Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

slm kızlar bşy sorcam karnım çok agrıyor yaaaaa hani adet olursunuzda agrır yaaa beni çok rahatsız ediyor başımı koysam biyere uyuyorum hemen uykumda aşırı 10 gün var reglme hiç akıntım yok karnım neden böle agrıyor ya nolur yarıdım edn:KK43:

geçmiş olsun cnm yumutlama belirtisi olmasın bunlar

geçmiş olsun cnm yumutlama belirtisi olmasın bunlar

bilmiiyorum cnmm ama hiç böle olmamıştı acaba üşüttümmü diyorum:KK43:
keşke hamile olsam bu ay 3 kez birlikte oldukkk ondan umudum yokk:KK43:
az önce bi akrabamız var aradııı rüyasında eşimle beni görmüş bizim evde 1-2 yaşlrında bi erkek çocuk varmışşş onla oynuyormuşuz bide evin heryerinde un hamur varmış ..biden sevindimnmm öle anlatınca :)

Son düzenleme:
bilmiiyorum cnmm ama hiç böle olmamıştı acaba üşüttümmü diyorum:KK43:
keşke hamile olsam bu ay 3 kez birlikte oldukkk ondan umudum yokk:KK43:
az önce bi akrabamız var aradııı rüyasında eşimle beni görmüş bizim evde 1-2 yaşlrında bi erkek çocuk varmışşş onla oynuyormuşuz bide evin heryerinde un hamur varmış ..biden sevindimnmm öle anlatınca :)

ay canım keşke inş. bende hep rüyalarımda görüyorum dün gece yine gördüm bebek emziyordum ama bugün tabi adet oldunm gerçi daha tam çözülemedim kahverengi 2damla geldi bekliyorum işte ara vercem biraz çok kafama takyıo bende çünkü

ay canım keşke inş. bende hep rüyalarımda görüyorum dün gece yine gördüm bebek emziyordum ama bugün tabi adet oldunm gerçi daha tam çözülemedim kahverengi 2damla geldi bekliyorum işte ara vercem biraz çok kafama takyıo bende çünkü

ben gecne ay çok üzülmüştüm olmadı diye pskolojim çok bozuktu inan çok mutsuzdum ..adetim bittii kafama takmıycam dedim ki öle oldu hiç sallamıyorum sadece iki gündür karnımın agrıması rahatsız ettii beni acaba hamilemiyim diye düşündüm :)hayırlısı hakkımızdaa bakalımm nezaman nasip etcek rabbim:) hoş şimdi hamile kalsak yazın dogum yapcaz hamileligin en zor ayları yaza denk gelcek o açıdan kötü bne nisan mayıs gibi dogum yapmak istiyordum tutmadı:)

ben eylül ayında hsg çektirdim. İst/anadolu yakası ataşehir şifa hastanesinde. genel kontrollerim yapıldı. Hormon testlerimde bir problem cıkmadı. Doktorumla konusup tum sorunların önceden tespiti için ne yapılması gerektiğini sordugumda bana HSG çekimini önerdi. Tüpler tıkalı ise ne yaparsanız yapın boşa kürek çekmekten başka bir işe yaramıyor çünkü dedi.... filmden yarım saat önce kalçadan 2 tane iğne vurdular, biri kas gevşetici diğeri ise ağrı kesici iğne. film esnasında inanılmaz acı çektim, dayanamayıp ağladım, zaten son dakikalarda yeter artık diye bağırdım. Allaha şükürler olsun ki tüplerim açık çıktı, herhangi bir sorun yokmuş. Yaptıracaklara tavsiyem kesınlıkle genel anestezi yaptırmaları. doktorla çekim sonrası konustugumuzda o ay şansımın daha fazla oldugunu, yumurtlama donemını kacırmamamız gerektıgını söylemişti ama olmadı.... rahım fılmı sonrası hamılelık şansı artıyormus. çok hafıf yapısıklıklar bile bu filmle bırlıkte acıldıgı ıcın spermlerın ulaşması daha kolay oluyormus.
Allah herkese hayırlı ve saglıklı bır evlat nasıp eder ınsallah.....
sevgıler

arkadaslar benım bat 9 kasımdı ve battan 5 gun once kan tahlılı yaptırdım sonuc 0.00 cıktı :KK43: ama ben hala hastalanmadım ??? gec döllenme olabılır mı ? ve tahlılden 4 gun once calısma olmustu .. ondan supelıyım... sızce olabılırmı?????? lutfen yardım??

