Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

hiç belli olmaz canım erken diye çıkmamıştır 5-6 gün daha gelmesse tekrar yaptır test

a.shiç belli olmaz canım erken diye çıkmamıştır 5-6 gün daha gelmesse tekrar yaptır test

Merhaba arkadaşlar.mübarek kadir gecenizde allahim tüm dualarini kabul etsin...

kızlar bugün test yaptım adetime 4gün var ve sonuç pozitif ikinci çizgi silik çıktı biraz şimdi kan testi vermeye gitçem inş sonuç doğrudur

Benim 12 gün varrrrrrrrrr.kızlar bu gece Kadir gecesi olunca çalışmalara ara verdik.Allah korusun özürlü olur diye duydum.korkarım.bu gece ibadet edeceğiz.birbirimize bol dua edelim.

Benim 12 gün varrrrrrrrrr.kızlar bu gece Kadir gecesi olunca çalışmalara ara verdik.Allah korusun özürlü olur diye duydum.korkarım.bu gece ibadet edeceğiz.birbirimize bol dua edelim.

evet canım birbirimize dualarımızı eksik etmeyelim

bu gece dua gecesi hepinize dua edicem Allah yüzümüzü güldürsün diye

selam kızlarrr rabbim yar ve yardımcınız olsun bu gece ben bütün isteyenlere dua edeceğiimmm....kandiliniz mübarek olsunn....

umudumuz bu ayda devam ediyor inşallah herkez hamiledir.bende tabi.. allahım sen bize bu mübarek ayda mübarek hayırlı evlatlar gönder..bayram sevinci yaşayalım.

bende bebiş istiyoruuuuuuuuuuuuuuuuuumm:ecrin_bebek:
ama regl geldi yineeeeeeeeeeeeekötükedihüso
ALLAH herkesin dualarını kabul etsinnnn...
bana da bu ay bi bebiş versiiiiiiiiiiiiinn inş:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…