarak yani:)

teşk.tatlım anladım:)adetim dün bitti benim bu ay ki çalışmalarımıza başlıcaz doktor yumurtlama günlerine dikkat et dedi eger 3 ay içerisinde hamile kalmazsan tekrarr gel ozman bakarız dedi
bizim tamm 11 ay oldu bebişimz olmuyo oyüzden pek umudum yok açıkcası birde benim süt hormonum yüksek çkmıştı şuan onun içinde ilaç kullnyorum şuan düştü o hotrmn fakat yükselmemesi için kullanmam gerekiyomuş durum böyle yani yinede hayırlısı neyse o olsun rabbim bilir uygun zamanı..

aynn güzelim rabbim ol demeyince olmuyor... bendede çok akıntı var banada ilaç yazmıştı doktor ama kullanmadım her akıntım olduğumda kan geldi sanıyorum aklım oynuyo yerinden ama alışacam sanırım:) bizde 2 ay normal yolla korunduk sonra ben çok istedim rabbimden herkes erken falan diyodu yok işte hayatını yaşa bilmem ne ... bende dedim bildiğim tek bişe var ben ancak hayatımı bebeğimle birlikte yaşarım hayatta hiç birşeyi ertelememek gerek bence rabbimin bi mucizesi bu çünkü.. inş allahım sanada yaşatır en yakın zamanda bu mutluluğu tatlım sana ve isteyen tüm anne adaylarına...

Amin canım inşallah. Gerçekten çok doğru söyledin. Ertelememek lazım. Göründüğü üzere 3 ay korunma falan olmadı hamilede değilim. Eğer doğru zaman değilse zaten Allah nasib etmiyor. Ediyorsada bunda bi hayır aramak lazım...

Slm arkadaşlar, bugün doktora gittim ve doktor daha regl tarihimi bile sormadan değerleri görünce düşük dedi :KK43:(
295 düşükmüş :KK43:(
Bir dolu şey sıraladı, dış gebeliktir şudur budur, canım çok sıkıldı.
Yarın kan vericem dua edin olurmu?

Slm arkadaşlar, bugün doktora gittim ve doktor daha regl tarihimi bile sormadan değerleri görünce düşük dedi :KK43:(

Naıl düşük yaaa? Anlamadım ben.Benim de 144. BAT nedir senin?

ayyyy canım içimi rahatlattın valla.. sen psikolojik danışman olmalıymışsın.
inşallah dediğin gibi olur canım...
evet bide o var yani her erkek aynı olmuyomuş bazısı günde 2 isterken bazısı hafta 1...
dediğin gibi biz yinede her hafta yapalım ne zaman hamile kalacagımzı allah bilir...

sağol tatlım bnm:) sen dediğimi yap yani dereyi geçene kadar ayıya dayı de boşver ikna et haftada en az bi kere yapın ve hemen ayağa kalkma bi yarım saat yat tatlım tmm ben hep öle yaptım

Bat 5 aralıktı canım, ama bu değer 3 aralıktaki değerim.

Bazen bu doktorları gerçekten anlamıyorum :KK47::KK47::KK47:

yANİ BU DURUMDA 5 ARALIK - 588
07 aralıkta 1176
9 aralık ta 2352 gibi bişey olmalı ve keseyi görüyor olmalısın.
Benim de 06 aralıkta 144
08 aralıkta 288 olacak... BU normal korkma canım bence hemen başka bir doktora daha sor derim ben tatlım

teşk.tatlım anladım:)adetim dün bitti benim bu ay ki çalışmalarımıza başlıcaz doktor yumurtlama günlerine dikkat et dedi eger 3 ay içerisinde hamile kalmazsan tekrarr gel ozman bakarız dedi
bizim tamm 11 ay oldu bebişimz olmuyo oyüzden pek umudum yok açıkcası birde benim süt hormonum yüksek çkmıştı şuan onun içinde ilaç kullnyorum şuan düştü o hotrmn fakat yükselmemesi için kullanmam gerekiyomuş durum böyle yani yinede hayırlısı neyse o olsun rabbim bilir uygun zamanı..

tatlım hiç bi zaman umudunu kaybetme senelerdir hamile kalamayanlar var ama yinede umutlarını hiç kaybetmeden her ayı yeni bir umutla bekliyolar sende her zaman umutlu ol onunda elbet bi zamanı var rabbim uygun gördüğü zamanda hiç bişe engel olamaz zaten bak bnm bi tanıdığım var yaklaşık 10 sene tedavi gördüler çocuk için bütün varını yoğunu tedaviye harcadılar yapmadıkları kalmadı sonra kadın vazgeçti bütün tedavileri bıraktı gece gündüz allaha yalvardı dua etti inanırmısın ama o ay hamile kaldı... o yüzden bebişinin bi zamanı var elbet çalışmalara devam yani:KK66:

tatlım bişe diyim mi ben sana afedersin ama düşük diyenleri popona bile takma insanı gerçekten deli ediyolar ve tek yaptıkları şey insanın moralini bozmak banada kimyasal gebelik dediler ben orda bi çemkirdim sen nesinde anladın hemen kimyasal gebelik olduğunu dedim sonra araştırdım değerlerim gayet normalmiş ilk haftaya göre deli oldum gidip yolacaktım ordaki karıyı o yüzden onları hiç takma değerin gayet güzel cnm

tatlım hiç bi zaman umudunu kaybetme senelerdir hamile kalamayanlar var ama yinede umutlarını hiç kaybetmeden her ayı yeni bir umutla bekliyolar sende her zaman umutlu ol onunda elbet bi zamanı var rabbim uygun gördüğü zamanda hiç bişe engel olamaz zaten bak bnm bi tanıdığım var yaklaşık 10 sene tedavi gördüler çocuk için bütün varını yoğunu tedaviye harcadılar yapmadıkları kalmadı sonra kadın vazgeçti bütün tedavileri bıraktı gece gündüz allaha yalvardı dua etti inanırmısın ama o ay hamile kaldı... o yüzden bebişinin bi zamanı var elbet çalışmalara devam yani:KK66:

evet cnm orası öyle beklicez artık :)sanırım ben biraz stres yapıyorum.düşünmiyeyim diyorum yine olmuyo..nezamn bil.başına otursam herp birşeyler araştırıyorum oyüzden bu siteyede fazla takılamıyorum ister istemz etkileniyorum :)

yANİ BU DURUMDA 5 ARALIK - 588
07 aralıkta 1176
9 aralık ta 2352 gibi bişey olmalı ve keseyi görüyor olmalısın.
Benim de 06 aralıkta 144
08 aralıkta 288 olacak... BU normal korkma canım bence hemen başka bir doktora daha sor derim ben tatlım

Saol canım rahatlattın beni, inşaAllah yarın güzel çıkar değerimiz.

Oflu selam canım... Nasılsın? Nerelerdesin? Çok merak ettik seni...

selam canım benim....
2 gündür yataklardayım ateşim 39 lara kadar çıktı bi ateş bi ateş ne ilaç ne bişey içebildim sadece yattım dinlendim
2 gündür boğazımdan bişey geçmedi...
bi mide bulantısı sorma....
zar zor bişeyler yedim bebeğime bişey olur diye :nazar::nazar::nazar:
dün inanmazsınız çıplak yattım ateşim öyle düştü...
bugün yeni yeni kalktım...
bilgisayarı açmaya bile halim yoktu...
işte dedim kızlar beni özlemiştir bi gireyim dedim....

sizler nasılsınız :26::26:

X