arkadaslar benım bat 9 kasımdı ve battan 5 gun once kan tahlılı yaptırdım sonuc 0.00 cıktı :KK43: ama ben hala hastalanmadım ??? gec döllenme olabılır mı ? ve tahlılden 4 gun once calısma olmustu .. ondan supelıyım... sızce olabılırmı?????? lutfen yardım??

adetlerin kaç günde bir canım.?
bence zayıf bir ihtimal.benim bat 10 kasım dı 27 ekimde olan ilişkiden bile hamiş kalamadım :KK43:
ama herkeste farklı belkide vardır bişiler...:KK49:

çok zor bir ihtimal canım ama inş hamilesindir

kısaca anltmk ımknsz dıyeblrm:KK43:adetım gecıktı ama gecıkmesıne ragmen bu ayda oldum ayın 9nda yanı suan hasta gıbıyım ama degılım nasıl desemkı daha once hıc byle olmammıstım ılk gunu katı geldı bordo kahveye donuk gıbı ılk defa bukdr agrlı gecryrm dıyeblrm:KK43: ılk gun norml adet gbydı ama ıkncı gun azldı ve 3gun hc yok kı ben normalde en az 5-7gun goren bırıyım..hatta dun banyoda once mıdem bulndı ıstfra etmk ıcn egldm lavobaya ama gozlerm karardı ve kendmı gozlrmı actgmda tavana bkrken buldm baylmsm:KK43:adet zamnmda hıc gögslermde bı farklılık olmazda bu sefr gogslerm dolgnlastı ucu genısledı uzadı ve koyu kahveye döndü ve ucu co yumsk ıcınde sıvı varms gbı nasıl desmkı ama agrı fazla yok:/ cok sık ıdrara cıkyrm ve bı kc gundr ayklrmda kramlr agrlr var:/ve bugn farketgm bsyı daha paylasaym gobegmden asagıya bı cızgı belrgnlstı ve yuzumda cok cok az oolmsna ragmen lekelr cıktı kı beyaz tenlı olmama ragmen yanı koyu tenlılerde dha cok olr bldgm kadaryla,atesım gecelerı hep yukselyr ve nasl deesmkı raht uyuyamyrm sankı ıcımde bsy var egılemyrm raht harekt edmyrm kasıklrmda agrı var ve gobek gıbı bsy belrgnlestı karnmda bana yardmcı oln ltfenn pskljmdr yoksa ustune mı göryrmmm olblr mı hamıle mıyımm bde asagıdan gobegıme kadr bı cızgı belrgnlestı o nedr acaba onnla mı ılglı hamılemıyımm? :-)(

kısaca anltmk ımknsz dıyeblrm:KK43:adetım gecıktı ama gecıkmesıne ragmen bu ayda oldum ayın 9nda yanı suan hasta gıbıyım ama degılım nasıl desemkı daha once hıc byle olmammıstım ılk gunu katı geldı bordo kahveye donuk gıbı ılk defa bukdr agrlı gecryrm dıyeblrm:KK43: ılk gun norml adet gbydı ama ıkncı gun azldı ve 3gun hc yok kı ben normalde en az 5-7gun goren bırıyım..hatta dun banyoda once mıdem bulndı ıstfra etmk ıcn egldm lavobaya ama gozlerm karardı ve kendmı gozlrmı actgmda tavana bkrken buldm baylmsm:KK43:adet zamnmda hıc gögslermde bı farklılık olmazda bu sefr gogslerm dolgnlastı ucu genısledı uzadı ve koyu kahveye döndü ve ucu co yumsk ıcınde sıvı varms gbı nasıl desmkı ama agrı fazla yok:/ cok sık ıdrara cıkyrm ve bı kc gundr ayklrmda kramlr agrlr var:/ve bugn farketgm bsyı daha paylasaym gobegmden asagıya bı cızgı belrgnlstı ve yuzumda cok cok az oolmsna ragmen lekelr cıktı kı beyaz tenlı olmama ragmen yanı koyu tenlılerde dha cok olr bldgm kadaryla,atesım gecelerı hep yukselyr ve nasl deesmkı raht uyuyamyrm sankı ıcımde bsy var egılemyrm raht harekt edmyrm kasıklrmda agrı var ve gobek gıbı bsy belrgnlestı karnmda bana yardmcı oln ltfenn pskljmdr yoksa ustune mı göryrmmm olblr mı hamıle mıyımm bde asagıdan gobegıme kadr bı cızgı belrgnlestı o nedr acaba onnla mı ılglı hamılemıyımm? :-)(

canım anlattıklarını hepsi hamileik belirtisi.hepsinin psikolojik olması biraz zor gibi..test yaptın mı hiç..yada evde test var mı??

