Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Beklerim servem biz konyalılar misafirperver insanlarızdır.meslektaşın olarak yardımcı olurum sana,kalacak yer,okul vs...kısmet..Daha asyacancımla buluşacağız.ne de olsa aynı şehirdeyiz değil mi canım.evet beraber sayalım adetişmizi...hamileliğimiz de beraber olur,doğumda kimbilir.ayyyyyyy çok heyecanlı..kızlar hepimiz buluşssak sabahlara kadar ne güzel sohbetler çıkar valla...keşke hepimiz aynı şehirde olsaymışız...

Nurcum eşine çok geçmiş olsun.Benim eşim de maça gitti.Trabzonspor konya maçına...daha gelmedi...Allahtan Trabzonsporlu da senede 1 gidiyor.konyasporlu olsa ne yapardık?

ben çok severim Konya'yı boşuna dememişle gez dünyayı gör konyayı diyekaydirigubbakcemile3

kızlar Akasya durağını izliyorum şu an gülmekten öldüm,tüm stresim gitti vallah.ayyyyyy çok hoş ya...

Burcu bursa da harika bir şehir çok severim.öğrencilerimi her sene götürüyorum.İstanbul da güzel şehir ama çok kalabalık.

bursadan asla vazgeçmem gerçekten çok seviyorum burayı

konyaya hiç gelmedim istanbula çok gittim ama ben kalablık yerde dayanamıyorum ben burda bile dışarı çıktımda en fazla 1 saat sonra eve dönmek istiyorum

Bursayı gezmedim içinden geçtim ama çok güzel görüünüyordu. İstanbulu siz bide benimeşime sorun resmen istanbul aşığı bende yeni yeni sevmeye başladım. Elifcim istanbula gelirsen mutlaka haber ver. burcucu sen yakınsın gelirseniz tanışıp görüşmeyi çok isterim. Konyaya yakınlarda gelecem zaten eşim yurt dışına gidecek ailemin yanına gidecem...

Eşim Antalyalı nurcum.Ben de aslen göçmenim.Azeriyim,buraya 80 yıl önce gelmişiz...Konyada doğdumbüyüdüm buralı oldum yani.

Aaaaaaaaaaa ailen konyada mı Nur? Geldiğinde mutlaka haberim olsun.ne zaman geleceksin?

işallah nurcum tanışmayı bende isterim hakkaten aynı yerde olsak ne güsel kavemizi içip sohbet edermişiz bende eşimde bursalıyız bu arada

bakın iyimisi şöle yapalım bursa ortada sayılırkaydirigubbakcemile3 burda bulaşalım iyisimi kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

işallah nurcum tanışmayı bende isterim hakkaten aynı yerde olsak ne güsel kavemizi içip sohbet edermişiz bende eşimde bursalıyız bu arada

evet canım ya çok iyi olurdu birbirimizide çok iyi anlayabiliyoruz bu bebek meselesinde ailem beni hiç anlayamıyor ablam var tek dert ortağım her derdimde yanımdadır ama bu konuyu anlayamıyor çünkü kendi evlendiğinde çocuğu oldu 8 yıl sonra bi çocuğuda oldu uğraşmadılar yani bu yüden bana sen çok büyütüyorsun bu meselesi diyor bunada üzülüyorum:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…