Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Ben hala adet görmedim,kasıklarımda batmalar belimde ağrı var,kan testim negatif çıkmıştı ama hala umutluyum:KK43:(
OfLu sen nasılsın?Devam ediyor mu kasık ağrın.Okuyorum buradan durumunu.İnşallah burdan duyacağım sana dair o güzel haberi.

1. hani ben hamilelik belirtisi olarak düşünmedim zaten ben acaba anormal birşeyler mi var diye fikirlerinizi almak istedim birde kızlar çok özür dileyerek birşey sormak istiyorum ben ilk defa denediğim için hiçbir bilgim yok halvetten sonra wcye giderseniz o meni çıkarmı?
Çıkar tabi cnm ama yolda olan gideceği varış noktası için yarışa başlamıştır merak etme:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

hani ben hamilelik belirtisi olarak düşünmedim zaten ben acaba anormal birşeyler mi var diye fikirlerinizi almak istedim birde kızlar çok özür dileyerek birşey sormak istiyorum ben ilk defa denediğim için hiçbir bilgim yok halvetten sonra wcye giderseniz o meni çıkarmı?

tatlım tamamen pskolaajk snnkı suan hemen wc gıtme hatta ayagı kalma yarım saat falan

halvetten sonra en az 20-30 dakika yat canım...
hemen kalkarsan hepsi dışarı çıkar :))

sağol canım bı bilgiye ihtiyacım vardı :) ama ben 10 dk anca dayanabildim çişim geliyor gibiydi ki zaten ben dayanayım desemde kendi çıkmak üzereyken wc ye koştum

halvetten sonra en az 20-30 dakika yat canım...
hemen kalkarsan hepsi dışarı çıkar :))

aynn öle belinin altına bi yastık koy ve ilerlemeleri için 20-30 dk yat tatlım hemen wc ye gitme yada banyo yapma artı halvetten sonra kesinlikle çok sıcak suyla banyo yapmayın kızlar.. sıcak spermleri öldürüyomuş:KK43:

folik asit kulanıyorm bende 2 aydır cnm ama sadece akşam yataren içiyorum..rabbm hayırlısı ile en yakn zmanada nasip eder inş:KK43:

gcen ay çok düşündüm hastalanacaktım okdr yanii.. bu ay okdr düşünmüyorum cnm bu sn 1 haftada aklıma eldi onun öncesinde sallamaıdm..

beklemedeyim kuzum iki günüm var reglime:)

hoşeldin cankuş:) ütü yapcam çıkmam lazım ama ütü yaasımda yok:)

canım inş güzel haberler verirsin

mantıklı cnm bencede yine negatif olursa doktora bi görün bende adet olursam gidecem çünkü ilk defa 10 gün öncesinden sancı ve kasılma oldu baktıracam öle bi içim rahat etsin sende git bence çünkü çok erken olmuşun

kasılmalar falan bebk belırtısı ıns hamısındır acba bu kadar erken adet olan varmı arnzda yanı bı sorunmu var off kafam cok karıstı ne zor ıslerrr :18::18:

Ben hala adet görmedim,kasıklarımda batmalar belimde ağrı var,kan testim negatif çıkmıştı ama hala umutluyum:KK43:(
OfLu sen nasılsın?Devam ediyor mu kasık ağrın.Okuyorum buradan durumunu.İnşallah burdan duyacağım sana dair o güzel haberi.
biraz daha bekle bidaha yaptır şu kanı bende seni merak ediyorum...
evet canım demin bulaşık yıkarken kramp girdi iki kere...

aynen canım bende öle yaptım:) inşşşşş bebiştendr

:)))

ay İNşallah canım ne biliyim yaa Ümitlenmek istemiyorum...
ama napalım...
ümit fakirin ekmeği:KK17:

kızlar bende 2 ay çok erken adet oldum en son 6 gün önce adet oldum korkmuştum hiç öle olmazdım bu ay içinde öle olursam doktor gidicektm rabbim bebek verdi adet erken olursa bi kaç ay rahim bebeğe hazırlanıyomuş benim 2 ay oldu

kasılmalar falan bebk belırtısı ıns hamısındır acba bu kadar erken adet olan varmı arnzda yanı bı sorunmu var off kafam cok karıstı ne zor ıslerrr :18::18:

tatlım kafana takıp stres yapma rahatlamak için en iyisi bi doktora görün o söler nasılsa bu arada inş cnm yaa çok istiyorum ama bakalım işte

kızlar bu ates ölçümünde atesin adet gnü düşmesimi gerekio hamile oldumuzu anlamak için biri bana anlatabirmi

biraz daha bekle bidaha yaptır şu kanı bende seni merak ediyorum...
evet canım demin bulaşık yıkarken kramp girdi iki kere...

:)))

ay İNşallah canım ne biliyim yaa Ümitlenmek istemiyorum...
ama napalım...
ümit fakirin ekmeği:KK17:

inşş canım:):emir_bebek:

senınle aynı gıdıyoruz canım daha öncekı msjnada cvp yazmıştım benımde 3 gun geçtı ama cesaret edemıyorum bır turlü inşallah ıkımız içinde hayırlı haberler alırız canım :KK16:

dun sabah yaptım tek cızgı cıktı.... sen yaptınmı hıç test su uc gun ıcınde....

kızlar bu ates ölçümünde atesin adet gnü düşmesimi gerekio hamile oldumuzu anlamak için biri bana anlatabirmi

evet canım adet günü adet olacaksan eğer ateş düşer...
ve sen anlarsın ki adet olacaksın...
eğer ateşin yükselir veya sabit kalırsa anla ki bebektendir...:KK49:

X