Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

eşimin büyük teyzesi, anneannesi daha biz evlenmeden sen 29 yaşındasın hemen çocuk yap. çocuğun olmaz geç olur falan diyrolardı deli oluyordum. içimden Allah bilir, neden olmasın yaşımda ne var diyordum. ama öyle değil mi daha evlenmeden bu lafları niye söylüyorlar. hem evli olsam bile onlara ne (((((((((((

oflu canım o 2 gün önceki değerin yani adet günkü,
şuanda 2 gün geçti üstünde muhtemelen 2 katını geçmiştir,
öyle düşün ki öyle olsun
aklını karıştırma moralini bozma lütfen,
herşey çok güzel olacak

bende çok zayıfım:))) ama benim de olmuo be canım. tıbın dediklerine kulak asmak lazım ama kısmet. kaç kilosun angelcım?

hala kendimde değilim yanımda olsanız böğürerek ağlardımkendimi çok kötü hissediyorum. Rabbim beni affetsin ama canım çok yanıo çoooook. Allahıma sığınıyorum zaten her gün okumaya çalışıorum. bi ara keşke dualama yapsak yapıomusuz öyle bişey?

oflucum bu arada tebrik ederim canım maaşallah. stressiz bi şekilde uzan yrnda doktora gider rahatlarsın değerin benim bildiğim normal kafana takma Allahın izniyle rahatlarsın yrn

öyle zaten işlerin en güzelini Rabbim görür

terbiyesiz, görgüsüz çok etrafta. benim bi teyzemin kızı 33ünde dr ama hala bekardı teyzemin birisi sürekli kalık v.b ne laflar söylerdi bu kızcağıza şaka ayağından. kızcağızı ağlatırdı hep. eeeeee zaman geçti şimdi kendi kızı 36 ama hala evde misal şimdi şaka yapsınlarda görüyüm. kendi yakınları kaçında evlenecek bakalım evlensede kaçında doğuracak bakalım ayyyyy ben bugün çok sinirli ve üzgünüm atamıyorum nefret sözleri beynimden((((((((((((((

Mesai bitti. Herkese iyi akşamlar diliyorum.

Oflucum yüreğini ferah tut. Güzel haberlerle geleceksin.

Dua ile...

kızlar değerim 24.08 çıkmış....

ve tsh değerim yüksek çıktı
morallim çok bozuldu yarın doktora gidicem

öncelikle beta hcg her gün yükselen bi değer hemen yeniden yaptır için rahatlasın.
tsh değerini yazmamaışsın ne kadar gebelikte yükselmesi normal ama ne kadar yüksek onu söyle canım. benimde tsh problemim var canım ..

yarın gidiyorum doktora TSH kafamı karıştırdı ((

cnm hayırlı olsun bebişin inşlh sımsıkı tutunur. tsh önemli bir hormon tabiki ama hapla onun düşürüyorlar cnm.yüksek olması beyin gelişiminde bir problem çıkarıyormuş.ama hiç telaşlanma cnm hapla dengeliyorlar.

kızlar değerim 24.08 çıkmış....

ve tsh değerim yüksek çıktı
morallim çok bozuldu yarın doktora gidicem

cnm merak etme benım kuzenınde tsh değeri hep yuksek doktor ilaç verdı hamıle kaldığında gel heray kontrole doğum yapana kdr ilaç kullancan hiçbişey olmaz dedı gebelıkte kullanılan ve dengeleyen hiçbir zararı olmayan ilaçlar var yüreğini ferah tut merak etme yok onda bişey

inş.rabbim herkesin yardımcı olsun gerçekten beklemesi çok zor herksin gönlüne göre versin..

6.06 çıkmış.... (

kadın doğuma randevu aldım
tekrar ölçtürücem...
sonra endokrine göstermem gerekiyomuş

canım benim pozitif düşün tamam mı kendini strese sokma eminim bunda hiç birşey çıkmayacak tamam mı

moralim alt üst oldu gerçekten...
hiç beklemediğim bişeydi bu..
daha 4 ay önce baktırdım hepsi normaldi...

6.06 çıkmış.... (

canım benim ilk gebeliğimden önce öğrenmiştik ilaç içiyordum ama yinede tsh ım gebelikte yükseldi. iilaç dozunu arttırmıştık. sanada ilaç başlarlar hemen bebeğin henüz kendi tsh ını üretemiyor senin hormonlarını kullanıyor bu yüzdende yükseliyor değerin . korkma canım. beta hcg baktır ama tsh içinde hemen git doktoruna ihmal etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…