Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Kizlar nasilsiniz bakalim? Ben karadiz kaldimya sali gunu kan tahlili yapsam mi yine ? Drhm bat dan.sonra 10 gun gecmesini bekleyim demisti tekrar keseyi gormek icin heycanlisin sen cok birhafta sonra gel demisti sonra ne yapsamki? Yardim edin kara alamiyorum

Kizlar nasilsiniz bakalim? Ben karadiz kaldimya sali gunu kan tahlili yapsam mi yine ? Drhm bat dan.sonra 10 gun gecmesini bekleyim demisti tekrar keseyi gormek icin heycanlisin sen cok birhafta sonra gel demisti sonra ne yapsamki? Yardim edin kara alamiyorum

canım doktorunu dinle sen...
gittiğinde keseyi de görürsün hem :)
inşallah sağlıklı bir gebelik olur da bebeğine kavuşursun:KK16:

bende burda çok okudum onu...
pko dert değil zaten... :)
inşallah canım hepimiz birden inşalllah güzel haberleri veririrz burdan :KK49:

amin cnm işnlh ne güzel söyledin :) nyse cnm çıkıyorum ben snra görüşürz yine iyi geceler...:)

Son düzenleme:

Bekleyemeyeceksen git içini rahatlat. Tahmin edebiliyorum şuan çok sabırsızsın ve olumlu ya da olumsuz hemen bilgi sahibi olmak istiyorsun.
Eğer için rahatlayacaksa ve sabredemeyeceksen git derim ben. Hatta başka bir doktora bile gidebilirsin bence:KK66:

hapşu cnm ben senin yerinde olsam başka bi doktora ultrasona girerdim eger hiç sabredemiyorsan tabii:)yoksa bekle doktor zamanını:)

yagmur gülü o dedigin nedir bilmiyorum yaglanmayı ilk kez duydum vallaa:KK43: bu arada senle ben gecen ay baya gecikti ya adetlerimiz ben baya bi yazı okudum böle gecikmeler olursa rahim hamilelige hazırlarmış hamile kalmak yakın gözükürmüş öle diyorlar inş öledir cnm bnm vallaaa çok umutlandırdı bu beni:)

kız oflummmmm neyapıyon :)

hapşu cnm ben senin yerinde olsam başka bi doktora ultrasona girerdim eger hiç sabredemiyorsan tabii:)yoksa bekle doktor zamanını:)

yagmur gülü o dedigin nedir bilmiyorum yaglanmayı ilk kez duydum vallaa:KK43: bu arada senle ben gecen ay baya gecikti ya adetlerimiz ben baya bi yazı okudum böle gecikmeler olursa rahim hamilelige hazırlarmış hamile kalmak yakın gözükürmüş öle diyorlar inş öledir cnm bnm vallaaa çok umutlandırdı bu beni:)

kız oflummmmm neyapıyon :)

miniğimmm gelmiş...
hoşgeldin canım :)
valla ne yapayım sıkıntıdan patlıyorum....
canım sıkılıyo...
sen ne yapıyosun :KK19:

miniğimmm gelmiş...
hoşgeldin canım :)
valla ne yapayım sıkıntıdan patlıyorum....
canım sıkılıyo...
sen ne yapıyosun :KK19:

nolsun cnm annemlerdeydim yeni geldik sayılır yaırn iş var yatcam birazdan:KK43:
of yaaaa yine başlamak üzere saymalarımmm 9 gün kaldı bata:KK43:

nolsun cnm annemlerdeydim yeni geldik sayılır yaırn iş var yatcam birazdan:KK43:
of yaaaa yine başlamak üzere saymalarımmm 9 gün kaldı bata:KK43:

aramızda 2 gün var demekki :))
24 ünü bekliyorum bende....
bakalım kısmett diyorum :)

aramızda 2 gün var demekki :))
24 ünü bekliyorum bende....
bakalım kısmett diyorum :)

aslında cnm normal edet düzenime göre benim 24-25 ine olmam lazım genelde 2-3 gün gecikir..yani aynı sıralar olmamız lazım.. inş olmayızda bu beklemeden kurtuluruz:)

aslında cnm normal edet düzenime göre benim 24-25 ine olmam lazım genelde 2-3 gün gecikir..yani aynı sıralar olmamız lazım.. inş olmayızda bu beklemeden kurtuluruz:)

benimde normalde 22 ama bu ay 2 gün geç geldiği için o yüzden 24 diyorum :)))

