Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

iyi geceler balım dediklerini tek tek uygulamaya çalışıcam hatta harfiyen yapıcam rabbim inşallah gönlümüze göre verir

Günaydın Sinhus,
Hayalet gibi görüyorsan tamamdır bu iş. Bat ına daha var değil mi? Ben de 12 sinde siklus başlangıcıydı, 21 inde yumurtladım ve 01aralık ta hayalet gibi gördüm idrar testinde , kan testi yaptırdım ve sonuç 24,21 çıktı. İki gün sonra (3 aralıkta) tekrar kan testi yaptırdım 74,73 çıktı. 09 aralık bat benim... O gün tekrar yaptıracağım kan testi...
Haydi haıyrlısı , inşallah hamişsindir

siz ne yapıyosunuz kızlar anlamadım ama acıklarsanız sevinirim

Slm kızlaar, ben geldiiim.
Çeşiti sebeplerden dolayı gelemiyordum ama artık sizinleyim :))
Size güzel haberlerle geldim.
Ben HA-Mİ-LE-YİM :))

Slm kızlaar, ben geldiiim.
Çeşiti sebeplerden dolayı gelemiyordum ama artık sizinleyim :))
Size güzel haberlerle geldim.
Ben HA-Mİ-LE-YİM :))

Süper bi haber belirtileri yazmanı bekliyoruz..

Allah kucağına almayı nasip etsin hayırlı olsun..

Süper bi haber belirtileri yazmanı bekliyoruz..

Allah kucağına almayı nasip etsin hayırlı olsun..

Canım ilk önce kasıkta gerilme ve zaman zaman ağrı oldu.
Göğüslerimin yanları ağırdı yeni yeni uçları acıyor.
Çok bir belirtim olmadı ama şuan inanılmaz gazım var ve sancı yapıyor (

Son düzenleme:
kızlar tebrik ediyorum sizi rabbim sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin darısı bizim başımıza

Slm kızlarr negüzel başlanmış güne. Oh oh hamişler artıyo rabbim bizede nasip etsin inşallh. Banada bi cvp verirseniz çok sevncem. Benim bat yumurtlamaya göre dündü ateşim 37 idi dün bugün sabah 36.9 acaba olabilirmi bişi. Benim battan önce bizürü belrtm vardı şimdi yoook testide eşim daha değil diyor. Bi yorum yapın sizce normalmi yoksaaa ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…