Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kızlar herkese merhaba ,bir sey sormak ıstıyorum daha once başına gelen varsa yardımcı olsun lutfen 3 gundur muthiş derecede sol kasıgımda batma kasılma ve agrı var.korunmayı bırakalı 2 ay oldu dun ve oncekı gun sanırım yumurtlama donemımdı ama bu yasıma kadar boyle seyler hıssetmemıstım hele dun gece resmen egılıp dogrulamadım yanı bu yumurtlama ıle ılgılı ıse ben daha once hıcmı yumurtlamadım dıye soruyorum kendıme hadı bır gun ıkı gun ama bugun 3 oldu yanı kac gun suruyo bu yumurtlama anlamadımkı sol yumurtalıgım sankı elıme gelecekmıs gıbı şişti konu hakkında bılgısı olan varsa cevaplarsa sevınırım ıkıde bır doktoruda aramak ıstemıyorum

canım benimde yumurtlama zamanımda sol kasığımda iğne gibi batmalar olmuştu ani girip geçiyodu ama şimdide şişmiş gibi böylke eğilince rahsız oluyorum ama sende ağrıda varmış baya üşütmemişsindir inşallah belkide bi drunu arayıp sorsan içinde rahatlar canım... inş. bebiştendir bu olanlar:emir_bebek:

canım bişey sorucam biraz önce ateşimi ölçtüm koltuk altından 35.8 dil altından 37.5 sence hangisi oluyor. Bana yardımcı ol lütfen hiç bilmiyorum kimseyede soramıyorum

cnm dil altından ölçmen lazım.. ama düzenli ölçüp o tabloya bakarak bunu anlamak daha dogru olur.. belki grip olcaksın yada gripsin ondan yükselmişte olabilir..sen aynı saatte dil altından ölçmeye devam et.. amaa normalde hamile olanların degerleri 36-37 derece arası oluyor hepp ;;;:KK66:))

canım bence bugun yapma tetsı doğum gununu guzel bır sekılde kutla adet tarıhını en az 3 gun gecır ve ona gore test yap yıne sana doğum gunu hedıyesı olarak gelmıs olur eger hamıleysen zaten :)

bakalım dayanabilcemkmiyim evde 2 tane test beni bekliyo dayanamıyorum akşam eve gtttiğimde yapmasam iyidir :KK1:

Canım doğum günün kutlu olsun inşallah sana hayatının en mükemmel hediyesini verir rabbim.

Teşekkür ederim tatlım.Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.:emir_bebek:
canım bu arada yazmayı unutmusum DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN!!!
Teşekkürler canım.

kendini şartlandırmadıysan yap tabi testi...
ben adeti bile beklemeden yapıyodum:KK66:
bu arada iyiki doğdun..
yeni yaşında sağlıklı mutlu ve bebişinle dolu günler diliyroum:)

Teşekkürler canım.Normalde de arada 2-3 gün attığı için beklemek istiyorum ama sabırsızlanıyorum.:KK8:

mutlu yıılar :) umarım hediyelerin en güzelini alırsın :)

Teşekkür ederim canım.inş.

yaa kılzar bebek için çalışma yaparken ekstra yaptığınız bişiler varmı:KK17::KK17::KK17:
yani demk istediğim ne bileyim bir yöntem falan.

inş cnm bnm inş:)
bende salı günü olcam cnmmm inş hamişizdir..herkonuda bşyi beklemek çok zor.. bide etraf baskısı beni çok üzüyor.. her ortamda yokmu bebek laflarından bezdim.. bide kilo aldım hemen hamileisn kilo almışsın diyorlar..sinir oluyorum... inş hamişizdir evde test yapcakmısın.. ben pzartesi yapcam inşş..negatifse kanı görmek üzmesin diye...

inş. canım beklemek kadar sıkıcı bişey yok aynen bende bıktım sormalarından bide bizim 3 yıl oldu evleneli ee hadi artık diyolardı hamiş kaldım bebeği kaybedince şimdide hadi artık 4 ay yeter toparlamışsındır diye baskı yapıyolarrr aayyyy hiçç bizi düşünmüyolar ya arayıp batımı soruyolar :KK43: evde test yapacam canım bana kalsa bugün yaparımda eşim bekle günün geçerse yaparsın diyor :KK43: inş. görmeyiz kırmızıları canımm:KK16::KK16:

yaa kılzar bebek için çalışma yaparken ekstra yaptığınız bişiler varmı:KK17::KK17::KK17:
yani demk istediğim ne bileyim bir yöntem falan.

