Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

merhaba arkadaşlar
ben bi konuda sizden yardım almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
ilk hamilelik belirtileri nedir yani ne gibi sendromlar olur anne adyında bende psikolojikmi bilmiyorum ama geceleri mide bulantısı yaşıyorum sık idrara çıkıyorum kasıklarımda ve göğüslerimde ağrılar oluyo yani bunlar sadece psikolojikmi yoksa gerçekten hamilemiyim onu çok merak ediyorum en erken kan tahlili ne zman yaptırabilirm bilgisi olan varsa ve yardımcı olursanız çok sevinirim

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül..............................( Eylül )
* nazers......................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )
* umutyaren................................( Derya )
* fatoş3458..................................( Fatoş )
* ssengün....................................(Seher )
* papatya....................................(Almina )
* plnsu............................................ ..

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLERİMİZ
sevcan…….............................25 Eylül(Sevcan)
s.d 34..................... 29 Eylül (Sibel)
benssenb........................... 30 Eylül
hnurkoçer..............................1 Ekim (Nur)
Burcusal……………………..5 Ekim
myhope............................ ......6 Ekim ( Ayşe )
crazybaby...............................6 Ekim (Nasip )
alabama..................................7 Ekim ( Şebnem )
gulcangulcan......................... 7 Ekim
serdi........................................8 Ekim
Aybala 42 ..............................8 Ekim (Elif)
naz&pıtırcık...................... 13 Ekim(Naz)
gizemx.............................. ….24 Ekim(Gizem)
ravzanur............................ .( Nurten )
sıla_84.............................. …( ? )
aysima_85....................... ….( Gülcan )
neşeli................................. ..(Neşe)
brisling.............................. (Dilek)*
neseecrin.......................... ( Neşe)
özgün2008........................ (Özgün)
nmb2358........................... (Nagehan)
Monarosa.......................... (Nalan)
xxh.ydxx............................. (Hülya)
aşis.................................... (Asiye)
CZC.................................... ( Zeynep )
ateşparçası......................... .?? Ekim
nh3………………………….

sevcaaaaaaannnnnnnnnnnnnn ses yok senden olmadın değil mi hamilesin hadi bize müjde ver

canım sana yardım etmeyi çok isterim adetine kaç gün var bunu söylersen daha çok yardım edebiliriz sana

İşallah kızlar vardır.bu arada benim bolca akıntım var,kokusuz reksiz bol akıntım hiç böyle olmamıştım ya...sizce ne olabilir?

hamile kalınca akıntı çok mu olur?ne bileyim artık umut etmek istemiyorum.hayalkırıklığına uğramaktan korkuyorum.

:çok üzgünüm:hamile kalınca akıntı çok mu olur?ne bileyim artık umut etmek istemiyorum.hayalkırıklığına uğramaktan korkuyorum.:çok üzgünüm:

:çok üzgünüm:hamile kalınca akıntı çok mu olur?ne bileyim artık umut etmek istemiyorum.hayalkırıklığına uğramaktan korkuyorum.:çok üzgünüm:

canım bildiğim kadarıyla artıyor ama senin daha kaç günün var adetine benimde asıklarımda ve belimde çok ağrı var ((

Adetime daha 13 gün var.başka belirti yok şimdilik.ama sadece yumurtlama günlerinde çalıştık daha...bilmiyorum...sevcan hoşgeldin.nasılsın? nur o gün konuştuğumuz öğretmen bayanları hiç göremez oldum hiç konuştun mu?

Hoşbulduk canım iyiyim sağol sen nasılsın.sende demi var hareket.benimde aynı canım.kasıklarıma acayip kramplar giriyor.bugün çok başım döndü.tansiyonum düşmüş.10 a 6 idi

yok canım hiç konuşmadım girmediler zaten

Kızlar çıkıyorum iyi iftarlar.yarın görüşürüz.öptüm sizleri...

Hoşbulduk canım iyiyim sağol sen nasılsın.sende demi var hareket.benimde aynı canım.kasıklarıma acayip kramplar giriyor.bugün çok başım döndü.tansiyonum düşmüş.10 a 6 idi

canım dikkat et kendine bence tansiyonunu bi takip ettir benim normal tansiyonum 10a 6 gelmedi değil mi dahakaydirigubbakcemile5

canım dikkat et kendine bence tansiyonunu bi takip ettir benim normal tansiyonum 10a 6 gelmedi değil mi dahakaydirigubbakcemile5

benim normalde hep 12 8 dir ama bugün düştü zaten çok kötü oldum.şimdi iyiyim ama acaba regli mi olucam ondanmı oluyor.kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…