Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

haklısın kan vermekten kan kalmadı bende yaa

canım arkadaşım senin için geldim... Yarın için dualarım seninle ve bebişinle.
Allah yardımcın olsun.
Bu arada benim BAT 9 ARALIK. ve 2 gündür müthiş gaz problemi yaşıyorum ayrıca kasıklarımda bir hassasiyet var.
Şüphelendim 8 gün olmasına rağmen idrar testi yaptım. Çok silik gördüm ikinci çizgiyi.
Burdaki arkadaşlarıma güzel haber vereceğim inşallah. Salı gnü kesin sonuç belli olur.
Benim için ettiğin dualardan ve senden Allah razı olsun.
Çok öpüyorum canım seni.
Bu arada çok özel olmazsa adını söylersen sevinirim

Hamişlerimizi tek tek tebrik ederim darısı basımıza inşallah
aysunay üzülme bebeğim heray yeni bir umut sen bedenını iyice tanıdın anlamıştın zaten umarım 2012 hamiş gireriz cnm

ya kızlar bana bişey diyin hamişler huu huuu bat 5 aralık ve bugun acayıp halsızlık ve 3 saat bas donmesi yaşadım birde dışardaydım arada mıdem bulandı cok umutlandım ben bu ay ya pskilojolık yada hamile olablırmym atesımde son 3 gunu yazıyorum 36.8 36.9 bugunde 37.0 gerci adet gunu düşüş yaşıyorum ondan ümidim yokta bu bas dönmesi neydi smdi bile sersemlik varr :18::18:

neden kımse yok yawww herkes birden gitti ( yarın sabahı nasıl etcem ben (

angelll tebrik ederim canımmmmmm
hakkatten ne güzel topic açtım ya herkes hamiş oluyo
valla oflucum duaların herkese etki etti de bi bana ters etki yaptı heralde şu 2 ay içerisinde 3 kez adet oldum yahu..

şaaka bi yana inşallah yarın güzel haberler getirirsin bize..
Angell senide tebrik ediyorum canım.. Allah hayırlı evlat eylesin annesine babasına vatanına milletine,imandan kur'an dan ayırmasın rabbim.. Aminn

günaydın kızlar hayırlı cumalar herkese....

hamişleri tebrik ediyoru oflucum seninde tez zamanda hayırlı haberlerini bekliyoruz.Şöyle gönlünce bir hamileyiimmmmm demedin onu bekliyoruz cnm hayırlısınla..

Allah isteyen herkes nasip etsin.........

bebeğim süper bi haber bu ya gece çatladım yeminle ohhh nasıl sevindim anlatamam ne olur banada dua et bi ben kaldım belirsiz olan bakalım bnm ki ne çıkacak

Günaydın canım, güzel dileklerin için tşkler... İnşallah Oflu nun da bugün güzel haberlerini alacağız...

Hamişlerimizi tek tek tebrik ederim darısı basımıza inşallah
aysunay üzülme bebeğim heray yeni bir umut sen bedenını iyice tanıdın anlamıştın zaten umarım 2012 hamiş gireriz cnm
Selam Sinhus cum,
Güzel dileklerin için çok tşkler... Allah isteyen herkese tez zamanda versin... Tüm hamişlerin bebeklerini sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin inşallah...

kızlllarrr günaydın çoook mutsuzum yaw;Adetim gelecekmiş gibi ağrım var;azcık akıntım var;kırmızlar geldi sanııyorum. bata çok var ama yine erken gelecek galiba.

canım benim haberini duyunca çook sevindim ve çok duygulandım;çok çok tebrik ederim canım;güzel günler seninle,bebişinle olsun inşallah...Tebrik ederim kalbimden;en içten dileklerimle.

kızlaaaar beni eklememişsiniz ama ben de hamişim :)
öğrendiğimden beri giremiyorum nete, feci bir uyku hali var, işten gelip uyuyorum hemen. epey sayfa birikmiş, hepsini okuyamadım, yeni hamişler var sanırım, tebrik ediyorum hepiniziiiiii :)))

kızlaaaar beni eklememişsiniz ama ben de hamişim :)
öğrendiğimden beri giremiyorum nete, feci bir uyku hali var, işten gelip uyuyorum hemen. epey sayfa birikmiş, hepsini okuyamadım, yeni hamişler var sanırım, tebrik ediyorum hepiniziiiiii :)))

hanımlar benide aralık listenize alırmısınız lütfen sat 28 aralık bat tahmini 30 aralık... birde doktorum adetin 14 . günü gel yumurtaların oluşuyormu balaım dedi yardım lütfen ulrasonla karından mı bakılıyor nasıl oluyor =?????

canım tebrik ederiiimmmmmmm;çok sevindim senin adına.Allah bebişinle güzel günler geçirmeni nasip eder inşallah...

canım ben sana demedimmi içime doğuyor babasına umut olcak morel olcak demedimmi:)))) hayırlı ugurlu olsun bebegin allah tamamına erdirsin saglıklı sihatli kucagına almayı nasip etsin inşallah çok mutlu oldum canım yaaaaa:)))))))))))

kızlar birşey sorcam,

benim BAT: 7 Aralık

Pazartesi günü deli gibi kasıklarım ağrıdı.
Bütün gün ağrıya dayanamadım acısından ağrı kesici içtim akşam.
Salı gününden beri de mide ağrım var. Bütün gün ara ara ağrıyor midem.
Bu sabah karnımın sansıyla uyandım. Kasık ağrımla birlikte karın ağrım sancım oldu.
Şimdi hafif karnımda hasasiyet var.
Dün akşam hamilelik belirtilerine yine baktım.
Ama genelde en belirgin göğüslerde hassasiyet ağrı diyolar.
Benim göğüslerimde hiç ağrı yok.

Bana yorum yaparsanız sevinirim.

cnm benim için içgüdülerin nedir acaba?hissedebiiliyor musun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…