Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Kızlar bugunlük benden bu kadar hepinizi öpüyorum iyi gecelerrr

İyi geceLer canım :KK16:

oflu canım benim 5-6 yıl önce bu uzayan akıntım oluyordu o zamandan bu zamana bi daha öyle bişey görmedim

Bendede evLenmeden önce faLan oLuyordu, evLendikten sonra hiç dikkatimi çekmedi oLdumu oLmadımı hiç biLmiyorum dikkat etmemiştim :26: Bu ay dikkat edicem..
Bu arada sizin kocişLer evde yok herhaLde bu saate kadar nette oLduğunuza göre :KK52::KK52:

Bendede evLenmeden önce faLan oLuyordu, evLendikten sonra hiç dikkatimi çekmedi oLdumu oLmadımı hiç biLmiyorum dikkat etmemiştim :26: Bu ay dikkat edicem..
Bu arada sizin kocişLer evde yok herhaLde bu saate kadar nette oLduğunuza göre :KK52::KK52:

aynen kociş dışarda ve hala gelmedi....
sanırım benden fırça yiyecek gene :KK30::KK30:

eşim görevde benim bi haftadır yok ve sanırım hafta sonuna kadar da olamayacak. ben şimdi araştırmaya başladım bu akıntının olmaması sorun mu diye zaten adet olursam da 3. günü doktora gidip hormon testi yapılacak bana o zamanda bizzat sorarım bu akıntının olup olmamasının etkisi var mı diye

aynen kociş dışarda ve hala gelmedi....
sanırım benden fırça yiyecek gene :KK30::KK30:

Eyvah eyvah yandı desene :KK57:

eşim görevde benim bi haftadır yok ve sanırım hafta sonuna kadar da olamayacak. ben şimdi araştırmaya başladım bu akıntının olmaması sorun mu diye zaten adet olursam da 3. günü doktora gidip hormon testi yapılacak bana o zamanda bizzat sorarım bu akıntının olup olmamasının etkisi var mı diye

Benimki yanımda kitap okuyo, ALLAH'tan kızmıyo bişey demiyo bana sağoLsun:87::126:

Eyvah eyvah yandı desene :KK57:

Benimki yanımda kitap okuyo, ALLAH'tan kızmıyo bişey demiyo bana sağoLsun:87::126:

bizimkisi nette dolaşmama ses çıkarmıyor sürekli araştırma yapıyorum gebelik için değil tarihe meraklı olduğumdan. ama o yatana kadar tabi o bensiz yatamıyor ister uykum gelsin ister gelmesin :KK70:

benim de umudum kasım ayı bakalım ne olacak. 22 kasımda adetim günüm. ama hiç bir belirti yok. sadece adet sancım var 4 gündür. belirti olmayınca da ne bileyim insan ümitlenemiyor

bu arada kitapkolik olduğumdan meraklandım ne okuyor mahsuru yoksa :)

cnm kitapkoliksen kesin okumuşsundur ama okumadıysan boleynkızını oku şidettle tavsiye ederim bende 3 ay öncesine kadar okuyordum ta kiiii burayı keşfedene kdr :KK70::KK70:: şimdi kitap okuma vaktimi burası alıyor napimm :KK70::KK70:

bizimkisi nette dolaşmama ses çıkarmıyor sürekli araştırma yapıyorum gebelik için değil tarihe meraklı olduğumdan. ama o yatana kadar tabi o bensiz yatamıyor ister uykum gelsin ister gelmesin :KK70:
bu arada kitapkolik olduğumdan meraklandım ne okuyor mahsuru yoksa :)

Benimkide yatamaz çağrır hemen :78:
Kitabın ismi "Davam" yazarı Rahmi Erdem.
Eşimde çok kitap okur, bundan önce Nevzat Tarhan'ın Kadın Psikolojisi kitabını okumuştu(k). Ben pek beğenmedim :KK70:
Esra EroL kitap yazmış Kara Duvak diye onu merak ediyorum. ALıp okuycam inşaALLAH :-)

cnm kitapkoliksen kesin okumuşsundur ama okumadıysan boleynkızını oku şidettle tavsiye ederim bende 3 ay öncesine kadar okuyordum ta kiiii burayı keşfedene kdr :KK70::KK70:: şimdi kitap okuma vaktimi burası alıyor napimm :KK70::KK70:

boleynn kızıııııı :KK53: bende şiddetle tavsiye ederim ve tabiki serinin diğer kitaplarını da :KK52: hatta şimdi içlerinden birini alıp okumaya tekrar başlamayı düşünüyorummm

ya kızlar dün akşam heyecanlı bir busra vardı bu sabah test yapcaktı geçmişi okuyarak geldim ama göremedim bilginiz varmı
morjınalorjınal parplm eddazev nickleri doğru yazdığımdan emin değilim ama son 3 hamiş olan bayanlar :KK70:::KK70::KK70::KK70: sizleri gönülden tebrik ediyorum
darısı kese görmeye kalp atışı duymaya ve kucağınıza almayı nasip etsin inşaallah dualarınıza bizide almayı unutmayın:nazar:

boleynn kızıııııı :KK53: bende şiddetle tavsiye ederim ve tabiki serinin diğer kitaplarını da :KK52: hatta şimdi içlerinden birini alıp okumaya tekrar başlamayı düşünüyorummm

bende öteki kraliçesine başladım ama ama kk kitaptan daha çok vaktimi alıyor yumurtlamadan sonra takmamak için okuyorum daha cabuk vakıt zaman geciyor sankı

aaa okudum ben onu canım bide boleyn mirası mı ne var serisi var bunun onuda okumuştum the tudors diye dizi vardı o dönemi anlatıyor çok beğenmiştim ben diziyide kitabıda. demek o da meraklı tarihe şanslısın biizmkisi çağdaş romanlar okur bense tarihi ve klasikleri severim ama diğerlerine de göz gezdiririm

Benimkide yatamaz çağrır hemen :78:
Kitabın ismi "Davam" yazarı Rahmi Erdem.
Eşimde çok kitap okur, bundan önce Nevzat Tarhan'ın Kadın Psikolojisi kitabını okumuştu(k). Ben pek beğenmedim :KK70:
Esra EroL kitap yazmış Kara Duvak diye onu merak ediyorum. ALıp okuycam inşaALLAH :-)

okursan değerlendırmenı yazarsan sevinirim magazındenmi yaralanıyor yoksa kayda değer bişeyler varmı merak ettım bende

aaa okudum ben onu canım bide boleyn mirası mı ne var serisi var bunun onuda okumuştum the tudors diye dizi vardı o dönemi anlatıyor çok beğenmiştim ben diziyide kitabıda. demek o da meraklı tarihe şanslısın biizmkisi çağdaş romanlar okur bense tarihi ve klasikleri severim ama diğerlerine de göz gezdiririm

:KK70::KK70::KK70: cnm sen kitapkoliğim diyince bende atlamış bulundum ama :KK70::KK70::KK70: sen karıştırdın kitabı okuyanları :KK52:

X