Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Ya bugun kanda baktırdım doktor baktı yok dedi..Değer 0.100 ama negatif olması hamile olmadığın anlamına gelmez..haftaya kdar gelmezse tekrar yapalım dedi..

burdaki üyeler nerdelerrrrrrrrrrr :26:

Oflu cum selam, Çok sevindim güzel haberlerine... Rabbime her gün dua ediyorum hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin diye. İçini ferah tut sen, sabırla ve Allahın izniyle cuma günü çok güzel ve hayırlı bir gün olacak

bebek20 okurken birden basıma ağrı girdi cnm ya suan desem boş biliyorum senin en iyi ilaç zaman ve rabbim en yakın zamanda tekrar bebiş verir sana inşaallah canı gönulden diliyorum

Canım benim de BAT 9 aralık. Beni de bir heyecan sardı , sorma gitsin.... Hadi bakalım Allah dualarımızı kabul eder inşallah.

cnm benim batta 5 Aralık her seferınde kaptırmıcam kendımı diyorum ama dayanamıyorum rabbim bize sabır versin inşallah

kızlar biraz olanlara göz gezdirdimde arada güzel haberlerde var üzücülerde

ama rabbimin istediği olur hayatta yapacak bişe yok bebek20 arkadaşım inan çok üzüldüm hatta gözlerim doldu ama inan hayırlısı böleymiş eğer allahtan hayırlısını istediysen oda mutlaka hakkında hayırlı olanı vermiştir üzülme daha fazla inş bidaha kalırsın hamile ve bu sefer sağlıklı bi şekilde alırsın kucağına rabbimden dilerim...

oflucum tatlım sanada çok sevindim boşuna hırpaladın kendini bak maş değerlerin çok güzel artık tadını çıkar hamişliğin güzelim bak bu fırsatları bi daha bulamazsın kocişin kendi hazırlıyo kendi yiyo sanada bakıyo varsın tadını çıkar 9 aya kadar :)

banada gelirsek kızlar bugün gecikmemin 3. günü ama test yapmaya korkuyorum anlayacağınız halaaaaaa beklemedeyim bakalım ne olcak puffffff

canım gözün aydın.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…