canım anlattıklarını hepsi hamileik belirtisi.hepsinin psikolojik olması biraz zor gibi..test yaptın mı hiç..yada evde test var mı??

hayr hıc test yapmadm ıkımızde negatif cıkarda umtlrmz bosa gıder cok uzuluruz dıye korkuyoruz acıkcası :KK43: sence napmalıyım ?? :KK43: ben pskljk dıye dusunyrdm ama :/ ve atesm hıc dusmyrm suanda da :KK43: aama hc ölçmyrm en belrgn olan da gögslerm ılk dfa byle olyrlar /: adetmde hıc byle olmzdı :S

valla söylediklerin gebelik belirtisi canım test yapsana

hayr hıc test yapmadm ıkımızde negatif cıkarda umtlrmz bosa gıder cok uzuluruz dıye korkuyoruz acıkcası :KK43: sence napmalıyım ?? :KK43: ben pskljk dıye dusunyrdm ama :/ ve atesm hıc dusmyrm suanda da :KK43: aama hc ölçmyrm en belrgn olan da gögslerm ılk dfa byle olyrlar /: adetmde hıc byle olmzdı :S

canım korkmakla olmaz..eğer hamilelikten şüpheleniyosan..test yaptır en iyisi kan testi..yok kan testine gitmem dersen..idrar testinde de çıkar baya geçmiş çünkü..inşallah üstüne görme dedikleri şeyi yaşıyosundur canım..:KK19:

Son düzenleme:
sağol canımm benimm allahım sizinde yardımcınız olsun aklıma her geldiğinde topikte bebek isteyen tüm arkadaşlarıma dua ediyorummm rabbim sanada hayırlısıyla tez zamanda göndersin bebişini :emir_bebek:

aaay canım benim sagol bu negüzel bi dilek inşallah inşallah ne çok istiyorum bi bilsen gerçi bu ay adetim çok degişikti ve adet öncesi hamile sanmıştım kendimi o belirtiler hiç geçmedi uyku hali gögüslerde sızlama hafif başdönmesi karın agrısı gibi şeyler yaşıyorum acaba hamilemiyim dedim idrar testi yaptım tek çizgi bunlar ne neden devam ediyor sizce

canım korkmakla olmaz..eğer hamilelikten şüpheleniyosan..test yaptır en iyisi kan testi..yok kan testine gitmem dersen..idrar testinde de çıkar baya geçmiş çünkü..inşallah üstüne görme dedikleri şeyi yaşıyosundur canım..:KK19:

ınsallah canm cunku bızde ıstıyoruz hatta cok ıstıyoruz :)) tamam ılk ısım ıdrar testi yapmk oluckk ınsllh dogru cıkr negatfse uzulucem cnku :KK43: umrm pozitif cıkr ustne görmsmdr cok sagolunn yardmlrnzz ıcınnn cook ıyısınızz ya:)

ınsallah canm cunku bızde ıstıyoruz hatta cok ıstıyoruz :)) tamam ılk ısım ıdrar testi yapmk oluckk ınsllh dogru cıkr negatfse uzulucem cnku :KK43: umrm pozitif cıkr ustne görmsmdr cok sagolunn yardmlrnzz ıcınnn cook ıyısınızz ya:)

sende saol canımm..inşallah güzel haberler verirsin bizlere sonucu yaz he unutma :KK19::KK19:
olur ya tek çizgi çıkarsa da üzümek yok yolumuza tam gaz devam:KK19:

sende saol canımm..inşallah güzel haberler verirsin bizlere sonucu yaz he unutma :KK19::KK19:
olur ya tek çizgi çıkarsa da üzümek yok yolumuza tam gaz devam:KK19:

tamam tamam yazarım untmam canmm :) ınsallahhh :) umrm cıkmz ama cıkrsda soz uzulmek yok uzlmemeye calısıcm /: aynen tam gaz devam :)

X