çocuk için birlikte oluyorum diye bişey demedim ki...
ben gün aşırı ilişki yaşıyorum...
sadece eşimin istediği zaman birlikte olsam olur mu açısından sordum...
ayrıca emin ol eşim çocuk için değil zevk için birlikte olur ve
bende buna ayak uydururum...
:KK1::KK1:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK9::KK9::KK9::KK9:

hanmlarrrrr ya ben su cam bardakta ıdrar olayını denedım :KK70: napym bska carem kalmdı bugn btn eczaneler kapalı olnca alamadm onu bır deneyeym dedm :KK70: tortulasma oldu
amaa asagıda sabaha kadar yukarı cıkarmı bilmyrumm cıkmazsa nolur yapalı 2 saat oluyor ?? yardm edn ltfeeen bu fıkrı onerenler ozellkle :))))

hanmlarrrrr ya ben su cam bardakta ıdrar olayını denedım :KK70: napym bska carem kalmdı bugn btn eczaneler kapalı olnca alamadm onu bır deneyeym dedm :KK70: tortulasma oldu
amaa asagıda sabaha kadar yukarı cıkarmı bilmyrumm cıkmazsa nolur yapalı 2 saat oluyor ?? yardm edn ltfeeen bu fıkrı onerenler ozellkle :))))

cnm ben gecen ay onu denedim.. benim tortular berdagın tam orda kısmında yüzer haldeydi ve hamile deildim uzaktna bakınca bulut gibi görünmesi lazımdı ve öyleydi.
sonra idrara çamaşır suyu koyma olayınıda denedim normalde hamileysen çamaşır suyu döktügünde köpürmesi lazımmış benimki köpürmemişti.. yani hamile deildim dogruydu.. adet günüm gelsin onu deniycem çamaşır suyunu:)

niye güldün bacımmmm :KK1::KK1::KK1:
çaktırma benim eşim çok istekli bu konuda :KK16:
:):) niyeyse aynı gün olcaz diye seviniyorum kız belirtilerimizi paylaşırız:)
aynı gün olmayacağız diyecektin heralde :))))
paylaşırız tabi ki....
ama belirtilere itimad etmiyorum artık...
kandırıyolar beni :KK20::KK20::KK20:

canım boşver şu koca karı şeylerini yahu :)
hepsini denedik gene hamile değiliz :26:
yarın al bi test yaparsın :KK49:
inşallah vardırrr bebekkk :emir_bebek:

cnm ben gecen ay onu denedim.. benim tortular berdagın tam orda kısmında yüzer haldeydi ve hamile deildim uzaktna bakınca bulut gibi görünmesi lazımdı ve öyleydi.
sonra idrara çamaşır suyu koyma olayınıda denedim normalde hamileysen çamaşır suyu döktügünde köpürmesi lazımmış benimki köpürmemişti.. yani hamile deildim dogruydu.. adet günüm gelsin onu deniycem çamaşır suyunu:)

evet benmde aynı o sekldee :KK43: yanıı deglmymmm ? :KK43: yoksaa o camasr suyunu bende mı denym ? önerrmsn canmm ? :))
bırde aynı seklde ıdrarı brseye yapıp snra ustnemıı dokucemm camsr syunu :) ?? ve ne kdr bekletıcemm acaba :KK70: ? cook sagl bu arada syledgn ıcın :-)

niye güldün bacımmmm :KK1::KK1::KK1:
çaktırma benim eşim çok istekli bu konuda :KK16:

aynı gün olmayacağız diyecektin heralde :))))
paylaşırız tabi ki....
ama belirtilere itimad etmiyorum artık...
kandırıyolar beni :KK20::KK20::KK20:

canım boşver şu koca karı şeylerini yahu :)
hepsini denedik gene hamile değiliz :26:
yarın al bi test yaparsın :KK49:
inşallah vardırrr bebekkk :emir_bebek:

ınsallahhh hepımzn gnlne gore verır allahmm :) evet ılk ısım yarn test yapmk oluck amaaaa yarına kdr sabredmdgm ıcınn byle yapıp kendmı avutyrmm mutlu olyrmmm cok mutlym :)) mesela suan sankı hcbsy mutlulugmu bozamaz gıbıı :))) yarn negatf cıkrsa uzulucem canm ya :KK43:(((

X