Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kızlar ben ilk defa dün denedim uyumaya çalışırken karnıma hafif hafif agrılar girdi sonra akıntı olacağını hissettim ve wc ye gittim tabi ne varsa çıktı baya baya akıntı bugünde baş ağrısından ve baş dönmesinde duramıyorum anormal birşeyler mi var acaba ?

bu canım

tst yapsana cnm baya bi hamilelk belirtsi bu dedigin iki şey:)

ay inş cnm zaten dogursam kaynanam bakcak akşama kdr... akşamda ben:)dogursam rahat ederim baya görümcem kaynanam varrrr ama hamile kalamadım 4 aydır... acaba nden soru yokken insan hamile kalamz..(kısmet nasip biliyorum ama neden diyede soramadan alıkoyamıyorum kendimi)

tatlım bi sorun yoksa elbet kalırsın belki yumurtlama gününü tutturamıyosundur yada yumurtluyosundur ama çatlamıyodur yani mutlak bi nedeni vardır sıkma canını stres de yapma bu arada ben folik asit kullanıyorum sizde mutlaka kullanın yeme içme alışkanlığımıda düzene soktum bunlarada dikkat edilmesi gerekiyo unutmayın boncuklar

bebek konusumu:KK43:
bende çok klay bşy diye bilirdim ama cidden çok zormuş.. 1 sene korundum kondomla.. iki kere kondom yırtıldı diye gittim ertesi gün hapı aldım hamile kalmayayım diye.. düşünki ben okdr korkuyordum hemen hamile kalındıgından..ama yalannnnnnnnnnnnn bilsem hiç korunmazdım evlendigim zaman...

evet bebek konusu :KK43:

herşeyin hayırlısı cok mu düşünüyoruz acaba ondan mı olmuyor

tatlım hiç olmadıysa o zaman büyük ihtimal yerleşme kanaması yada adet öncesi lekelenmedir. eğer yarında devam eder sonra kesilirse test yap derim ben çünkü bu kanamadan sonra hcg üretiliyo yani testte hamileysen çıkar hemen
evde dun yaptım tek cızgı:KK43:( ama dıyorum yarında durayım sonra genede doktora gıdeyım hem test yaprrım olurkı negatıf cıkarsa neden erken olmus acaba bı sorunmu varkı :KK43:(

herKese Miyaßa:KK16:

huhuuuuuu ben geldiiimmmmm
ne yapıyosunuz canlarrrrrrrrr :KK16::KK16::KK16::KK16:

evde dun yaptım tek cızgı:KK43:( ama dıyorum yarında durayım sonra genede doktora gıdeyım hem test yaprrım olurkı negatıf cıkarsa neden erken olmus acaba bı sorunmu varkı :KK43:(

mantıklı cnm bencede yine negatif olursa doktora bi görün bende adet olursam gidecem çünkü ilk defa 10 gün öncesinden sancı ve kasılma oldu baktıracam öle bi içim rahat etsin sende git bence çünkü çok erken olmuşun

hani ben hamilelik belirtisi olarak düşünmedim zaten ben acaba anormal birşeyler mi var diye fikirlerinizi almak istedim birde kızlar çok özür dileyerek birşey sormak istiyorum ben ilk defa denediğim için hiçbir bilgim yok halvetten sonra wcye giderseniz o meni çıkarmı?

tatlım bi sorun yoksa elbet kalırsın belki yumurtlama gününü tutturamıyosundur yada yumurtluyosundur ama çatlamıyodur yani mutlak bi nedeni vardır sıkma canını stres de yapma bu arada ben folik asit kullanıyorum sizde mutlaka kullanın yeme içme alışkanlığımıda düzene soktum bunlarada dikkat edilmesi gerekiyo unutmayın boncuklar

folik asit kulanıyorm bende 2 aydır cnm ama sadece akşam yataren içiyorum..rabbm hayırlısı ile en yakn zmanada nasip eder inş:KK43:
evet bebek konusu :KK43:

herşeyin hayırlısı cok mu düşünüyoruz acaba ondan mı olmuyor
gcen ay çok düşündüm hastalanacaktım okdr yanii.. bu ay okdr düşünmüyorum cnm bu sn 1 haftada aklıma eldi onun öncesinde sallamaıdm..

bende iyiym canım saol nasıl gidiyo kızlar çalışmalar:)
beklemedeyim kuzum iki günüm var reglime:)
herKese Miyaßa:KK16:

huhuuuuuu ben geldiiimmmmm
ne yapıyosunuz canlarrrrrrrrr :KK16::KK16::KK16::KK16:
hoşeldin cankuş:) ütü yapcam çıkmam lazım ama ütü yaasımda yok:)

hani ben hamilelik belirtisi olarak düşünmedim zaten ben acaba anormal birşeyler mi var diye fikirlerinizi almak istedim birde kızlar çok özür dileyerek birşey sormak istiyorum ben ilk defa denediğim için hiçbir bilgim yok halvetten sonra wcye giderseniz o meni çıkarmı?

halvetten sonra en az 20-30 dakika yat canım...
hemen kalkarsan hepsi dışarı çıkar :))

Son düzenleme:
iyiyim canım yemek yedik bulaşık yıkadım geldim
bulaşık yıkarken sağ kasığıma iki defa kramp girdi:KK31:

hg tatlım valla bnm sabahtan beri var hem sağda hem sol kasığımda inş hayırlara vesile olur:) ya oflu ne zaman test yapacan sen çok mrk ediyorum ben:):)

X