Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

bugün pek olmadı nedense... :))
bencede heycanlı..
pazartesi test yapıcam ama
korkuyorum yaa :18:

bugün olmadıysa yerleşmiştir belki artık :) korkma canım yap testini olur sa olur olmazsa Allah büyük....:KK16::KK16::KK16: bidahakine olur inşallah

oflu canım benım senın ıcın bıraz erken deılmı test
bence yapma carsambaya kadar
yınede sen bılırsın ama bekle derım ben

yaa hep hamile olanalr adetten önce ögreniyorlar ben dün heycana kapılıp tst yaptm ki adetime 4 gün vardı kıpkırmızı tek çizgi çıktı.. şimdi 4 gün sonraaaaa ikinci çizgi çıkmaz var olsadı azda olsa silik çıkmazmıydı:KK43:

ne testi yapıcaksın ofluuu??????????

bende yapıyım :))))
idrar testi canım :)))

oflu canım benım senın ıcın bıraz erken deılmı test
bence yapma carsambaya kadar
yınede sen bılırsın ama bekle derım ben

canım 22sini baz aldım en erken o zaman gelmesi gerekiyo..
1 gün kalmış oluyo...
çıkmazsa da çıkmaz boşver :KK31:

off kızlar çoook kötü oldum yaaa :KK43:
ilk gebeliğimde kan testi yaptırdığımda burdaki siteye yorum yapmıştım o geldi aklımaa...
onu bulmaya uğraşıyodum buldum
ağlayasım geldi :KK43:((

kızlar bana da yardım edın ne oolur.. 2 gun once test yaptım.. 64.3 cıktı.. bugun yptrdım.. yanı 2 gun snrasında.. 67.3 çıktı.. bu ne oluo ne olr yrdm edın bna :KK43:

işte bunu yazmışım...
ah bebeğim niye bıraktın beni :KK14::KK14::KK43::KK43::KK43:

OfLu bencede bekLe canım pazartesi banada erken gibi geLiyo :26:
Bende kocişime türk kahvesi yaptım, sert oLsun diye şekerini az koymuştum şeker kavgası ediyoruz şuanda :KK52: :KK9::KK68::KK68:

ya kızlar benide ekleyin şu bat listesine benle aynı günü bekleyen baya arkadaşım var listede çok heyecanlıyım 28 kasım bnm ki kızlar listeyi yenilerseniz eklersiniz öpüyorum canlarımm

insanın kendi bebeğine olan sevgisi başka şu hayatta kimseye olamaz herhalde cnm düşünsene senin bi parçan 9 ay boyunca içinde yaşatıyosun onu herşeyi göze alıyosun onun için inanılmaz sıkıntılar çekiyorsun ama bunların hepsini karşılıksız yapıyosun sadece evladın için başka bölesine mükemmel bir denge nerde varki umarım rabbim en kısa zamanda bizlerede yaşatır o mükemmel duyguyu.. bu arada burada mutlaka paylaş cnm merak ederim ben:) dua edicem senin için...

kesinlikle paylaşacağım zaten. BAT 21 kasımdı ama bugün oldum ve çok yoğun hem de ağrılı yeni BAT 17 aralık inşallah rabbim bana br kız çocuğu verir okadar çok istiyorum ki bir kızım olmasını. Yüce Allahım herkesin gönlüne göre versin annem de bana aralık ayında hamile kalmış ben de kızıma aralıkta hamiş kalrım inş. :KK31:

Amin canım inşaALLAH hepimizinnnn :KK16:
Bu arada eşime eşLik etmek için kahveden benim içmemin bi mahzuru varmıdır???? :KK9::KK9:

mantıken onun spermelerine iyi geliyrosa seninde yumurtalarına iyi gelmesi lazı kuzum:) zararı olsa erkeginde içmemesi lazım.... canın çektiyse iç bşy olmaz:)

X