Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

yasib cnm allahım hayırlısını versin.Neolur üzülme dicem ama anlamsız kalıcak...Allah en iyisini bilendir...Sen yinede iyi düşün iyi olsun............

canım tebrik ederim hamileymişsinn..:KK49::KK49::KK49:

çokkkk sevindim adına..Allahım.. ne kadar güzellll...Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin canımm:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

darısı hepimize inşallah:nazar::nazar:
canım çook tesekkur ederım çok saol lısteyı senın açmanı çook ısterdım uzun zamandır denk gelemıyoruz yoksun galiba RABBIM EN YAKIN ZAMANDA SANA VE TUM İSTEYENLERE VERSIN

moralim çok bozuk ne zormuş çocuk sahibi olmak istemek ve sonucu hüsran olması dayanamıyorum ağlama diyorum ama kafamı toplayamıyorum artık adet tarihimde dengesiz oldu yumurta takibi yapamam inanın sıkıldım aklımda bir tek hamile olmak onun hayalini kurmak var artık bu siteyede girmek istemiyor canım iki gün gecikti adetim nasıl sevindim anlatamam ama inanın ümidim yokkkne yapacağım bilmiyorum kızlar

moralim çok bozuk ne zormuş çocuk sahibi olmak istemek ve sonucu hüsran olması dayanamıyorum ağlama diyorum ama kafamı toplayamıyorum artık adet tarihimde dengesiz oldu yumurta takibi yapamam inanın sıkıldım aklımda bir tek hamile olmak onun hayalini kurmak var artık bu siteyede girmek istemiyor canım iki gün gecikti adetim nasıl sevindim anlatamam ama inanın ümidim yokkkne yapacağım bilmiyorum kızlar

cnm sen böyle aşırı stres yaparsan da gecikir. adetin düzeni bozulur. ruh halin bozulur.kimyan bozulur. o kadar sıkma kendini.
eğer olacağı varsa önünde sonunda gelecek o bebiş. ama kaderde yoksa ne yapsan nafile...
çırpındıkça batarız sadece .. unutma:KK70:

gunaydın canım ınsallah guzel haberler gelır senden ama bence belirti falan arama sımdı daha vaktın var. hem herkesde belırtı olacak dıye bırsey soz konusu deıl bunu untma

inş. canım bakalım allahım dileyen herkese versin inş..

günaydın herkese arkadaşlar bende heyecanla bekliyorum regliyi bat 19 ama belirti falan kalmadı geçen hafta vardı hiç bişe yok bugun bakalım nasipse kısmetse:44:

günaydın canlarr. Güzel haberi bolll bir gün olur inşallah.!!
Cnm sanırım regle dair bir belirti kalmadı diyorsun dimi?
Amaaan hep öyle oluyor zaten, reglde bize nanik yapıyor. regl belirtileri önceden geliyor, yaklaştıkça belirtiler bitiyor.sonra bi bakıyosunn hoooopp kırmızılar.
Umudunu kırmak için söylemiyorum ama bende de öyle oldu:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

gunaydın canım ınsallah guzel haberler gelır senden ama bence belirti falan arama sımdı daha vaktın var. Hem herkesde belırtı olacak dıye bırsey soz konusu deıl bunu untma

canım yaaa daha önce kı gunlerde yazdıklarını okudum doktorun resmen ıcını karartmış benım bat a 4 gun kala 26 çıktı doktor tebrık ettı kasım ayının 22 de gel bebegı görelım 30 da da kalp atısını duyalım dedı. Senın yazdıklarını okuyunca çok korktum zaten ev işi yapmıyordum korkudan dıkkat edıyordum şimdi nerdeyse ayaga bıle kalkmayacagım o derece yanı.....kı senın sonucun 500 lerde sen kaç gun gectıkten sonra kan testı yaptırmıştın da o deger çıkmıştı

hahaaa canm benm benmkde gectıı ama saglsn benı hıc kıramazzz :)) armzda onada yaptrdmm :KK70: bıraz mırın kırınn ettı ama sırf ben mutlu olym dıye kbl ettı :)) htta bakalm ondada olyr muu dıyeee :KK70: yok olmdı hcbsyy ama benmkı köprdüü dgrudrr belki bı dene bakalm :KK70:

kocan hamile değilmiş yani, sevinmeniz lazım.:KK60::KK60::KK60:
alemsiniz cnm yaaaaa

