Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

evet canım destek olalım başka bişilerle uğraşalım mesela.zevk alıcamız.Ayrıca canım dün gece namaz kılıp hepimiz için dua ettim. inşallah kabul olur dualarım.

evet canım destek olalım başka bişilerle uğraşalım mesela.zevk alıcamız.Ayrıca canım dün gece namaz kılıp hepimiz için dua ettim. inşallah kabul olur dualarım.

inş canım Allah gönlümüze göre versin herşeyi:Saruboceq::Saruboceq:

kızlar akşam lekelenmem oldu kan tahlili yerine kadın doğuma çıktım bi şey yok dedi 15 gün sonra gel daha görülmez dedi tekrar idrar yaptım başka markanın çizgi daha belirgin çıktı zaten şu an lekelenmede yok rabbim izniyle hamişim kızlar

Nurcum eşimle ablasi yüzünden bir tartişma yaşadik.ilişkiler duyurular kismina az önce nerde hata yapiyorum diye konu açtim.okuyup yorumlarsan sevinirim.moralim çok bozuk sinirden ağliyorum.çok kötüyüm.

teşekkür ederim canım.sabır.ne yapalım.Adet olmadın değil mi?

Benim de 8 ekim ama bilmiyorum offffffffffffffffff.

canım bende sanki belirtileri yaşıyor gibiyim umutlanmamaya çalışıyorum ama karnım çok ağrıyor kasıklarımda batma şeklinde gramp var ve bel ağrım çok kötü umutsuzum yani bu ayda hüsran gibi geliyorsenağlamasenağlama

tebrik ederim darısı hepimize işallah:Saruboceq:

inaşşalh hepinnizin duası kabul olur hunkoçer arkadaşım ben hülya listede hamilelerin arasına yazarmısın alalhıma şükür bende artık hamileyim allahım olmayan herkeze nasip etsin

tebrik ederim Hülya Allah bize de nasib etsin.kaç aydır deniyorsun? özel bir şey yaptın mı? yaşadıklarını bizimle paylaşır mısın arkadaşım?öpüyorum seni.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…