Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

selam kızlarrr.....
dün yazmıştım ama hemen çıkmak zorunda kaldım...
düğün için kuaföre falan gittik...
gece geldik zaten giremedim...
yeni hamişlerimiz var mı....??
varsa tebrik ederiiimmm :KK49:

oflucum 2 tane daha hamilemiz var.darısı başımıza.ya o kadar umutlanıyorum ki böle haberleri duyunca.ne güzelllllllllll...

canım bat 6 gün geçmiş idrar testinde silik te olsa çıkardı birşeyler bence....
adetlerin düzenlimi böle gecikme olduğu oldumu daha önce.....???
ama içim rahat etsin dersen sen bi kan testi yaptırıver....
bizede haberleri vermeyi unutma :KK34:

hala olmadım hayır düzenliydi hiç böyle olmadı ama idrarda 15 güne kadar belli olmadığı oluyomuş bide biz hiç korunmuoruz eşimle zaten 2 aylık evliiyim daha ama hemen olsun istiyorum

merhaba arkdşlr nezmandr giremiyorum.. nasılsınız ?
hamile olan arkdşlrı tebrik ederim darısı bizlern başına...
dualarınızı esirgemeyin arkdşlr....

hala olmadım hayır düzenliydi hiç böyle olmadı ama idrarda 15 güne kadar belli olmadığı oluyomuş bide biz hiç korunmuoruz eşimle zaten 2 aylık evliiyim daha ama hemen olsun istiyorum

cnm idrar testine güvnme eğer hamilelik şüpen varsa yada regl zamanın geçmişse kan tahlili yptr. ben ilk düşüğümde 3 hftalık hamilyken idrar testi yapmıştım negatf çıkmıştı silik çizgi bile çıkmamıştı. o yüzdn kan tahlili yaptrmanı öneririm idrar testleri bünyeden bünyeye değişiklik gösteriyo bazısında regl zamanı gelmeden belli oluyo ama herkes bir değil.... hamilelik haberi alman dileğiylee....

Merhaba arkadaşlar arada bakıyorum ama bi bakıyorum sayfalar hızla ilerlemiş:)
Geri dönemiyorum:)
Benim Bat yarın.
Dün ve bugün adet olacakmışım gibi sancılarım geldi geldi geçti.
Göğüsler şiş fakat pek acı yok.
Bugün masada otururken gözüm karardı masa ve sandalye sanki altımdan kaydı. Tuhaf bir histi acaba dedim deprem mi oldu. İçim kayıldı yani.

Okadar çok yazıyoruz araştırıyoruz ve sorguluyoruzki aslında adet ve hamilelik belirtileri birebir aynı ve biz psikolojik olarak bunları çoğaltıyoruz.

Hamile kalmak için neler yapmalıyız diye düşünüp duruyoruz. Adet döneminde bile hamile kalanların, hap kullanıp kalanların, spiralle kalanların, adetin son günü kalanların, her türlü korunma metoduyla korunanların hamile kalabildiğini düşünürsek demekki zamanı var. ALLAH ne zaman isterse o zaman kalacağız. Yumurtlama zamanı, ateş çıktı indi, akıntı var, kasık ağrıdı, hadi şimdi şu saatte yatmalıyız falan bunlar yalan... Hepimiz aynı moddayız ama işte gerçek bu ki Allah ne zaman isterse o zaman oluyor. Biz istediğimiz kadar istersek ilişki sonrası amuda kalkıp 24 saat o vaziyette duralım olmayacağı varsa olmuyor.

Neyse:)

Acaba yarın hastalanacak mıyım:2:

Bu ay olmazsa Aralık ayınıda bekleyip olmazsa doktora gideceğim. Çünkü Aralık'ta 6 ay olmuş oluyor.
Hayırlısı...

Merhaba arkadaşlar arada bakıyorum ama bi bakıyorum sayfalar hızla ilerlemiş:)
Geri dönemiyorum:)
Benim Bat yarın.
Dün ve bugün adet olacakmışım gibi sancılarım geldi geldi geçti.
Göğüsler şiş fakat pek acı yok.
Bugün masada otururken gözüm karardı masa ve sandalye sanki altımdan kaydı. Tuhaf bir histi acaba dedim deprem mi oldu. İçim kayıldı yani.

Okadar çok yazıyoruz araştırıyoruz ve sorguluyoruzki aslında adet ve hamilelik belirtileri birebir aynı ve biz psikolojik olarak bunları çoğaltıyoruz.