Hoşgeldin özlemim inşallah istediğin zaman da rabbim sana da hayırlısı ile nasib eder..

kendi kafamdan isimer uydurmaya başladım yaaa ne yeşimi özlemim pardon hoşgeldin:KK52:

hayırlı olsun cnm.ne kadar oldu cnm sen evleneli

ilginiz için hepinize teşekkr ederim. lakin halen listede değilim ama :KK43:
26 haziran nikah, 5 temmuz düğün tarihimiz.. İlk bir ayı eşimn ailesinin yannda geçirdik. aslnda ağustosta evimize geçince evlendik biz :)
ben zanendiyordm ki hemen oluyo bebek.. ovülasyon bilmemne bilmiyordm. burada öğrendim.. bilmiyorum artk ne zaman güzel haberi alacağız bizde..

herkese iyi haftalar, sevgiler

ilginiz için hepinize teşekkr ederim. lakin halen listede değilim ama :KK43:
26 haziran nikah, 5 temmuz düğün tarihimiz.. İlk bir ayı eşimn ailesinin yannda geçirdik. aslnda ağustosta evimize geçince evlendik biz :)
ben zanendiyordm ki hemen oluyo bebek.. ovülasyon bilmemne bilmiyordm. burada öğrendim.. bilmiyorum artk ne zaman güzel haberi alacağız bizde..

herkese iyi haftalar, sevgiler

hayırlı uğurlu olsun inşallah cnm. evet insan kendi evine çıkınca evlenmiş oluyor. ben de 2.5 yıldır evliyim. ama esasen daha evlenemedim. inşallah kısa zamanda evlenirimm:KK1:

günaydın güzel anneler ve adayları:)
nslsınız bugun hamiş haberleri alırız inş:)
bu arada hamile anneler bize belirtileri yazarmısınız..yada ikinci üçüncü çocuk isteyen anne olanlar ilk hamileliklerinde belirtileri nasıldı benim gibi ilk hamileligi olcak olanlara fikir olur:)En Büyük KK

hayırlı uğurlu olsun inşallah cnm. evet insan kendi evine çıkınca evlenmiş oluyor. ben de 2.5 yıldır evliyim. ama esasen daha evlenemedim. inşallah kısa zamanda evlenirimm:KK1:

teşekkr ederm arkadaşım.. aileyle mi kalıyorsunuz halen..

Son düzenleme:
cnm sen böyle aşırı stres yaparsan da gecikir. adetin düzeni bozulur. ruh halin bozulur.kimyan bozulur. o kadar sıkma kendini.
eğer olacağı varsa önünde sonunda gelecek o bebiş. ama kaderde yoksa ne yapsan nafile...
çırpındıkça batarız sadece .. unutma:KK70:

canım ne yapayım inanın çok kötüyüm

canım yaaa daha önce kı gunlerde yazdıklarını okudum doktorun resmen ıcını karartmış benım bat a 4 gun kala 26 çıktı doktor tebrık ettı kasım ayının 22 de gel bebegı görelım 30 da da kalp atısını duyalım dedı. Senın yazdıklarını okuyunca çok korktum zaten ev işi yapmıyordum korkudan dıkkat edıyordum şimdi nerdeyse ayaga bıle kalkmayacagım o derece yanı.....kı senın sonucun 500 lerde sen kaç gun gectıkten sonra kan testı yaptırmıştın da o deger çıkmıştı

canım gecıkmemın 2 gununde ckıkmıstı 501. senin kacıncı gununde cıktı degerın ?

X