Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

:a015:Nazcım sen kaç aydır deniyordun* hamile kalmak için özel bir kür ya da bitki ya da çalışma denedin mi?:a015:

:a015:Nazcım sen kaç aydır deniyordun* hamile kalmak için özel bir kür ya da bitki ya da çalışma denedin mi?:a015:

canım Allaha şükür uzun süre beklemeden Rabbim verdi..Ama benim gebelik sürecinde sorun oldu. ilkinde bebeğimin kalbi durdu.üç ay korunmamızı istedi doktorumuz. bekleme süreci bittikten sonra ikinci denememizde oldu. Umarım rabbim sizede çok bekletmeden verir..

merhaba kızlar nasılsınız benim adetim 3 gün oldu biteli kasık ağrılarım var üşüttüm diye düşünüyorum ama sabırla adetimi beklicem

nur cum sen hamile değilmiydin yoksa ben mi karıştırıyorum

Canım benim Allah mı söyletti seni yoksa hamiş değilim ama olmayı çok istiyorum inş bir an önce olurum bugün başımda dönme var çok acıkıyorum ama midemde kötü

aaa gercekten mi kız hadi hayırlısı ya umarım burdan duyurursun bu güzel haberi
kaç gün gecti adet günün?

aaa gercekten mi kız hadi hayırlısı ya umarım burdan duyurursun bu güzel haberi
kaç gün gecti adet günün?

adetim geçmedi canım ya 7 gün var daha ama çok dönüyor başım kabızlıkda var ama umutlanmak istemiyorum Allahım hayırlısını versin her zaman diyorum bize sağlık sıhat versinde bebek her zaman olur

tabi kii canım ben herkes için her zaman hayırlısını istiyorum rabbim kucaklarımızı boş koymasın evlat hasretiyle yanıp tutuşan her kadının duasını kabul etsin inşallah

Evet inşallah arkadaşlarım, tüm dualarımız kabul olur.Benimde bugün çarşıda yürürken birden başım döndü.Nerdeyse düşecektim ama bi seviniyorum ki dönüyo diye :)))Fakat adetime daha 8gün var bukadar erkenden dönmez herhalda dimi.

yok canım erkenden dönmez düşün bulantılar bile 6 . haftada başlıyor
ama umut etmek güzel şey ya:) bende yapıorum bunu bol bol en azından stresten kurtuluyorum umut ederken:)

benim tansiyon düşüklüğüm var eşimede bişey söyleyemiyorum şu anda hemen umutlanıyor:KK43:(

benim tansiyon düşüklüğüm var eşimede bişey söyleyemiyorum şu anda hemen umutlanıyor:KK43:(

evet canım yande de tansiyon düşüklüğü var normali 8 e 5 düşün yani başım döner durduk yere midem bulanır kimseye demiorum artık göğüslerim her adette felaket sızlar tıpkı bu ay oldugu gibi ondan kestim umudu:)

ana:9
kız nerdesin elazığda
vay be
ay nergis test yapmaktan bıktım kendi haline bırakcam protesto ediyorum
kırmızıları:)

X