Hamile kalmak için neler yapmalıyız diye düşünüp duruyoruz. Adet döneminde bile hamile kalanların, hap kullanıp kalanların, spiralle kalanların, adetin son günü kalanların, her türlü korunma metoduyla korunanların hamile kalabildiğini düşünürsek demekki zamanı var. ALLAH ne zaman isterse o zaman kalacağız. Yumurtlama zamanı, ateş çıktı indi, akıntı var, kasık ağrıdı, hadi şimdi şu saatte yatmalıyız falan bunlar yalan... Hepimiz aynı moddayız ama işte gerçek bu ki Allah ne zaman isterse o zaman oluyor. Biz istediğimiz kadar istersek ilişki sonrası amuda kalkıp 24 saat o vaziyette duralım olmayacağı varsa olmuyor.

Neyse:)

Acaba yarın hastalanacak mıyım:2:

Bu ay olmazsa Aralık ayınıda bekleyip olmazsa doktora gideceğim. Çünkü Aralık'ta 6 ay olmuş oluyor.
Hayırlısı...

canım aynen benim düşüncelerimi yazmışsın. hamile kalmadan hamilelik psikolojisine giriliyor ondan sonra adet olunca da hiç böyle olmamıştı amalar başlıyor. yumurtlama günlerinde birlikte oluyorlar da acaba annelerimiz nenelerimiz biliyo mu o günleri haberleri bile yoktur ama maşalllah çocuk sahibi oluyorlar. Allah dilerse istediğimiz kadar korunalım verir ve yine Allah dilerse istediğimiz kadar eşlerimizle her gün her an birlikte olalım vermedi mi vermez. benim içim rahat kader de ölümü ne bi saniye öne yada ileri alabilirsin e doğum da böyle değil mi? o yüzden kimse kendini kasmasın ben de ilk 2 ay kastım şimdi hiç de kasmıyorum kendimi ben ne yapabilirm ki? şimdi belki içimizden bazıları diyecek ki sen elinden geleni yapmayarak oturarak hamile kalmayı beklersin sonra çocuk olmaz kader mi derler bişeyler yapman gerek derler. evet bişey yapmamız gerek. ÖNCE TEDBİR SONRA TAKDİR DEMİŞLER AMA ŞUNU DA UNUTMAYIN TAKDİR TEDBİRİ DE BOZAR. korunan insanlar hamile kalabiliyosa bu kaderse istediğimiz kadar birlikte olalım olmayacaksa olmayacak. bu nedenle bırakalım yumurtlama hesabını filan haftada 2-3 kez ilişkiye girin hem şansınızı arttırırsınız hemde yumurtlama hesabından kurtulmuş olursunuz bakın ben mesela yumurtlama günlerinde eşimle hiç birlikte olamadım ve şu an da günümü bekliyorum. kuzenim ilk gece hamile kaldı adetinin bittiği gece hani nerde bunun yumurtlama günleri. komşumun 1 yıl çocuğu olmamış şimdi hamile ve adete bi iki gün kala birlikte olmuşlar hani nerde yumurtlama dönemi. üzmeyin kendinizi bi de ben hiç üzmüyorum artık Allah isterse olacak inşAllah ben sadece elimden geleni yapıyorum bekliyorum o kadar

adetime 11 gün var....
çalışmaları bıraksam mı ?? :26::26:

arkadaşlar merhaba çook üzgünüm cmt dra gittim b hcg 47 çıktı çok düşük dedi dr pzt tekrar edelim dedi ama ben dayanamayıp bugün verdimmm gidip sonucum 38 biraz öncede lekelenmelerimm başladıı malesef bebeğimi kaybediyorummm resmen ruhum sıkışıyor çook mutsuzum tariff etmeye kelimeler yetmezzz :KK43: :KK43:

