Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

ekim başı korunmadık o ay öncekinden 1 gün sonra oldum oda pisikolojik varmı diye olduu ama erteledim gene kasım ayında istemiyom aralık yada ocakta korunmayacağizz ..allah hayırlısını versinnn

anladım canım hayırlısı olsun en doğru zamanda

Selam hanımlar keyifler iyidir umarım...
Salı günü doktora gidicem. Evlendikten sonraki ilk muayenem olucak bu. Alttan muayene nasıl oluyo acaba? Bilenler yardımcı olabilirmi bana?? Önerileriniz falan varsa bu konuda onlarıda alabilirim. Kısacası yardımlarınızı bekliyoruuuummmm

cnm korkulacak bısey yok ben vajınusmusdum yanı esımle 1.5 sene ılıskıye gıremedım yendıkden sonra ılk muanem alttan oldu hıc korkmadım

alttan muayenede acı olmuyo kendini kasma idrara çıkar gibi serbest bırak mandal gibi birşey vajinana mandal sokuldugunu ve snra o mandalın ıcerde acıldıgını düşün öyle birşey ... kaç yıllık evlisin

arkadaşlar birşey sormak istiyorum.ovulasyon gününden sonra düzenli ilişkiye ne kadar devam ediyorsunuz

cnm korkulacak bısey yok ben vajınusmusdum yanı esımle 1.5 sene ılıskıye gıremedım yendıkden sonra ılk muanem alttan oldu hıc korkmadım

Hımmm inşallah bende korkmam :26:

Ayyy içim kalktıı 2 buçuk aylık evliyim canım ben daha. Adetlerimin düzeni değişti ve çok sancılı geçirmeye başladım bu dönemleri özellikle bu ay! Bu yüzden muayene olmak istiyorum

arkadaşlar birşey sormak istiyorum.ovulasyon gününden sonra düzenli ilişkiye ne kadar devam ediyorsunuz

bunu bende merak ediyorum ama öğrendiğim kadarıyla gün aşırı adet görene kadar çünkü blli olmuoyrmuş yumurtlama adte gününde bile olabiliyormuş ama saırf onun için yapıyomuş gibi olmak cok zor

yok kkızz acımıo):sn bana sor gecen ay gitiim bn muayne etti acımadı ama utandım:)

Benim gideceğim hastanede 2 tane bayan doktor var canım ben onlardan birine gidicem
Utanırım yine kesin ama bi erkek doktora muayene olduğum kadar değil

Son düzenleme:

canım bn nerdeyse her ay alttan muayene oluyorum doktor önemli bu konuda bnmki hiç acımıyor ama ii yapmışsın smear testi yaptır ayrıca özellikle rahim ağzının temiz olup olmadığını sor.ben okadar cok dr gttımkı sancım vardı hep en son rahım agzı yarası cıktı ılac kullandım 1 ay gecmedı snra dondurma işlemi yapıldı ve şimdi tertemiz ona dikkat et yeni evli oldugun için sölüyorum bunu kesin sor cnm onun dışında acımıyor

Smear testi nasıl yapılıyor? Hayırlısı bakalım bi gideyim ne diyecek doktor yazarım yine buradan...

bende cebimde taşıyorum canım arada bir çıkarıp bakıyorum öyle keyfim yerine geliyor darısı başınıza inşallah

Smear testi nasıl yapılıyor? Hayırlısı bakalım bi gideyim ne diyecek doktor yazarım yine buradan...

bende çok vajinal ultrason oldum canım hiçbişey olmuyor çok kasma kendini.... bide smear da hemen bi çubukla rahim ağzından çok az sıvı alınıyor yani çubuğu değdiriyor okadar bişi yok yani anlamıyosun bile

Hımm çok teşekkür ederim ya çok rahatladımm
Peki bu test ne işe yarıyor neyi test ediyolar bu test ile?? Ve sonuç alma işlemi ne kadar sürer acaba??
(Çok soru sordum dimi)

bende cebimde taşıyorum canım arada bir çıkarıp bakıyorum öyle keyfim yerine geliyor darısı başınıza inşallah

ahhhh ahhhhh kızlar bende öyle yapmıştım saklamıştım eşim gülmüştü hatta napıyosun dedi bende bebeğim büyüdüğünde onu ilk nasıl öğrendiğimi göstercem demiştim ve hala sakladığım yerde duruyodu şimdi aklıma geldi gidip attım... inşallah bidahaki seferee

Peki bu test ne işe yarıyor neyi test ediyolar bu test ile?? Ve sonuç alma işlemi ne kadar sürer acaba??
(Çok soru sordum dimi)

rahimde kanserli hücre varmı diye bakılıyor 1 hafta içinde cıkar ozele yada devlete gtmene baglı zamanı..... rahoım agzını sormayı sakın unutma haberını beklıyoruz

(Çok soru sordum dimi)

yok canım hiç önemli değil sorabilirsin bildiğim sürece memnuniyetle cevap veririm rahim ağzı yaraları Allah esirgesin rahim ağzı kanserlerini erken teşhis amaçlı bi test her kadının yılda bi kez yapması gerekiyomuş..benim sonucu almam 10 gün kadar sürdü canım orda nasıl olur bilmem....

Çok teşekkür ederim O halde mutlaka söyleyeyim doktora. Ben köyde yaşadığım için merkeze her zaman gitme imkanımız olmuyor bu yüzden zamanı benim için önemliydi :)

rahimde kanserli hücre varmı diye bakılıyor 1 hafta içinde cıkar ozele yada devlete gtmene baglı zamanı..... rahoım agzını sormayı sakın unutma haberını beklıyoruz

Devlete gidicem inşallah. Rabbim güzel sonuçlar iletmeyi nasib etsin buradan (hepimize)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…