Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

merhaba arkadaşlar çok giremiyorum ben ama daha öncede yazmıştım bi iki defa dün adet oldum tam bi ay üztüne umutlanmak istememiştim ama umutlanmıştım tabi:KK43: ilk çok kötü oldum ama şimdi daha iim 4. ayıda bebeksiz kapadık hayırlısı 5 e inş olmicakmı die umutsuzluğa kapılıyorum bazen ama bunları kimseylede konuşamıyorum sürekli sizinlede olamıyorum hiç ii diilim anlıcanız

canım aynı durumdayız bende 4 aylık evliyim 4 aydır bekliyorum ama gelen giden olmadı aynen bende dün adet gördüm hayırlısı artık ne desek boş önümüzdeki ay ovulasyon testi kullanıcam kısmet artık...

canım aynı durumdayız bende 4 aylık evliyim 4 aydır bekliyorum ama gelen giden olmadı aynen bende dün adet gördüm hayırlısı artık ne desek boş önümüzdeki ay ovulasyon testi kullanıcam kısmet artık...

canım böle birileriyle aynı hisleri paylaşmak bana ii geliyo ben anlıyabiliyorum yumurtlama dönemimi teste gerek yok sanırım akıntıdan falan hallediyorum yalnız bide ateş ölçme yöntemi varmış onu tam bilmiyorum nasıl oluyo diye

canım kaçıncı ayındı ilk bebğinden sonrra ben haziranda kürtaj oldum hemen our dediler. kasım oldu daha da belli değil... :KK43:

Canim kurtajdan somra birsene cocuk yapmayi
dusunmediim korunduk ama dogum kontrol hapi kullanmadim 4 ay once dusunmeye basladim 4 ayimda oldu

ben de doğum kontrol hapı kullanıyorum. yaza istiyoruz kısmetse. bırakınca da hemen hamile kalınamayabiliyormuş. Allah yardımcımız olsun kızlar...

hapsuu seni tebrik ederim bu arada kasım ayında umudumuz sen oldun allah hayırlısıyla tamamına erdirsin inş

hapsuu seni tebrik ederim bu arada kasım ayında umudumuz sen oldun allah hayırlısıyla tamamına erdirsin inş

Canim tesekkurler darisi sizlerin basina insallah. Sizlere en onemli tavsiyem biraz rahat olun esinizle beraber olurken ovulasy. Gunum hadi modunda deil istediginiz icin beraber olun. Bsn buay beklemiyodum cunku mantarim tekrarladi tek fitilkullandim esim arada prez le korundu vs ama sonuc bu ay oldu cok sukkur keseyi gormeyi bekliyorum.

Canim tesekkurler darisi sizlerin basina insallah. Sizlere en onemli tavsiyem biraz rahat olun esinizle beraber olurken ovulasy. Gunum hadi modunda deil istediginiz icin beraber olun. Bsn buay beklemiyodum cunku mantarim tekrarladi tek fitilkullandim esim arada prez le korundu vs ama sonuc bu ay oldu cok sukkur keseyi gormeyi bekliyorum.

evet herkes biraz rahat ol uyarısında bulunuyo aslında rahat davranmaya çalışıyorum eşimle zaten illede yumurtlama günü beraber olalım die bi şartımız yok herşey normal seyrinde ama ilişki anında hep aklımda bebek var aslında :)

doğum yaptığın an ikincisinide yaparım diye düşünüyorsun:) Öyle zor bişey değil:) Çabuk unutuluyor:) Ben 30 yaşıma giricem mart ayında geç kalmaktan korkuyorum biraz bende gebelik tansiyonu oluyor hamileliğimde bu nedenle ileri yaşlarda risk gurubundayım

bende bi kaç ay sonra 30 olacağım için bebek olsun diyorum ilerde zorlaşmadan. yeni evliyim 4 ay olacak istiyoruz bizde ama olmayınca da elimizden bişey gelmiyor. 2. ayımda doktora gittik bazıları diyor ya doktor kovuyor diye daha erken diye. derdinizi iyi anlatırsanız kimse kovmaz hemen baktı yumurtalıkların temiz dedi adet olursan 3. günü gel hormon testi yapalım dedi ama adetimin 3. günü memleketimden kuzenim gelince gidemedim artık bu ay olmazsa gideceğim bende. bu ay yumurtlama günlerimde eşim görevdeydi maalesef olmadı o günlerde ama bakalım Allah büyük sabırla beklerim ben

evet herkes biraz rahat ol uyarısında bulunuyo aslında rahat davranmaya çalışıyorum eşimle zaten illede yumurtlama günü beraber olalım die bi şartımız yok herşey normal seyrinde ama ilişki anında hep aklımda bebek var aslında :)

Bende senin gibiydim bu ay nasil yaptim bilmiyorum ma fazla dusunmedim bebegi. Sadece ates olcme yontemini kullandim o kadar. Insallah buay bebisin gobegine gelir canim

