Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

okursan değerlendırmenı yazarsan sevinirim magazındenmi yaralanıyor yoksa kayda değer bişeyler varmı merak ettım bende

Yazarım canım, bugün programında izLedim umut evLeri diye bi projesi varmış. Kitabından geLen geLiri oraya aktarıcakmış. Umut evLerinde şiddete maruz kaLan, çaresiz kadınLarı barındırıp onLara psikoLojik destekte buLunucakmış. Eğer bu proje tutarsa kitap yazmaya devam ederek Umut EvLerini arttırıcakmış. Karakter oLarakta çok severim Esra EroL'u dobra bi kadın bana göre. Kitabınıda çok merak ediyorum. En kısa zamanda aLıp okuycam. Okuduğumda sana mesaj atarım

evet canım esra erol bu kitabı sanırım programına katılan çocuk yaşta evlenen kadınların hayatlarından esinlenerek yazdı yani birebir görüşmeden sonra. ben kitap okuyorum nette araştırma yapıyorum bebek fikri bu süre zarfında inan canım aklıma gelmiyor ne zaman yaklaşıyor batım işte o zaman geliyor. yani kitap okumayı tavsiye ediyorum hiç değilse hem verimli geçer hemde biraz olsun o süre zarfında günlük sıkıntılarımızı unutmuş oluruz

Selam arkadaşlar beni de ekler misiniz listeye bat 30 kasım.Umarım bu ay yüzümüz güler.

kitabını duymuştum ama bu anlamda kullanacağını duymamıştım tbk ederım sosyal sorumluluk projelerıne ufakta olsa bizde katkıda bulunalım sğl cnm bilgin ve ilgin için

kızlar 7 kasım batım benide eklermisiniz çok istiyorum bebeğimin olmasını geçen sene kasım ayında hamile kalmıştım ve bebeğimi kaybetmiştim 9. haftasında 1 yıl sonra yeniden umutlandım hayırlısı olmaycak diye çok korkuyorum 7 kasım bat 28 günde bir adet oluyorum 3 gün sürüyor acaba yumurtlama zamanım ne zamandır bilen varmı :O

Son düzenleme:

canım bu ayın 22 si yumurtlama günün

:18:saol canum o zamana kadar herife yakalaşmıyıcam :18:

yani yarın çalışmalara başlamak lazım hayırlısı nşallah olur 29 yaşına giricem aralıkta çok istiyorum bebeiğimin olmasını amaaaaaaa

Son düzenleme:

canım bak sadece bu günlerde birlikte olma iki günde yada yani haftada 3 kez birlikte ol böylelikle şansını arttırırsın. ben 29 yaşındayım şubatta 30 olacağım

tüm hamişleri tebrik ediyorum :) anca fırsat buldum yazılanları okumak için :) gerçi burada takılmayı da fazla istemiyorum, yazılanları okudukça iyice hevesleniyorum. bu sabah eşim de kızdı bana, sabah dedim midem çok bulanıyor falan diye, başladı söylenmeye fazla takılma sen o forumda, kendi kendine belirtiler çıkarıyorsun diye :) yok ondan değil, hem olsa bile anca oluşuyordur, hemen mide bulantısı olmaz ki falan dedim ama yok, etkilendin o yüzden midenin bulandığını sanıyorsun diyor başka bir şey demiyor :)
gelsin artık 28 kasım var mı yok mu bileyim en azından :) günler geçmek bilmiyoooor
ya bu arada dün akşamdan beri kasıklarımda (kasık da diyemem aslında, göbeğimin altında, kemiğin tam üstünde) hafif bir sancı var. regl sancısı gibi ama çok hafif. yumurtlama dönemim bugün falan bitti sanırım. bu dönemde böyle bir sancı olur mu? daha önce yumurtlamaymış falan hiç dikkat etmemiştim, regl günlerimi bile takip etmezdim, karnım ağrımaya başlayınca aaa ben regl olacaktım di mi moduna girerdim :) o yüzden daha önce bu dönemde böyle bir şey oldu mu bilmiyorum, hamilelikle falan ilgili olduğunu sanmıyorum ama merak ettim, bu dönemde olur mu böyle bir sancı?

canım gayet güzel adet tarihlerin.
30 gün senin adet döngün ve 23-28 kasım arası yumurtlama günlerin.
çok iyi değerlendir bu aralığı
olur inşallah bu ay

sağol bitanem ben bu ay adet tarihime göre ilk günden itibaren senin dedigin tarihe göre 9,15,16,17,18 günlermi yoksa23 ve 28 mi

senle aynı şeyleri yapıyormuşuz şimdi rahatla bende aynı şeyi yaptım 3 günüm geçti test yaptım negatif çıktı ve adet oldum bu sebeble rahatla mutlu ol şekerim ben bu ay bunu deneyeceğim mutluyum diyeceğim güzel ve şık gecelik alıp zevkime bakacağım

kızlar bu ay rabbime dua edeceğim kızlar ali imran süresinde geçen bir süre varmış sabah namazında okunuyormuş keharet vaktinde okunmazmış bir müşterimizle konuşurken öğrendim o duayı okumuş maşallah çifter çifter olmuş çocuğu

tatlım benim, bende 3 gündür adet oluyorum 2 günüm geçti sevindim sonra hüsran ağladım, ağladım ,ağladım sonra ne oldu bilmem içime rahatlık geldi sustum,şimdi umrumda değil, hamile olmanın hastası değilim umursama diyorum sadece kendime, eşime vereceğim bütün sevğimi bu ay rahata bırakacağım kendimi, ol derse olur rabbim,ne derse olur. kısmet artık ölüm ve nikah nasıl şaşmazsa doğumda öyle bence kaderimizde varsa olur. umursamıycam bakalım artık benim umudum2012 aralık ayı ayı bilmem inanmıyorum arkadaşımın içine doğmuş hamile kalma ayım aralık diyor. amin inşallah

kızlar günaydın morelim sıfırın altında dün hamilelik testi aldım negatif çıktı normalde 17 kasım hastalanmam gerekirken sabah kaldığımda hastalanmışım yine hayal kırklığına uğradım bana yardım edin bu hastalığımdan sonra nezaman ilişkiye girmeliyim tutması için bu bebişi çok istiyorum

canım bozma moralini.. adetinin bittiği gün mutlaka ilişkiye girin. benim bi arkadaşım öyle hamile kalmıştı.olur inş. allah isteyen herkeze nasip etsin. sıkma canını kafana taktığındada olmuyor. hiç ummadığın bi anda oluyor.

günaydın kızlar..

orjinalmorjinal canım tebrik ederim Allahım sağlıkla inşlh.bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin..

"çocuğum bana ayakbağı değil,gönülbağı olucak" demişsin..çok beğendim bu sözünü...aynı düşüncedeyim...

adetin son günü mü yoksa bittikten birgün sonra mı ay inşallah bu defa olur canım ya nezor işmiş bu çocuk işi ye ben galiba stresten iki gün erken oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…