// KASIM AYI LİSTESİ //

yasib2538:.............................. // 3 Kasım //TEBRİKLERRRR :KK49:
aklima:................................... // 4 Kasım //
ladybugg:............................... // 4 Kasım //
nickiminkenarı:........................ // 5 Kasım //
basakss:............................... // 6 Kasım //
nermin_35:............................ // 7 Kasım //
tutuhak:............................... // 8 Kasım //
Hapsuu:............................... // 9 Kasım //TEBRİKLERRRRRR :KK49:
skaya2006:.......................... // 10 Kasım //
findikkentli:.......................... // 10 KAsım //
sinhus:............................. // 11 Kasım //
gulisay:............................ // 12 Kasım //
edirne:............................. // 12 Kasım //
SDFCLB:.......................... // 13 Kasım //
eddacev:........................ // 14 Kasım // TEBRİKLERR :KK49:
orjinalmorjinal:................... // 14 Kasım //
ssuperisii:....................... // 15 KAsım //
parpalm:........................ // 15 Kasım //
pptya87:....................... // 15 Kasım //
gamzelal:.......................... // 15 Kasım //
UmutSunuz:................... // 16 Kasım //
Hkbinici:........................ // 16 Kasım //
sub:............................ // 16 Kasım //
sehvar:........................... // 16 Kasım //
04nesli06:................... ......// 17 KAsım //
ucubucrub:........................... // 17 Kasım //
rihana:................................ // 17 Kasım //
sevgim27:............................. // 17 Kasım //
arber:.................................// 18 Kasım //
NeWarch:........................... // 19 KAsım //
conqueror:........................... // 19 Kasım //
everythingwillbegreat:................ // 20 Kasım //
msg38:..............................// 20 Kasım //
maths:................................. // 20 Kasım //
AleyynA:................................ // 21 Kasım //
minelcetin:.......................... // 22 Kasım //
naz8:................................. // 22 Kasım //
minikgelin:................. // 22 KAsım //
yağmur_gulu:..............// 23 Kasım //
saranhaeyo:................ // 23 Kasım //
denizzeren:.................... // 23 Kasım //
yokh:.................... // 24 Kasım //
mltm2602:................. // 24 Kasım //
ikizler5:...................... // 24 Kasım //
meleksen:................. // 24 KAsım //
0fLu:.......................// 24 Kasım //
ciciminik:......................// 25 KAsım //
cebra:..................... // 25 Kasım //
mihracee:................ // 26 Kasım //
_DoLuNaY:................. // 27 Kasım //
ddeerryya:............. // 28 Kasım //
belinaysu:.............. // 28 Kasım //
Fromrose76:............... // 28 Kasım //
gocmenkuslar:..................... // 28 Kasım //
melis262008:......................... // 28 Kasım //
aysegul21072008:................... // 28 Kasım //
yazcicegi:................ // 29 Kasım //
tekpapatya:................ // 30 Kasım //
dhc83:............................. // 30 Kasım //
karanfilce:................. // 20 Kasım //

// ARALIK AYI LİSTESİ //

hacer_31:....................... // 1 Aralık //
elsal:............................. // 2 Aralık //
simli pembe :................. // 3 Aralık //
aklima:........................ // 3 Aralık //
ggmin:............................ // 4 Aralık //
basakss:....................... // 4 Aralık //
kuzumnehir:.......................// 4 Aralık //
aysunayy:.......................... // 6 Aralık //
pdr55:.............................. // 6 Aralık //
deryalcin:............................ // 7 Aralık //
slna:............................. // 8 Aralık //
aysenurr:........................ // 8 Aralık //
asis:................................ // 9 Aralık //

arkadaşlar merhaba çook üzgünüm cmt dra gittim b hcg 47 çıktı çok düşük dedi dr pzt tekrar edelim dedi ama ben dayanamayıp bugün verdimmm gidip sonucum 38 biraz öncede lekelenmelerimm başladıı malesef bebeğimi kaybediyorummm resmen ruhum sıkışıyor çook mutsuzum tariff etmeye kelimeler yetmezzz :KK43: :KK43:

yaaaa ciddi misin :KK43:
kimyasal gebelik geçirdin sanırım :KK43:
offf çok üzüldüüüümmm :KK43:

oflu farzetki hiç çocuğun olmuyo ve sen doktora gidiyosun ve gerçekten işinin ehli ise sana diyecekki haftada kaç kez birlikte oldun çünkü haftada 2-3 kez hiç korunmadan bi yıl içinde birlikte olursan ve çocuğun olmazsa kısırsındır ama sen 11 gün kaldı deyip bırakıyosun neden yapıyosun neden bırakıyosun sırf çocuk için mi ilişkiye giriyorsunuz. böyle yaparsanız olmaz ki ama ben adetime bi gün kalsa bile birlikte olacaksak oluyordum hiç değilse çocuğum olmazsa acaba demeyeceğim. sen devam et üst tarafta yazdıklarımızı okumadın sanırım canım.