5 Kasım tarihinde çatlatma iğnesi oldum. Ondan önce de 5 gün boyunca klomen kullanmıstım sabah-akşam 1'er tane.
Bugün iğneden sonraki 8.gün.
Sabah hastanede kan tahlili yaptırdım. BETA HCG 12.03 çıktı. 21 Kasım'da adet olmam gerekiyor.
Doktorum 48 saat sonra yani ptesi günü yeniden tahlil yaptır dedi.
Benim için dua edin olur mu ? benim de dualarım sizinle.
( bu arada HSG çektirmiştim, her iki tüpüm de açıkmış, hormon tahlillerim ve eşimin sperm analizi de normal, 4 aydır korunmuyoruz, 3.5 yıllık evliyim ve 28 yaşındayım )

bu arada; geçen ay klomen kullanmadan yalnızca çatlatma iğnesi vurulmuştum ve iğnenin 9.günü kan tahlili yaptırmıştım.
BETA HCG 12.13 çıkmıştı. Doktor çok ümitlenmişti, %90 gebesiniz demişti.
O haftasonu yola gittik, eşim de arabayı cok hızlı kullanır. ona sürpriz yapmak için henüz bir şey söylememiştim.
haberi yoktu. 2 saatlik bir yoldu sadece. ama kendimi arabada strese soktum. ertesi gün kasıklarımda inanılmaz bir ağrı oldu. sonra yavaş yavaş azaldı.
kanama vs olmadı hiç. 2 gün sonra yine kan tahlili yaptırdım ve BETA HCG 3.98 çıktı.
doktoruma muayeneye gittim, kimyasal gebelik olmuş ve düşmüş dedi. bunu her kadın hayatı boyunca defalarca yaşar ama farkına varamaz dedi.

bu ay da klomen+çatlatma iğnesi tedavisine girdik...

5 Kasım tarihinde çatlatma iğnesi oldum. Ondan önce de 5 gün boyunca klomen kullanmıstım sabah-akşam 1'er tane.
Sabah hastanede kan tahlili yaptırdım. BETA HCG 12.03 çıktı. 21 Kasım'da adet olmam gerekiyor.
( bu arada HSG çektirmiştim, her iki tüpüm de açıkmış, hormon tahlillerim ve eşimin sperm analizi de normal, 4 aydır korunmuyoruz, 3.5 yıllık evliyim ve 28 yaşındayım )

bu arada; geçen ay klomen kullanmadan yalnızca çatlatma iğnesi vurulmuştum ve iğnenin 9.günü kan tahlili yaptırmıştım.
O haftasonu yola gittik, eşim de arabayı cok hızlı kullanır. ona sürpriz yapmak için henüz bir şey söylememiştim.
haberi yoktu. 2 saatlik bir yoldu sadece. ama kendimi arabada strese soktum. ertesi gün kasıklarımda inanılmaz bir ağrı oldu. sonra yavaş yavaş azaldı.
kanama vs olmadı hiç. 2 gün sonra yine kan tahlili yaptırdım ve BETA HCG 3.98 çıktı.
doktoruma muayeneye gittim, kimyasal gebelik olmuş ve düşmüş dedi. bunu her kadın hayatı boyunca defalarca yaşar ama farkına varamaz dedi.

Benim dualarım seninle canım... Rabbim kucağına almayı nasip etsin bebeğini

Bende senin gibiydim bu ay nasil yaptim bilmiyorum ma fazla dusunmedim bebegi. Sadece ates olcme yontemini kullandim o kadar. Insallah buay bebisin gobegine gelir canim

canım inş bende bu ay fazla düşünmemde olur :) rabbim hayırlısını versin inş

ah babası ah çocuğu yollarda düşürdü demek:KK57::KK57::KK57:
kimyasal gebelik nasıl oluyormuş tatlım yaa? peki bunu bizde yaşamış mıyız nasıl anlarız????

teşekkürler arkadaslar valla sizde olmasanız nnasıl rahatlıycam bılemıyorum.

DHC evet canım 501 cıktı ıste 2-3 haftalık olması gerek bebegının dedı ama keseyı görmemiz şart dedi. hani aksılık olursa dıye beni hazırlamaya calıstı anlayacagın tatlım. valla bu bır hafta hıc gecmiycek benim için ama düşünmmeye calısıcam

canım benım moralını gercekten yuksek tut, bebegın senınle olacaktır emınım ben..

slm kızlar bşy sorcam karnım çok agrıyor yaaaaa hani adet olursunuzda agrır yaaa beni çok rahatsız ediyor başımı koysam biyere uyuyorum hemen uykumda aşırı 10 gün var reglme hiç akıntım yok karnım neden böle agrıyor ya nolur yarıdım edn:KK43:
ha bide benim hiç akıntım olmadı bir kaç gün peçeteyle silince geldi okdr..yumurtlamadımmı acaba bu ay:KK43::KK43::KK43::KK43:

Son düzenleme:

canım allah yardımcımız olsun tez zamanda bebişine kavuşursun inş. birşey sorcam sana hsg yi nekadara çektirdin bide çok ağrılı bi işlemmiydi bende çektircemde oyüzden 1yıldır uğraşıyoz tahlilerimiz normal çıktı 2 aydırda klomen kullanıyodum bu ay yine olmadı bende ara vermek istiyorum

X