Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

bebişimmm geçmiş okuyayım yeni hamiş haberleri alayım diyodum :))

bende bir değişiklik yok henüz regl olmadım mermer gibi geziyorum ortalıkta :)

göğüslerim şiş birde kasık ağrım var o kadar yani

salı günü yaptığım idrar testinden bu yanada hiç bir şey yapmadım biraz silik çıkmıştı ya

öleee Allaha emanet bekliyorum hafta sonuna kadar olmassam artık gidip kan testi vericem sen nasılsın güzelim ??

holeyyyyyy sende olmadın demek valla hep seni merak ettim yaa çok sevindim olmadığına bnm de göğüslerim çok şiş ve ağrıyo bazende adet sancım oluyo ama ara ara bende beklemedeyim anlıcağın sen bi daha ne zaman test yapcan bebiş aynı anda yapalım mı:KK1:

angelim pardon yaa sölemişin ne zaman test yapacağını ben görmemişim kız cumartesi yapıverseydik:)

yarın kesinleşir büyük ihtimalll...
dua edin bana olur mu çok stresliyimm:18:

iyi düşün iyi olsun herşey güzelim kötüyü çağırma sen.... inş hiç bi sorun çıkmıcaktır bebeğin bu sefer seninle inş... fazla stres yapıp uşağıda strese sokma annesi

bebek20 sen nasılsın güzelim toparladınmı biraz umarım en kısa zamanda atlatırsın bu durumu bitanem allah yardımcın olsun

kızlar saglık ocagından geldim:))))))) kan degerimi ögrendim betam 1000 çıktı:)doktorum yüzde yüz kesin bi şekilde hamilesin dedi:)ebede 4 yada 5 haftalık dedi:)))allahım ezanlar okunurken yarabbim ne olur saglıklı sihatli dünyaya gelsin inşallah isteyen tüm arkadaşlarıma da nasip et inşallahhhhhh

kızlar saglık ocagından geldim:))))))) kan degerimi ögrendim betam 1000 çıktı:)doktorum yüzde yüz kesin bi şekilde hamilesin dedi:)ebede 4 yada 5 haftalık dedi:)))allahım ezanlar okunurken yarabbim ne olur saglıklı sihatli dünyaya gelsin inşallah isteyen tüm arkadaşlarıma da nasip et inşallahhhhhh

kızlar ezan okunuyo ve ben yine burada sizinle ezan vakti ellerimi açıp rabbime dua ediyorum bi amin demeyi hor görmeyin canlarım

RABBİM EN KISA ZAMANDA BEN VE BÜTÜN BEBEK İSTEYEN ARKADAŞLAIMIN DUALARINI KABUL EYLESİN
TEZ ZAMANDA HAYIRLI SAĞLIKLI ELİ AYAĞI DÜZGÜN BİR EVLAT VERMEYİ NASİP EYLESİN
RABBİM ŞU OKUNAN EZANIN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE KUCAKLARIMIZI BOŞ BIRAKMA YA RABBİM KİMSEYİ EVLATSIZ BIRAKMA VE KİMSEYE EVLAT ACISI YAŞATMA HAMİLE OLAN ARKADAŞLARIMIZIN OKUNAN EZANIN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE HAYIRLISI İLE BEBEKLERİNİ KUCAKLARINA ALMALARINI NASİP EYLE BİR NEFESTE DOĞUM YAPABİLMELERİNİ NASİP EYLE

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

MAŞALLAHHHH CANIMMMMMMMM:nazar::nazar:
seninki 5 haftalık falan büyük ihtimal gitsen keseyide görürsün :)

kızlar ezan okunuyo ve ben yine burada sizinle ezan vakti ellerimi açıp rabbime dua ediyorum bi amin demeyi hor görmeyin canlarım

RABBİM EN KISA ZAMANDA BEN VE BÜTÜN BEBEK İSTEYEN ARKADAŞLAIMIN DUALARINI KABUL EYLESİN
RABBİM ŞU OKUNAN EZANIN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE KUCAKLARIMIZI BOŞ BIRAKMA YA RABBİM KİMSEYİ EVLATSIZ BIRAKMA VE KİMSEYE EVLAT ACISI YAŞATMA HAMİLE OLAN ARKADAŞLARIMIZIN OKUNAN EZANIN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE HAYIRLISI İLE BEBEKLERİNİ KUCAKLARINA ALMALARINI NASİP EYLE BİR NEFESTE DOĞUM YAPABİLMELERİNİ NASİP EYLE

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN YARABBİMMMMM :nazar:

çok kocaman tebrikler güzelim oh bu ay ne güzel yaa hamiş kaynıyo ortalık:) allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip eder inş tekrar tebriklerrrrrrr

aminnnnnn aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

MAŞALLAHHHH CANIMMMMMMMM:nazar::nazar:
seninki 5 haftalık falan büyük ihtimal gitsen keseyide görürsün :)

darısı başına oflucum namazklardan sonra hepinize dua ediyorum ayrıca sana oflu arkadaşımın bebeginide kucagına almasını nasip et diyede dua ediyorum :)))darısı başına canım benim inşallah seninde degerin yükselmiştir inşallah

darısı başına oflucum namazklardan sonra hepinize dua ediyorum ayrıca sana oflu arkadaşımın bebeginide kucagına almasını nasip et diyede dua ediyorum :)))darısı başına canım benim inşallah seninde degerin yükselmiştir inşallah

İnşallahhh canım sağol... dün değerim 2 katına çıkmış 91.22 den 185.9 çıkmış

X