Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

canım ben bu ay ölçmedim ama vücut ısım çok yüksek ama karnım çok ağrıyorsenağlamasenağlama

canım ben bu ay ölçmedim ama vücut ısım çok yüksek ama karnım çok ağrıyorsenağlamasenağlama
inşallah kırmızıları görmezsin benim gibi ..ne kadar strese giriyor insan bu dönemlerde gün saydım resmen hatta saatleri ama beklediğime değmedi şimdi işin yoksa tekrar uğraş didin adeti dört gözle bekle offf nasıl geçicek zaman

günaydın kızlar sencerderen çok güzel anlatmışsın ateş olayını:roflol:
benimde 10 gün var ama hiç bir belirti yok bu ayda böyle beklemkle geçicek sanırım :bbo:

aslında böyle bekleyrek gün sayark hata yapıyoruz psikoloji çok etkili çoğu insandan duyyorum bkelmedim amda hamile kadlım diye ama işte insan çok isteyince bunun üzerinde bu kadar düşünmeden edemiyor:1no2:

günaydın kızlar sencerderen çok güzel anlatmışsın ateş olayını:roflol:
benimde 10 gün var ama hiç bir belirti yok bu ayda böyle beklemkle geçicek sanırım :bbo:
bu ay çok ümitlenmiştim olmayınca sinirlerim bozuldu ( ..stres yapmamak lazımmış ya.. ..aslında her ay 1 kez yumurtluyorsun ve sadece 5 gün filan yumurta döllenmeye hazır kalıyor ayrıca spermlerin kalitesi filan da önemli yani gebe kalma şansın her ay yüzde 25 filan mucizevi bir olay aslında bütün şartların bir araya gelmesi lazım..

canım benım adetın bırncı gunun den başlıyosun ateş olçmleye sabhaları yatktan kalkmadan olceceksın atesini.yurtlama donemınde ateşin düşer 35ten 34e 33 e doşmesini bekleme 0.5lık bile düşme olabilr sonrasında ateşın tekrar yukselır tabı adet gunune kadr adet olcagaında ateşın yıne düşer.eger düşmüyorsa hamişsin demktır caım benım hep adet olcagım gundüşüyor ateşım canım

ilk hamilleğinmi olcak beklediğigin canıminş en yakın zmanda kavusursun melegine

kızlar ben ateşimi ölçmedim ama ateşim 20 gündür baya yüksek ama bugün karnım çok ağrıyor... sevcan görmedin değil mi kırmızıları

ilk hamilleğinmi olcak beklediğigin canıminş en yakın zmanda kavusursun melegine
hayır canım ,bir oğlum var 5.5 yaşında anasınıfına gidiyor...eğer ben şimdi bu ay hamile kalamazsam ikinci çocuk fikrinden vazgeçebilirim...çünkü daha sonraki aylarda hamile kalmam demek oğlum birinci sınıfa başlarken doğum yapmam demek ..tahmin edersinki bu durum benim için hiç kolay olmaz.birinci sınıf çocuğun anneye en çok ihtiyaç duyduğu zamanmış.bu yüzden ya şimdi ya hiç gibi bişey benim durumum..

canım öledüşünme bence sen nıyte koymusunya rabbım en guzel zamnı bılıyodur takmakafana okadr

canım öyle düşünme bak bende kpssye hazırlanıyorum doğum ya sınava dek gelecek yada 1 aylık bebeğimi bakıcıya bırakacam Allah hayırlısını verir her zaman:1hug:

bır cocugun okula başlamadna obnce bı kardese de ıhtıyacı var paylaşmayı öğrenmesi açısndan arkadaş cevresı açsındna buna ihtiyacı var

Ben de hala olmadım canım artık hiç umudum yok biliyomusun.artık biraz unutup hayatıma bakıcam.bu konu yüzünden eşimide ihmal ediyorum aklım hep bunda oluyor.artık onuda kırmak istemiyorum.bu konuyu kapatıcam biraz.ama korunmuycamda.kendiliğinden hiç beklemediğim anda olur belki canım.kendimizi yıpratıyoruz.zamanı ne zamansa meleğim.birtanem o zaman gelsin.

evet canım bende iyice bunalıma girmeye başladım karın ağrım bile psikolojik arada unutuyorum o zaman geçiyor gibi unutmamız lazım bu konuda birbirimize destek verelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…