Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

yaaa kısslarrrr ankarada bayan jinekolog önerisi olan yok mudurrr ????????????????//

iyiki böyle bi site ve sizler varsınız sonuçları bildirim kızlar inşallah isteyenlere allahım nasip eder

inşallah pozitif sonucu alısın canım. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallaaaaahhhhh

Herkese iyi aksamlar kızlar ben kaçar..

Yarın görüşürüz... Umarım güzel haber verenler olur

slm arkadaşlar nasılsınız? baya hareketli bir gün olmuş:))
dün size 9. gün yumurtladım sanırım demiştim ya evet arkadaşlar dün yumurtlamışım çünkü ovulasyon testim bugün negatif çıktı..
sadece 8. ve 9. gün pozitif çıktı.bugün 10. gün ve ikinci çizgi silik çıktı..
hayırlısı artık..
ovulasyon testini öneriyorum arkadaşlar ben normalde bu kadar erken yumurtlayacağımı tahmin etmezdim..

hadi bakalım hayırlısı olsun canım inşallah spermle yumurta buluşmuştur ve bebiş haberlerini alırız inşallah..

ya arkadaşlar ben şu testlerin nasıl olduğunu anlamadım gitti? gidip eczaneden alıcaz tamam sonra nasıl denicez?

mesela ben şimdi regl dönemimdeyim... regl cumartesi günü biticek, bitince mi başlamam gerek ve bu test bana neyi vericek?

bi de şu ateş ölçümü olayını nasıl uygulamak gerek, ve ne faydası oluyor?

arkadaşlar şu akıntının fazlalaştığı ve yapışkanlaştığı dönemde yumurtlama oluyormuş..

geçen ay bende de bikaç gün yapışkan bir akıntı oldu..

o dönemlerde mi ilişki olması gerekiyor?

cevaplarsanız çook sevinirimmmm

slm arkadaşım.. ben ateş ölçmeyi hiç uygulamadım..ama ovulasyon testini uygulamak için kaç günde adet olduğun önemli..
örneğin ben 25 günde adet oluyorum adetin 8. gününden itibaren test yapmaya başlıyorum..idrar daki LH değerine göre ne zaman yumurtlayacağım belli oluyor.LH arttığı zamanbtestte çift çizgi çıkıyor..yumurtlama bitti mi LH düşüyor ve test negatif oluyor..sen test alırsan orda prospektüsün de ayrıntılı olarak açıklıyor..şuan adet oluyorsan bugünlerde al..ben internetten aldım 20 ovulasyon testi+ 6 gebelik testi 28 liraydı sanırım

akıntı da gösteriyor ama her zaman olmayabiliyor..
örneğin ben geçen ay akıntıyı farkettim ama bu ay ovulasyon testinde pozitifi gördüğüm halde akıntıyı farketmedim.

heyecanla bekliyorum canım pek umudum olmasada bende ateş ölçümü yapıyorum son 3 gündür ilginçtir birazcık yükseliş var ama yinede kendimi kaptırmak istemiyorumm sonra çok kötü hüsran oluyor inşallah topiğin ilk hamişi sen olursun ve listedeki herkeste devam eder ayağını sürürsünnnn umarım temmuz anneleri topiğide bu kadar kalabalık olur

ne güzel yoğun bir gün geçirmişsiniz kızlarrr okuya okuya ancak bitirdimmm yeni gelen arkadaşlarımm hepiniz hoşgeldinizzzz

kızlar atesi nerden ölçmek lazım doğru sonuc için:):)bn her yerden ölçtüm dereceler farklı çıkıo

kızlar atesi nerden ölçmek lazım doğru sonuc için:):)bn her yerden ölçtüm dereceler farklı çıkıo

selam kızlar...
benim bat 10 kasım...eğer listeniz varsa benide eklermisiniz....
canım bu arada ateş ölçümü sabah 6-8 arası en az 3 saatlik uyku ile dil aştından ölçülüyor canımmmm

hergün not edip yazıcam dmi düşünce yumurtluomu oluorum yumurtladıktan sonratekrar çıkınca noluo yaa biri bana anlatsınnn

hergün not edip yazıcam dmi düşünce yumurtluomu oluorum yumurtladıktan sonratekrar çıkınca noluo yaa biri bana anlatsınnn

evet hergün not edeceksin canım..
bide fertilityfriend diye bi site var oaradan bu bilgilerini girip tablo oluşturuyosun.daha kolay takip sağlıyo.
ben bu ayın yarısından sonra başladım arkadaşın önerisiyle.....dene istersen...

anladığım kadarıyla ısı düşünce yumurtlama dönemi oluyo ardından da ısı yükselmesi oluyo bu yumurtladığın anlamına geliyo...
o günleri iyi değerlendimene yardımcı olabilir.....

ne zaman ates çıkınca hamle demk oluomuş:)herseyi anladımda su atesi anlamadım bitrlü

ya kızlar bişi sorucam batıma daha var 16 kasım görünüyo ama kasıklarımda bi ağrı var neden olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…