Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

belirtilerin nelerde? maalesef ben hala test yapmadım da :KK43: aslnda cok merak edyrm ama ıste erkense sonuc negatf ckrsa uzulucem :KK43: 2gundur ıdrarımda ıyıce sarıyo donduu bi baglantısı olablr mıı?

bende bu ay korunmadım bebek istiyorum, adetime 9 gün var daha ama diğer aylardan farklı bişeyler oluyor psikolojikmi bilmiyorum ama, belimde kasıklarımda hafif ağrı oluyorr normalde hiç butür ağrılarım olmazdı acaba hamilemi kaldım ??

merhaba arkadaşlar siteye yeni kayıt oldum ama uzun zamandır yorumları okuyordum bilgi alışverişi çok güzell.

bende bu ay korunmadım bebek istiyorum, adetime 9 gün var daha ama diğer aylardan farklı bişeyler oluyor psikolojikmi bilmiyorum ama, belimde kasıklarımda hafif ağrı oluyorr normalde hiç butür ağrılarım olmazdı acaba hamilemi kaldım ??

merhaba canım hoşgeldin..

ilk ayın sanırım..ne kadarlık evlisin..kaç ay korundun..inşallah gelir bebeğin çok bekletmeden annesini:emir_bebek::emir_bebek:

merhaba canım hoşgeldin..

ilk ayın sanırım..ne kadarlık evlisin..kaç ay korundun..inşallah gelir bebeğin çok bekletmeden annesini:emir_bebek::emir_bebek:

hoşbulduk ,
aslında benim biraz karışık ben 1 yıllık evliyim 12 yaşında bir kızım var uzunca bir aralıktan sonra tekrar bebeğimiz olsun istiyoruz kızım kardeş konusunda çok nastırıyor:))) ağustos başında maalesef düşük yaptım bi süre ara verdik işte bu ay korunmadık tekrar denemek istedikk adetime 9 gün var bu aralar kendimi çok dinlemeye başladım bakalımmm herşeyin hayırlısı..

hoşbulduk ,
aslında benim biraz karışık ben 1 yıllık evliyim 12 yaşında bir kızım var uzunca bir aralıktan sonra tekrar bebeğimiz olsun istiyoruz kızım kardeş konusunda çok nastırıyor:))) ağustos başında maalesef düşük yaptım bi süre ara verdik işte bu ay korunmadık tekrar denemek istedikk adetime 9 gün var bu aralar kendimi çok dinlemeye başladım bakalımmm herşeyin hayırlısı..

13 yıllık evliyim ya 1 değillll 3 çıkmamışşşş:)))))))

hoşbulduk ,

anladım canım.ne güzel bir kızın varmış Allah bağışlasın.:nazar::nazar:..inşallah bebeğin tez zamanda gelir..

ben gecne ay çok üzülmüştüm olmadı diye pskolojim çok bozuktu inan çok mutsuzdum ..adetim bittii kafama takmıycam dedim ki öle oldu hiç sallamıyorum sadece iki gündür karnımın agrıması rahatsız ettii beni acaba hamilemiyim diye düşündüm :)hayırlısı hakkımızdaa bakalımm nezaman nasip etcek rabbim:) hoş şimdi hamile kalsak yazın dogum yapcaz hamileligin en zor ayları yaza denk gelcek o açıdan kötü bne nisan mayıs gibi dogum yapmak istiyordum tutmadı:)

Aynısı bende de var canım 3 gündür sanki regl olmuşum gibi ağrım var ve çok uyuyorum benim reglim 21-22 kasım gibi normalde bunları adetime 2-3 gün kala yaşıyordum sanırım stres yapıyoruz ya ondan oluyor.

teşekkür ederimmmm ben gelen mesajları göremiyorum bi yerde bildirim felan gösteriyormuu yeniyim ya yaardımcı olursanız sevinirim :)))

bu sayfadaki yazışmaları diyorsan canım sürekli girip bakman gereki bi yerde görünmez bildirim gelmez...

özel mesajları diyorsan sayfanın üst köşesinde bildirimleriniz diye bir sekme var oraya tıklayınca görürsün umarım yardımcı olabilmişimdir..

bu sayfadaki yazışmaları diyorsan canım sürekli girip bakman gereki bi yerde görünmez bildirim gelmez...

