Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

nette hesaplaycılılar var canım ovulasyon zamanı hesapla diye gir ordan çıkar..

ama onlar herkeste aynı olmuyor malesef...
gün aşırı yap sen en iyisi...

baktım canım sağol yüksek gebelik riski 26 11 diyo tam doğumgünüme denk geliiyor ama ben gün aşırı yaparım canım yine işimizi garantiye alalım dimi ama :)

rica ederim canım sor tabi doktora da....
en erken 22 en geç 24 te gelmesi gerekiyo....
yarın test yapmayı düşünüyorum :18:

canım bi iki günün kalmış negatif çıkarsa üzülürsün belki bence adet olacağın gün yap senin için çok daha iyi olur. şimdi negatif çıkarsa kafan hep negatife takılı kalacak üzüleceksin. ben yapmıştım tam 4 test yaptım 2 gün kala 1 gün kala ve de adet günümde olmak üzere ama ben kabulleniyorum canım kendimi kasmayı bıraktığım için yaptım eğer sende ben kendimi kasmam üzmem diyorsan yap canım. ALLAH YARDIMCIN OLSUN

ben geldim:) bende çok ıslaklık var peçeteyle daha demin wc den sonra sildim açık sarı akıntım var.. adet öncesi kuru olmak lazım demii.. bide adet olcak gibi bi sancı ve sıkıntı verici bi duygu var

alıştık nasılsa tek çizgiyee

ben geldim:) bende çok ıslaklık var peçeteyle daha demin wc den sonra sildim açık sarı akıntım var.. adet öncesi kuru olmak lazım demii.. bide adet olcak gibi bi sancı ve sıkıntı verici bi duygu var

bende kuruydum ıslanmaya başladım...
geçen ayda çok akıntım olmuştu adet oldum malesef:2:

İNşallah gelmiştir bebeklerrr

cnm bnde inş sneinki gibi tam güünde olurum beklemek ve sonunda adet olmak dahazücü..
bu arada senin sorunun cevabını bende merak ediyorum.. benim o dedigin uzaan akıntım sanki her ay olmuyor giib geliyor..ç ok dikat etmedim ama düşününce her ay gelmiyor gibime geliyor.. doktora gittiktensonra cvbı yazarsan sevinirim cnm merk ediyorum:)

göğüslerim dokununca ağrıyorlar

ya benim bu yaşıma kdr öle hiç agrımadı sadece sıkacaksınki agrıyaaaaaaa:)sadece dolgunlaşıyor belki kol altı biraz agrırsa agrır..
bide biliyomusun oflumm ben hiç dikat etmezdim önceden adet olcagım zamanııı iki şeyden anlardım..
1 hafta öncesinden şiddetli başım agrır..
bide çok gergin sinirli olurum..
başkada belirtim olmazdı...
bebek düşündükten sonra okudugum her yazıdaki belirtiyi kendimde görüyorum pskolojik sanırımm herşey

Son düzenleme:

ayyy bilemiyorum ki...
umarım psikolojik değildir yaa

bilmimmmmmmmmmm 3 gün de idrar testi farklı çıkarmıki bebegimm...inşş kendime hakim olurda yapmam ama yrı yapmassam salı kesin yaparım:)
beraber yapsaydık yaaa :)))
3 gündür fark olur tabi :))

aaaay hadiii inşallahhh canımm yaaaa hadi ver yarın bize güzel haberi ağrıların nedeni bebiş olsunn yyaaaa

bende çok isterim öyle bir haber vermek de işte....

bebişşştir İnşallahhh

ayyy bilemiyorum ki...
umarım psikolojik değildir yaa

bak gercekten olan şeyleri yazaım sende yazsana..
akıntım az var ama sürekli bi ıslaklık var
sol kasıgım basınca baya bi agryor.. arada batıyor gün içinde 3-4 kez gibi az bi sayıda..
sag belim agryor..
bide adet olcak gibi bi duygu var sıkıntııı var..okdrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…