canım biliyosundur belki ama yumurtlamayı kaçırma bikere belinin altına yastık koy en az 15 dk yat sabahları çalışmak gebelik şansını arttırıyomuş :) benim bildiklerim bunlar canım belki sende biliyosundur :KK16:

cnm dil altından ölçmen lazım.. Ama düzenli ölçüp o tabloya bakarak bunu anlamak daha dogru olur.. Belki grip olcaksın yada gripsin ondan yükselmişte olabilir..sen aynı saatte dil altından ölçmeye devam et.. Amaa normalde hamile olanların degerleri 36-37 derece arası oluyor hepp ;;;:KK66:))

yaaa grip değilim veya grip belirtilerimde yok şuan için. Canım ben koltuk altından ölçüyor biliyordum.. Aslında haklısın daha önceki ateşim kaçtı bilmiyorum... Ama inşallah hamileyimdirde oyüzdendir.... :KK31:

kızlar ben zaten bir kaç gündür başladım bebiş çalışmalarına şüphelendiğim şey hamilelikle ilgili değil zaten
sat 3 kasım 25 günde bir oluyorum ben bat 28 kasım
hiç bu kadar hissetmemiştim yumurtladığımı kendimi tavuk gibi hissettim :))))yani herkeste bu kadar hissedermi merak ettim açıkcası
uzun yıllardır korunuyordum bu ay bu hale gelince şaşırdım demekki dedim hiç anlamıyomuşum devam ederse zaten bu durum doktora gideyim diyorum üşütmüş olabilme ihtimalini göz önünde bulundurursak idrar tahlili verip baktıırırım

bugün hamile haberi yokmu kızlarrrrr yaaaaaa şenlensek birazzz

benimde 11 günüm kaldı 28 kasım ama bariz bir belirtim yok ilk bebegimi de bütün belirtilerim vardı gögüslerim 15 gün önceden başlamıştı acımaya büyümeye ama 6+4 günlük kalbi durdu miniğimin hayırlısı allahdan ama rabbim kucaklarımızı karınlarımızı boş koymasın bu ay çok istiyorum hamile olmayı çevremdeki bütün arkadaşlarım hamile rabbim ne olur duy sesimi:KK43:(:-)43:

kızlarrrrrrrr yaaaa az önce wc ye gittim bide ne göreyim kırmızılar gelmişşşş hiç anlamadım ama yaa hem erken geldi ama yaaa:KK43::KK43::KK43::KK43: 19 una bekliyodum ben neyse artık aralıkta beklicez :KK43::KK43::KK43::KK43:

kızlarrrrrrrr yaaaa az önce wc ye gittim bide ne göreyim kırmızılar gelmişşşş hiç anlamadım ama yaa hem erken geldi ama yaaa:KK43::KK43::KK43::KK43: 19 una bekliyodum ben neyse artık aralıkta beklicez :KK43::KK43::KK43::KK43:

üzülme canım daha önümde aralık var inşallah önümüzdeki ay olur....

sağlık olsun canım..üzülme..hem adetin geç olsaydı daha bi beklentiye kapılırdı insan..

inan yıpranıyoruz beklerden,erkenden olman iyi olmuş....umarım bu sondur ve bir sonraki adetin

9ay 10gün sonra olur:KK34:

Son düzenleme:
sağlık olsun canım..üzülme..hem adetin geç olsaydı daha bi beklentiye kapılırdı insan..

inan yıpranıyoruz beklerden,erkenden olman iyi olmuş....umarım bu sondur ve bir sonraki adetin

9ay 10gün sonra olur:KK34:

inşallah canım ama ne bilim canım sıkılmadı desem yalan olur helede şu millete laf anlatma derdi yokmu :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: erken olmam ii oldu gerçekten 2 gün daha meraklanmaış oldum :KK43::KK43::KK43:

X