Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

aynen canım,bende 1-2gün falan erken olunca rahatlıyorum...
hamilemiyim stresindende bıktım valla napiyim:KK66:
sen kime ne anlatıyosunki canım?bebek baskısımı yapıyolar?

inşallah canım ama ne bilim canım sıkılmadı desem yalan olur helede şu millete laf anlatma derdi yokmu :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: erken olmam ii oldu gerçekten 2 gün daha meraklanmaış oldum :KK43::KK43::KK43:

aynen canım,bende 1-2gün falan erken olunca rahatlıyorum...
hamilemiyim stresindende bıktım valla napiyim:KK66:
sen kime ne anlatıyosunki canım?bebek baskısımı yapıyolar?

ayy sorma canım millet benden meraklı arayıp soruyolar daha yokmu bebiş diye komşularıma bile dert oldu kimiside hava yapıyor benim ilk denemede oldu diye gıcık oluyorum

aynen kızlar yaaa.insan kıskanmıyor ama içim bir buruluyor ki sormayın.ben çok severim giderim sık sık ziyaret ederim çevrede yeni bebişi olan arkadaşlarımı ama iğne gibi geliyor bazı söylelnne laflar yada bizler çok mu alınganız anlamaıyorum:KK43:

ya ben 32 yaşındayım hala

bebek yokmu diye soranlara ERKEN diyorum:KK66:borçlarımızı öne sürüyorum:KK66:
bide akıl veriyolar ,yok efendim yumurta rezervlerim azalırmış,sağlıklı cocuk olmazmış 35ten sonra...

sivrisinekler nolucak ben bunları zaten biliyorum,sanki biz bebek bebek diye dellenmiyoruz:KK66:

ama o cool tavırlarımı görmeniz lazım..bebekmi...oh noo!falan:KK1:

ayy sorma canım millet benden meraklı arayıp soruyolar daha yokmu bebiş diye komşularıma bile dert oldu kimiside hava yapıyor benim ilk denemede oldu diye gıcık oluyorum

aynen kızlar yaaa.insan kıskanmıyor ama içim bir buruluyor ki sormayın.ben çok severim giderim sık sık ziyaret ederim çevrede yeni bebişi olan arkadaşlarımı ama iğne gibi geliyor bazı söylelnne laflar yada bizler çok mu alınganız anlamaıyorum:KK43:

eet ya doğru sölyosunuz... Offff bende çok sabırsızlanıyorum adetime daha 1 hafta var.. Aksam çamaşır suyu testi yapayım bari... Doğru çıkıyormu ki o :KK17:

selam kizlar nasilsiniz bende bos vakit buldukca bi bakiyim dedim o kadar cok hizla ilerliyosunuz ki gecmisi okuyamiyorum yeni guzel haberler varmis ?

aynen canım sana katılıyorum niye kıskanayım onun kısmeti öyleymiş yapacak bişey yok ama kimiside iğnelemek için yapıyor yani anlayabiliyosun sonuçta :KK43:((((((

bebek yokmu diye soranlara erken diyorum:KK66:borçlarımızı öne sürüyorum:KK66:
bide akıl veriyolar ,yok efendim yumurta rezervlerim azalırmış,sağlıklı cocuk olmazmış 35ten sonra...

Sivrisinekler nolucak ben bunları zaten biliyorum,sanki biz bebek bebek diye dellenmiyoruz:KK66:

:KK1: Eet ben de aynen soranlara öyle söylüyorum.. Ama içimde cız ediyor.... Sinir ediyorlar insanı bide sorun varmış gibi konuşmaları yokmu çıldırtıyor :KK14:

dogrudur canim senin dedigin cok farkli bi duygu aslinda arkadsimizin adina sevinirken kendi adimiza uzulmek daha zor bak benimle evlenen benden sonra evlenenler sen son yine bi arkadasima hayirli ugurlu olsuna gittim ama aslinda bizim dururmumuzda cok zorda elden ne gelir beklemekten baska ins bizde aliriz kucagimiza bebislerimi

ahh tatlım...kimsenin lafı umrumda olmazda bikeresinde ablam bi laf etti gebelikle alakalı
hala hatırladıkça üzülürüm..
biliyorum kasıtlı söylemedi hatta ne var bunda alınacak diyebilirsiniz
ama haklısın sanırım biz çok hassas düşünüyoruz...kırılganız:KK30:

bebek yokmu diye soranlara ERKEN diyorum:KK66:borçlarımızı öne sürüyorum:KK66:

sivrisinekler nolucak ben bunları zaten biliyorum,sanki biz bebek bebek diye dellenmiyoruz:KK66:

valla ben diyemiyorumda 4 ay önce ilk bebişimi kaybettim artık yeter ara verdin tamam hadi başla diyolar ve yok istemiyorum desemde inanmıyolar canım :S:2::2::2::2::2:

genelde hep aşılama ve tüp bebebkten bahsediliyor.ben bir hata yaptım herkeslere bebek istediğimi söyledim siz olun yapmayın arkadaşlar.ben heyecanımı paylaşmak için söylemiştim şimdi ise beni yaralıyor söylenenle.ne kadar oldu senin bebek isteyeli..?
yok efendim sorun kimde? yok efendim tedavimi olyorsunuz neler neler...
insan kızıyor vallhiii.

