Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Nurrrrrrrrrrrrrrrrrr kızıcam bak hıııııııııııı hala ağlıyor musun? gül bakıyım gül gül...hah şöyle...benim arkadaşım güçlüdür pes etmez değil mi?

sağol canım desteğin için sen toparlandın mı diğer topiğe yazmadım ama

byramda ailemden uzaktayım diye üzülüyordum şimdi birde bu eklendi:çok üzgünüm::çok üzgünüm:senağlamasenağlama
nur sen ağliyormusun yoksa duymamiş olayim ...kizim 15 yildir bekleyenler var halimize şükredelim...bizim bir komşu vardi 20 yil çocuğu olmamiş.sonra bunun kardeşi taşinirken ona yardim etmiş filan..bir kaç gün sonra bel ağrisi mide bulantisi doktora gidiyor ve bir de öğreniyorki hamile !!! Halbuki bilse taşinirken 1 tane bardak kaldirmaz..ama allah öyle nasip etmiş herşeyin ve herkezin bir zamani var..mevlam neylerse güzel eyler..inşallah bu ay beraber yumurtlariz hesapladim ben 3-8 ekim arasi misafir kabul etme :))))

teşekkürler canım ismini bilmiorum ama ben yumurtlama dönemi falan takip etmeyeceğim bu ay adet bitiminden sonra iki günde bir mesai var.. iyi ki varsınız çok sağolun Allah daha kötü durumlara düşürmesin bizleri:Saruboceq:

nurcum sakın umutsuz olmaz bak ben yengemden örnek vereyim 40 yaşında ve 10 yıl sonra bebişine kavuştu biz daha yolun başındayız sen çalışmalrına devam et ama kafanı bu konuya yorma bak sonunca sevinceksin

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin allahım bizede tattırsın inşallah o güzel duyguyu arkadaşlar

Hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr umutsuzluk yokkkkkkkkkkkkkkkkkkk.Bol bol dua edip Rabbımızdan isteyeceğiz.Bak yarın bayram,güzel ve mutlu bir bayram geçirelim hı olmazmı?

evet canım konya da oturuyorum ve bebek için 1 senedir çabalıyorum ,hem şansızlık hem kader diyelim,yanlış ve eksik tedaviyle 8 ay kaybettim,ısrarla Ali Acar a gitmedim,çok kalabalık diye ve dr umu değiştirmedim.Eski drum bana sebepsiz inferilite tanısı koydu.5 ay klomen ve prengly tedavisi vs vs.aşılama safhasında en son değiştirdim ve Ali ACAR da muayene açması vesilesiyle şimdi ona başladım.pko varmış ben de.glukofen kullanıyorum 1 aydır ve serophane diye yine klomen içerikli bi ilaç ...ardından falutal,şu an adetimi bekliorumm ve 7 gün oldu gemesdi.dr a göre 4 ay da falan etki gösterecekmiş bu ilaçlar.olmazsa aşılama olacak ...işte benim hikayem..
bu arada merkezde oturuyorum.Ama ilçede çalışıorum ben...3 gün ilçede kalıyorum,4 gün eşimin yanında Konya merkezdeyim..şubatta tayin isteyeceğim ya bakalım hayırlısı canım..Hayatımda ki herşey bekleme de ....
Eeee sen ne durumdasın?kime gidiosun???nerde oturuyosun???

a.s.kaydirigubbakcemile2kızlar hepinizin bayramı şimdiden kutlu olsun mutlu bayramlarrrr

Asyacan, iyi geceler yeni girebildim.malum bayram hazırlıkları...Canım ben 1 yıllık evliyim,korunmayı geçen ay yani 1. evlilik yıldönümümüzde bıraktık.İlk ay olmadı.zaten ilk denemede şans % 25 miş.bu ay devam ediyoruz çalışmalara.ben yeni evliyken gittim Ali ACARA tıp daydı.annemin de doktorudur.seneye bebek düşünüyorum ama hormonlarımı kontrol ettirmek istiyorum dedim.tahliller ultrason falan.sorun yok dedi.konya merkezde öğretmenim.benim de eşim senin gibi ilçede öğretmen 2.yılımız tayinini aldıramadık.ilçenin köyü olunca ulaşım yok.sadece haftasonları bir aradayız.3 gün beraber 4 gün ayrı yani.İşallah buluşur yüzyüze de görüşürüz.birbirimize destek oluruz.moralini bozma PKO lu arkadaşlar vardı,hamile kalabildiklerini biliyorum.Ali Acar çok iyi bir doktor,strese sokmuyor,rahatlatıyor.Allah işallah en kısa zamanda sağlıkla bebeklerimize kavuştursun.Bu foruma da takılırsan daha sık görüşürüz.bu forumdayım genellikle.buradaki kızlarla karrdeş gibi olduk.iyi ki üye olmuşum bu siteye.seni tanıdığıma da memnun oldum.özelden de yazışırız.çok ayrımnntı veremiyorum genel forumda.öpüyorum canım.Huzurlu ve mutlu bir Ramazan bayramı geçirmeni dilerim.

Asyacan, iyi geceler yeni girebildim.malum bayram hazırlıkları...Canım ben 1 yıllık evliyim,korunmayı geçen ay yani 1. evlilik yıldönümümüzde bıraktık.İlk ay olmadı.zaten ilk denemede şans % 25 miş.bu ay devam ediyoruz çalışmalara.ben yeni evliyken gittim Ali ACARA tıp daydı.annemin de doktorudur.seneye bebek düşünüyorum ama hormonlarımı kontrol ettirmek istiyorum dedim.tahliller ultrason falan.sorun yok dedi.konya merkezde öğretmenim.benim de eşim senin gibi ilçede öğretmen 2.yılımız tayinini aldıramadık.ilçenin köyü olunca ulaşım yok.sadece haftasonları bir aradayız.3 gün beraber 4 gün ayrı yani.İşallah buluşur yüzyüze de görüşürüz.birbirimize destek oluruz.moralini bozma PKO lu arkadaşlar vardı,hamile kalabildiklerini biliyorum.Ali Acar çok iyi bir doktor,strese sokmuyor,rahatlatıyor.Allah işallah en kısa zamanda sağlıkla bebeklerimize kavuştursun.Bu foruma da takılırsan daha sık görüşürüz.bu forumdayım genellikle.buradaki kızlarla kardeş gibi olduk.iyi ki üye olmuşum bu siteye.seni tanıdığıma da memnun oldum.özelden de yazışırız.çok ayrıntı veremiyorum genel forumda.öpüyorum canım.Huzurlu ve mutlu bir Ramazan bayramı geçirmeni dilerim.:içelim::içelim::içelim::a015::a015::a015::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

Nurrrrrrrrrrr,Sevcan,burcusal, hepinize iyi bayramlar diliyor ve öpüyorum...

Zuzucum senin de bayramını kutluyorum.dualar karşılıklı canım benim.

Kızlar adetime 8 gün var ama 4-5 gündür göğüslerime dokunamıyorum çok sızlıyorlar,günden güne artıyor sızısı.bugün itibariyle de belim ve kasıklarım ağrıyor ara ara....Olacak gibiyim sanki.hiç umutlanmıyorum zaten...keşke süpriz olsa ahhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhhhhhh...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…