Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

slm kızlar nslsınız.. tüm hamişlere hayırlı olsun daırısı bize.. son günlerde gelmiyorum biraz kafam dagılsın diyorummmm..ama gelip ara ara okuyorum.. 27 aralık bat tarihim aralık topügine gitcdem artık...orayada çok yazmıyorum batıma yaklaşırken girerim nekd rçok gelirsem buralara okdr kafaya takıyorum..
hayıt tohumu içmeye başladımm..
ovulasyon testi alcamm bugun..
dijital derecede alcam ateş ölçmek için..
yeni yıla güzel haberlerle gireriz inş:)

kızlarrr günaydıın bu gün edet olma günüm başladıı bakalım gecen ay 5 kasımda oldum 27 günde bir olurum bişey soracam bneim idrarım koyu değil illa koyumu olur hamişlerin idrarlarıı acaba

kızlarrr günaydıın bu gün edet olma günüm başladıı bakalım gecen ay 5 kasımda oldum 27 günde bir olurum bişey soracam bneim idrarım koyu değil illa koyumu olur hamişlerin idrarlarıı acaba

belirtilere takılma cnm kimisinde hiç belirti olmuyor 3-4 aylıken bile ögrenenler var..
ama genel olarakkkk koyu renkli kokulu olur diyorlar idrar için:)
ama hiç belirti olmadanda hamile kalanlar var..
sende çok dinleme vucudunu ben çok dinleyip negatifi gördügüm için çok üzülüyordum..

benim idrarım da koyu sarı ve bat 8 gün geçti ama 5.günde idrar net olarak negatit çıkmıştı :KK43:
tekrar test yapmaya cesaretim yok :KK43:

benim idrarım da koyu sarı ve bat 8 gün geçti ama 5.günde idrar net olarak negatit çıkmıştı :KK43:

çok kötü bi duygu bilirim.. hergün test yapasın gelir bi umut çift çizgi görürsün diye..
bence 10. günde adet olmassan test yap cnm.. bi umut geç döllenmiştir kim bilir... ama çokta umutlanma hasta olcka gibi bekle ama bi yanındada hamile olma olasılıgını tut..

merhaba hamişşllerr;hamiş adayları ve hamiş aday adayları:.....
Bol bebiş haberli günler;benim bata az kaldı.Şu an hiçbişey hissetmiyrum;belirtim de yok.Sanırım yine hamiş değilim.:KK43::KK31::KK5:

çok kötü bi duygu bilirim.. hergün test yapasın gelir bi umut çift çizgi görürsün diye..
bence 10. günde adet olmassan test yap cnm.. bi umut geç döllenmiştir kim bilir... ama çokta umutlanma hasta olcka gibi bekle ama bi yanındada hamile olma olasılıgını tut..

ahhh canlarımmm yaa hepimiz aynıyız hee benimde gecikmenin 3. günü bugün bende test yapmaya korkuyorum yaaa :KK43: umutlanmamaya çalışıyorum hep adet olcam die bekliyom bi iki gün daha olmazsam kan testi yaptıracam keşke 2012 ye bebişimizle girsek hepimiz:KK43:

merhaba hamişşllerr;hamiş adayları ve hamiş aday adayları:.....
Bol bebiş haberli günler;benim bata az kaldı.Şu an hiçbişey hissetmiyrum;belirtim de yok.Sanırım yine hamiş değilim.:KK43::KK31::KK5:

selam tatlım öle herkesin belirtisi olcak die bişey yok kimisi sırf belirtisiz geçiriyo hamileliği o belli olmaz yani inş hamişsindir güzelim

selam tatlım öle herkesin belirtisi olcak die bişey yok kimisi sırf belirtisiz geçiriyo hamileliği o belli olmaz yani inş hamişsindir güzelim
inşallah canım;hepimiz olurz hamiş aralık ayında.Senin günün de geçmiş,gelmemiş kırmıızlar sanırım;test yapsana:KK16::KK17:

o zaman biraz daha bekle tatlım sonra kan testi yaptır idrar değil .... tam belliolur kafanda şüphe kalmaz en azından ben direk kan testi yaptıracam hoş biliyorum yine bişe yok ama bi umut işte:KK43:

o zaman biraz daha bekle tatlım sonra kan testi yaptır idrar değil .... tam belliolur kafanda şüphe kalmaz en azından ben direk kan testi yaptıracam hoş biliyorum yine bişe yok ama bi umut işte:KK43:
kan testi deyince dün akşam eşimle o konuyu konuştuk;yemin ettirdi;kan testi yaptırmayacaksın diye :nazar::KK1::KK1:

inşallah canım;hepimiz olurz hamiş aralık ayında.Senin günün de geçmiş,gelmemiş kırmıızlar sanırım;test yapsana:KK16::KK17:

ya sorma geçti de işte korkuyom idrar testi yapmaya bide bnm normalde gecikiyo bi iki gün ondan üzülmiyim diyom biraz daha beklicem cnm bi iki gün daha sonra kan testi yaptıracam nasipse

kızlar şuan ezan okunuyo ellerimi açtım her birinize dua ediyorum rabbim okunan şu ezanın yüzü suyu hürmetinekabul eyler inş 2012 ye hepimiz bebişlerimizle gireriz inş AMİNNNN

X