:KK1: Eet ben de aynen soranlara öyle söylüyorum.. Ama içimde cız ediyor.... Sinir ediyorlar insanı bide sorun varmış gibi konuşmaları yokmu çıldırtıyor :KK14:

ben soranlara ilk 1 sene dusunmuyoruz daha diyordum ama simdi acik acik soyluyorum dusunuyoruz tedavi oluyorum soyledigimede pisman oluyorum cunku yorumlarin tavsiyelerin onerilerin sonu gelmiyor onun icin simdi konu acildiginda hayirlisi diyip kesitirip atiyorum allah ne zaman ol derse olacak ilk once allahin gonlu olacak bizde umutla sabirla bekliyecez insallah kasim gobeklerimiz dolu olur kzlar

evet senin durum farklı...hatta şimdi daha çok sorarlar...

ama inşallah en kısa sürede sağlıklı bir bebişe hamile kalırsın tatlım...

şunuda unutma beklentilerin sonu yok..sen bebeğini emzirirken ,2.yokmu diye sorabilir bu insanlar:KK52:

valla ben diyemiyorumda 4 ay önce ilk bebişimi kaybettim artık yeter ara verdin tamam hadi başla diyolar ve yok istemiyorum desemde inanmıyolar canım :S:2::2::2::2::2:

genelde hep aşılama ve tüp bebebkten bahsediliyor.ben bir hata yaptım herkeslere bebek istediğimi söyledim siz olun yapmayın arkadaşlar.ben heyecanımı paylaşmak için söylemiştim şimdi ise beni yaralıyor söylenenle.ne kadar oldu senin bebek isteyeli..?
insan kızıyor vallhiii.

katiliyorum canim bende ayni HATAYI yaptim ama bende tavsiye etmem onlarin yorumu seni daha bi etkiliyor onun icin kisa kesiyorum

ya burayı zamanında keşfetmişim...tüm sorularımın cevabı burda..
üstelik benim gibi arkadaşlarımda var yanımda...onların hamilelik haberleri banada moral oluyor,sıramı bekliyorum:)

insan kızıyor vallhiii.

inşallah canımm..bu ay bol hamileli bir ay olsun:)

şimdiden sonra söyleme bari...biliyorum insan heyecanını paylaşmak istiyor ama burda paylaş canım...biz seni dinleriz..
seni en iyi biz anlarız...:KK34:
ben soranlara ilk 1 sene dusunmuyoruz daha diyordum ama simdi acik acik soyluyorum dusunuyoruz tedavi oluyorum soyledigimede pisman oluyorum cunku yorumlarin tavsiyelerin onerilerin sonu gelmiyor onun icin simdi konu acildiginda hayirlisi diyip kesitirip atiyorum allah ne zaman ol derse olacak ilk once allahin gonlu olacak bizde umutla sabirla bekliyecez insallah kasim gobeklerimiz dolu olur kzlar

inşallah canım ama ne bilim canım sıkılmadı desem yalan olur helede şu millete laf anlatma derdi yokmu :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: erken olmam ii oldu gerçekten 2 gün daha meraklanmaış oldum :KK43::KK43::KK43:

tatlım meraba.. şimdi okudum ve uzuldum ben de senınle bırlıkte..:KK43: ama bi bakıma da ii olmus dedıgın gibi.. cumartesıye kadar beklemekten kurtuldun en azından.. benım daha merakla bekleyecegım ıkı gunum var:KK43:( sonra kırmızıı:KK43:( görmek istemesem de neyazıkki gelecek gibi hissediyorum:KK43::KK43:

evet senin durum farklı...hatta şimdi daha çok sorarlar...

ama inşallah en kısa sürede sağlıklı bir bebişe hamile kalırsın tatlım...

şunuda unutma beklentilerin sonu yok..sen bebeğini emzirirken ,2.yokmu diye sorabilir bu insanlar:KK52:

inşallah canım sabırla beklicem artık yapacak bişey yok.. insanlar öyle canım 2 olur 3. yü düşünmüyomusun derler :):KK52::KK52:

tatlım meraba.. şimdi okudum ve uzuldum ben de senınle bırlıkte..:KK43: ama bi bakıma da ii olmus dedıgın gibi.. cumartesıye kadar beklemekten kurtuldun en azından.. benım daha merakla bekleyecegım ıkı gunum var:KK43:( sonra kırmızıı:KK43:( görmek istemesem de neyazıkki gelecek gibi hissediyorum:KK43::KK43:

üzlmemek elde degil ki:KK50::KK50::KK50:sen cumartesiyi bekle ama benim tam bihaftam var ama sımdıden kasıklarım da hafif hafif agrılar basladııı umutlar bitmez derler ama bitebiliyooo:KK14::KK14::KK14:bende anne olmak istiyorum benden sonra evlenenlerin bebekleri kocaman oldu yaslarını gectiler neden diye sormamak elde degil ::KK43::KK43::KK43:

X