özel mesajları diyorsan sayfanın üst köşesinde bildirimleriniz diye bir sekme var oraya tıklayınca görürsün umarım yardımcı olabilmişimdir..[/Q

herhalde zamanla alışırım :))) yardımların için çok teşekkürler

Aynısı bende de var canım 3 gündür sanki regl olmuşum gibi ağrım var ve çok uyuyorum benim reglim 21-22 kasım gibi normalde bunları adetime 2-3 gün kala yaşıyordum sanırım stres yapıyoruz ya ondan oluyor.

ya kızlar ben hiç kafama takmam diyodum öyle olmuyor valla...
geçen ay bende bisürü belirti yaşadım.hamilemiim gibi hissettim kendimi bi ara....
ani baş dönmeler yaşadım,mide bulantılarım oldu,göğüslerim şişti hassaslaştı kaşındı,,,
kirpiklerim kaşındı,belim ağrıdı,kasıklarımda batma oldu,kabız oldum,ayaklarım üşüdü,iştahım arttı,
bi ara uyku halim oldu.....
ve sonuç şaşmayan adetim tam 2 gün önce geldi....hamiş:KK49: değilmişim yani..:KK52::KK52:
düşündükçe tamamen etkileniyoruz galiba.......
ben ilk hamileliğimde bukadar belirti yaşamamıştım :KK43::KK43:

ya kızlar ben hiç kafama takmam diyodum öyle olmuyor valla...
geçen ay bende bisürü belirti yaşadım.hamilemiim gibi hissettim kendimi bi ara....
ani baş dönmeler yaşadım,mide bulantılarım oldu,göğüslerim şişti hassaslaştı kaşındı,,,
kirpiklerim kaşındı,belim ağrıdı,kasıklarımda batma oldu,kabız oldum,ayaklarım üşüdü,iştahım arttı,
bi ara uyku halim oldu.....
ve sonuç şaşmayan adetim tam 2 gün önce geldi....hamiş:KK49: değilmişim yani..:KK52::KK52:
düşündükçe tamamen etkileniyoruz galiba.......
ben ilk hamileliğimde bukadar belirti yaşamamıştım :KK43::KK43:

baş dönmesi ve kabızlık hariç hepsini yaşıyorum mide bulantım 2-3 gündr kesildi ama ben de kusma da vardı.

baş dönmesi ve kabızlık hariç hepsini yaşıyorum mide bulantım 2-3 gündr kesildi ama ben de kusma da vardı.

canım belkide sen hamişşindir.bunlar brnde olanlar ama bende kusma yoktu...baş dönmeside anlık 3 kez oldu bende....
inşallah müjdeli haberini alırız buradan canımmm:KK49:

gezinirken gördüm almak isteyen vardır diye yazıyorum sanal eczanelerin birinde galenic marka ovulasyon testi indirimle 15 küsüre satılıyor umarım yardımcı olurum...sürekli takip ettiğim için almak isteyen olduğunu görmüştüm...

kızlar batım 7 kasımdı hala gelmedi idrar yaptım ama negatif çıktı yarın kan yaptırcam belli olur mu sizce kanda arık yaptırayım mı ki???

kızlar batım 7 kasımdı hala gelmedi idrar yaptım ama negatif çıktı yarın kan yaptırcam belli olur mu sizce kanda arık yaptırayım mı ki???

canım bat 6 gün geçmiş idrar testinde silik te olsa çıkardı birşeyler bence....
adetlerin düzenlimi böle gecikme olduğu oldumu daha önce.....???
ama içim rahat etsin dersen sen bi kan testi yaptırıver....
bizede haberleri vermeyi unutma :KK34:

gnaydın kızlar kan tahlili sonucum pozitif.. HAMİLEYİMMMMMMM...allah isteyen herkese nasip etsin inşlh..sağlıkla gelsinler.......

canım çok sevindim böle haberler oldukça kendi sıkıntımızdan kurtuluyorz biraz sanki :) allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inş tebrik ederim :)

gnaydın kızlar kan tahlili sonucum pozitif.. HAMİLEYİMMMMMMM...allah isteyen herkese nasip etsin inşlh..sağlıkla gelsinler.......

canım çok sevindim böle haberler oldukça kendi sıkıntımızdan kurtuluyorz biraz sanki :) allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inş tebrik ederim :)

tebrik ederim canım allah kucağına almayıda nasipetsin

X