ve yasib umudunu kaybetme nerden biliyosun düşeceğini. benim yengem şu anda benimle yaşıt olan oğlunu emzirirken hamile kalınca ki aralarında 9 ay var çocukların düşürmek için neler yapmış neler zıplamış oradan oraya daha neler neler ama düşmeyecekse işte düşmez sen istediğin kadar dikkat et Allah korusun oturduğun yerde düşer. umudunu kaybetme dua et canım inşAllah bebeğini Allah korur

oflu farzetki hiç çocuğun olmuyo ve sen doktora gidiyosun ve gerçekten işinin ehli ise sana diyecekki haftada kaç kez birlikte oldun çünkü haftada 2-3 kez hiç korunmadan bi yıl içinde birlikte olursan ve çocuğun olmazsa kısırsındır ama sen 11 gün kaldı deyip bırakıyosun neden yapıyosun neden bırakıyosun sırf çocuk için mi ilişkiye giriyorsunuz. böyle yaparsanız olmaz ki ama ben adetime bi gün kalsa bile birlikte olacaksak oluyordum hiç değilse çocuğum olmazsa acaba demeyeceğim. sen devam et üst tarafta yazdıklarımızı okumadın sanırım canım.

ve yasib umudunu kaybetme nerden biliyosun düşeceğini. benim yengem şu anda benimle yaşıt olan oğlunu emzirirken hamile kalınca ki aralarında 9 ay var çocukların düşürmek için neler yapmış neler zıplamış oradan oraya daha neler neler ama düşmeyecekse işte düşmez sen istediğin kadar dikkat et Allah korusun oturduğun yerde düşer. umudunu kaybetme dua et canım inşAllah bebeğini Allah korur

sağol canımm ama kanamam başladı leke leke geliyor keşke dediğin gibi olsa ama offfffffffff :KK50:

çocuk için birlikte oluyorum diye bişey demedim ki...
ben gün aşırı ilişki yaşıyorum...
sadece eşimin istediği zaman birlikte olsam olur mu açısından sordum...
ayrıca emin ol eşim çocuk için değil zevk için birlikte olur ve
bende buna ayak uydururum...
:KK1::KK1:

sağol canımm ama kanamam başladı leke leke geliyor keşke dediğin gibi olsa ama offfffffffff :KK50:

bi komşum da ha var canım onada oldu hastaneye gittiler bi kaç gün kaldı ve düşme tehlikesi vardı şimdi iyi ama sende gitsene hastaneye o hemen gitmişti iyide oldu. böyle acaba ne olacak diye neden bekliyosun eşin yoksa yanında ara götürsün hemen olur mu öyle yazık değil mi hadi süşük oluyorsa göz yumuyo oluyorsun hadi canım sonra pişman olursun

canım yaa çok üzüldüm senin adına yaaa..inşallah hakkında hayırlısı olur canımmm

çocuk için birlikte oluyorum diye bişey demedim ki...
ben gün aşırı ilişki yaşıyorum...
sadece eşimin istediği zaman birlikte olsam olur mu açısından sordum...
ayrıca emin ol eşim çocuk için değil zevk için birlikte olur ve
bende buna ayak uydururum...
:KK1::KK1:

ama canım dedin ki adetine 11 gün mü var ne birlikte olmasam mı dedin ya en onun için söyledim. devam et öyle canım o zaman. benim eşimde öyle bazen gün aşırı bazende dün olmuşsa bugünde ister. ilk 2 ay ben diyordum her gün olacak illa yeterki bebek olsun ama olmadı. sonra bu ay iyice düşünmeye ve sorgulamaya başladım kaderi sorguladım ve inan gönlüm çok rahat senin de olsun her gün yapsamda olmadı şimdi de gün aşırı oluyor tabi bu ay olmadı öyle bi şey eşim yoktu ve şimdi yine yok bu ay olursa Allah ın takdiri ilahisi çünkü 3 kez ya oldu ya olmadı ve o özenle beklediğimiz yumurtlama günlerinde de olmadı canım :KK70:

ama canım dedin ki adetine 11 gün mü var ne birlikte olmasam mı dedin ya en onun için söyledim. devam et öyle canım o zaman. benim eşimde öyle bazen gün aşırı bazende dün olmuşsa bugünde ister. ilk 2 ay ben diyordum her gün olacak illa yeterki bebek olsun ama olmadı. sonra bu ay iyice düşünmeye ve sorgulamaya başladım kaderi sorguladım ve inan gönlüm çok rahat senin de olsun her gün yapsamda olmadı şimdi de gün aşırı oluyor tabi bu ay olmadı öyle bi şey eşim yoktu ve şimdi yine yok bu ay olursa Allah ın takdiri ilahisi çünkü 3 kez ya oldu ya olmadı ve o özenle beklediğimiz yumurtlama günlerinde de olmadı canım :KK70:

benim eşim de öyle..
önceden yumurtlama mı vardı diyor..
bazen her gün oluyo...
özellikle şu aralar
paşamın gönlü ne zaman isterse :KK53::KK53:

X