Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

aaay canım bana yorum yaparmısın 28 ekimde lekelenmeyle adetim başladı ve 8 kasımda bitti bende ateş ölçmeye 12 kasımda başladım 12kasım:35.7 -- 13 kasım: 36.1
14 kasım: 36--- 15kasım 36.3 ---16 kasım 36.3 --- 17 kasım 36.5 ---18 kasım 36.6 eveet bukadar canım yanlız benim kasık agrılarım basladı nezamandır ama hiç akıntım yok adet düzensizliğim oldugu için yumurtlama günüm tam belli degil şimdi bu ateş ölçme durumuma göre benim yumurtlama dönemim belli olacakmı ay yardım lütfeen

öylesine ölçtüm zaten
bakalım inşallah.....
ilk gebeliğim aklıma geldi de öyle bi ağrı çekmiştim kasıklarımda...
ona benzettim..
hayırlısı olur inşallah

ilk bebegim demişsin canım daha önce yaşadınmı gebelik kaç yıllı evliydin sen

bu arada sen nasıl oldun kaılmalar filan vardı yanlış hatırlamıyorsam.. bu gün nasılsın.. hala devam ediolar mı..
canım dün gece baya kasıklarım agrıdı gece..
bu gün de devam ediyo ara ara geçiyo işte :))
bence tekrar kullanmaya başla canım....

haklısın..
bi hamile kalayım da çift çift içerim

hoşbulduk canım...
ara ara devam ediyor :))
sızı şeklinde saniyelik sürüyo kesiliyo işte..

benimde ilk gebeliğimde öyle olmuştu hatta en büyük belirtim di diyebilirim.. anneme söylemiştim hamilesin ozaman dedi ki hamileydim.... inşallah seninki de öyledir canımmm

canım dün gece baya kasıklarım agrıdı gece..
bu gün de devam ediyo ara ara geçiyo işte :))

haklısın..
bi hamile kalayım da çift çift içerim

ama hamile kalmadan iç bence çok daha etkisi oluyomuş canım benim hamile kalıncada devam edersin içmeye

benimde ilk gebeliğimde öyle olmuştu hatta en büyük belirtim di diyebilirim.. anneme söylemiştim hamilesin ozaman dedi ki hamileydim.... inşallah seninki de öyledir canımmm

en büyük belirtim göğüslerimin davul gibi şişmesiydii..
bi de gece bi mide bulantısı ardından kasık ağrısı..
ilk gebeliğimde böyleydi..
kısmet :)

en büyük belirtim göğüslerimin davul gibi şişmesiydii..
bi de gece bi mide bulantısı ardından kasık ağrısı..
ilk gebeliğimde böyleydi..
kısmet :)

bende buay öyle hissetmiştim ama erkenden geldi kırmızılarım hiç erken olmamıştım şimdiye kadar....

bende buay öyle hissetmiştim ama erkenden geldi kırmızılarım hiç erken olmamıştım şimdiye kadar....

2 ay önce de benim 4 gün önceden gelmişti...
:) bazen şaşıyo işte ne yapacan..
stresten oluyo..
bu ay tutar üzülme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…