Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Kan testi sonucu için merakta değilim değilim ofLu çünkü çizgiyi gördüm resmilerinden,sen hamilesin,maşallah:))

ofluuuu çok sewindim çok çokkk:):):) kız topik sana uğrlu geldi bn demiştim sana içime doğdu heraldee hadi bakalımmm darısı basımıza

Kan testi sonucu için merakta değilim değilim ofLu çünkü çizgiyi gördüm resmilerinden,sen hamilesin,maşallah:))
saol canım kesinleşsin istiyorum bende
hayırlısı olsun...

Ya seni yoracam ama zahmet olmazsa tarif etsene nasıl bir ağrıydı sinüzit ağrısını bilir misin?yani kaşlarından itibaren ağrır ya öyle miydi?
valla canım nasıl tarif etsem ağrı beynime vuruyordu sanki.. yanlardan falan çok ağrıdı...

nasıl gördün canım. resimmi yükledi? nerede hangi sayfada? bende bakim canım

483. sayfada ve önceki sayfalarda resim var canım bak bakalım :)

ofluuuu çok sewindim çok çokkk:):):) kız topik sana uğrlu geldi bn demiştim sana içime doğdu heraldee hadi bakalımmm darısı basımıza

sağol canım benim yaa :)))
sanırım öyle uğur geldi..
sizlere de gelsin o uğur...
içinize doğdu evet...
darısı sizlere inşallah......
kanda kesinleştircem balımmm

hımmm gördüm :)
silik ama var çizgi..
giderek belirginleşir o çizgi..
ayyyy çok sevindim...
bu topik te tek yürek olduk...
çok güzel bir dayanışma...

hımmm gördüm :)
silik ama var çizgi..
giderek belirginleşir o çizgi..
ayyyy çok sevindim...
bu topik te tek yürek olduk...
çok güzel bir dayanışma...

RABBİM herkesin gönlüne göre versin inşallah

Son düzenleme:
Oku oku yeni bitirdim.. Maşallah kuzum sana.. Bak topuk sana Uğur getirdi.. Topiki actın silik de olsa gördün çizgiyi maşallah.. Allahım inşallah kan degerin de guZel çıkar da daha çok seviniriz tatlım.. Ama bildigim kadarıyla bizim saglık ocağı aynı gun vermiyor sonucu.. İnşallah seninki verir de çok bekletmez bizi bu heyecan icinde..

evet canım uğur getirdi sanırım...
İNşallah kanda da çıkar yanılmayız....
bakalım vermezse de 1 gün daha bekleriz ne olacak o kadar bekledik
1 gn mü bekleyemicez

evet canım uğur getirdi sanırım...
İNşallah kanda da çıkar yanılmayız....
bakalım vermezse de 1 gün daha bekleriz ne olacak o kadar bekledik
1 gn mü bekleyemicez

Ben bekleyemiyo m walla.Söyle o testi yapacak hemşireye.. Arkadasım bekleyemiyo çok merak icinde iki saat sonra gelip alacam sonucu ona göre de

ay kızlar ayakta duramıyorum çok uykum var aşırı yorgunum sanki...
ben yatsam mı ?
yarın erken kalkıcam da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…