Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kızlar bırı bana cook acıl yardm etsın gecen ay 28 adet oldum daha adetıme var bıraz once lavaboya gırdım kı leke gelmıs peeceteyle sıldım bı baktım kan moralım cok bozuk ne kanı buuu

kızlar bırı bana cook acıl yardm etsın gecen ay 28 adet oldum daha adetıme var bıraz once lavaboya gırdım kı leke gelmıs peeceteyle sıldım bı baktım kan moralım cok bozuk ne kanı buuu

daha adetine 9 gün var normalde düzenli oluyorsan yerleşme kanaması olabilr.. dur bakalım yarına kdr adet gibi olcakmısın eger leke tarzında olup biterse doktora git cnm hamiş olabilirsin:)

inşallah kana devam etmez de yerleşme kanamasıdır

tatalım bende geçen ay oturdum ağladım bnm de arkadaşım hemen kaldı hamile ama bu allahın takdiri rabbim hakkımızda en hayırlısını nasip edecektir merak etme bozma morelini hem stres çok zararlı anne adaylarına.. mümkün olduğunca kafa dağıtmaya bak olmadı kendine başka uğraşlar bul bende beklemedeyim ve vakit geçirecek bişeyler arıyorum kendime bol bol müzik dinliyorum morelimi yüksek tutmak için napim.. sende üzme kendini daha fazla..

ne kanaması hıc bu kadar erken adet olmamıstım hatta hıc erken olmadım bu kadar erken olması yerlesme kanaması degılse normalmı adetn erken olması kızlar

kızlar 2 gün önce hcg 54 bugun bakıldı 16 ama hala hastalanmadımm. nie böle olduu bilmiyorum doktorum da şaşırdı kaldı şuana kadar hastalanmam gerekiodu bat 14 kasımdı. nasılda heveslenmiştim ya. nolcak şimdi peki ne zaman hastalanıcam ben doktor hastalanmassam 15 gün sonra bi daha beta istedi
bi yardımcı olun banaa bişi diin ağlamaktan helakk oldum ya

kesinlikle katılıyorum cnm ne hastalıklar geçirenler var yani bizim sadece biraz sabretmemiz gerekiyo anlaşılan bizim bebişler biraz naz yapıyolar öle hemen gelip şımartmıyolar bizi:)

sglasın bebegimmmm çalışıyorum çok şkür yoksa kafayı yerdim düşünmekten.. bide hafta da bir arkadaşlarla akşam toplanıyoruz ve nerdeyse çogunun bebegi var birazcık moralim bozuluyorrr kendimi tuhaf hisediyorummm ....aslında 2 senelik evliligime kdr hamile kalsam bana yeter.. 17 aylık evliyim..amaaa ya olmassa diyorum yaza kdr yine hamile kalamzsam olumsuzlugu düşünüyorum bu ay hamile kalmadım diye deilde.. ya bebegim olmazsa hiç diye üzülüyorum.. hoş hepsindede bi hayır vardr belki rabiim nasip etmez bebiş ama umarım hayırlı kılar ve isteyen herkese nasip eder:)

cnm benim seni üzmek istemek ama düşük yapıyorsun şuanda.. çok sürmez adet olursun... inş düşük olmaz ama sen kötüye hazırla kendinii.. allahım sagık versin bak hamile kalabiliyorsun demek bu ay olmassa diger ay.. arkadşım gecen ay düşük yaptı ve bu ay hamile kaldı yine:)

ya canım seni üzmek istemem ama... kimyasal veya dış gebelik olabilir...
ama burda çok okudum değerleri az az artıp sonra birden fırlayan...
dua edelim de bebeğin sağlıklı olsun...
ama sen üzülme ağlama stres yapma
bu daha çok etkileyebilir...

Tutunma kanaması; Gebeliğinizin ilk dönemlerinde çok az miktarda lekelenme veya kanama saptayabilirsiniz. Bu, döllenmeden yaklaşık 10-14 gün sonraya denk gelir. Yerleşme veya tutunma kanaması şeklinde de ifade edilir. Döllenen yumurtanın rahiminize tutunması sırasında oluşur. Normal adet kanamanıza göre daha erken, damla damla ve daha açık renkte görülür. Uzun da sürmez. Bazı kadınlar bu hafif kanamayı adet kanaması olarak düşünüp hamile olduklarının farkına bile varmazlar. bı yerde bu yazıyı okudum sızce olemıdır kızlarrr yerlesme kanamasımıdır bu kadar erken adet olurumu

benim değerim aslında fena değildi artışı ama resmen düşüşe geçmiş dış gebelik yok dedi doktor büyük ihtimal kimyasal ama bukadar uzun sürermi ki adet olmam
ya kan testine yanlışlık falan olmaz dimi yani kanlar falan karışmıştır belki ne düşüneceğimi şaşırdım ya

istersen 2 gün sonra bidaha yaptır...
başka yerde yaptır aynı yerde değil..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…