Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Pazaretsilerinden nefret ediyorum.keşke tam öğretim olsaydı okulum.sabah çok erken kalkıyoruz.çok seviyorum okulumu ama ikili öğretim zor oluyor.

keşke bizimde ikili öğretim olsaydı sabahtan akşama kadar okulda durmak zorundayız tüm günümüz gidiyo

Aslında haklısın o da zor değil mi? tüm günün gidiyor.eşim de kızıyor.bayan için ikili iyidir.tam öğretim zordur evine zaman ayıramazsın diyor.okuldan gelince yatıyorum 2 saat...iyi oluyor.haftaiçi annemlerdeyim ben eşimle sadece haftasonları görüşeceğiz.mayısta tayini ancak gelecek yanıma.senin eşin ne iş yapıyor?

Ayyyyyyyyyyyy pes bu kadar ortak özellik.benim eşim de sınıf öğretmeni...konuştukça ortak bişey çıkıyor...

acem kızı iyi geceler.malesef yok daha.ben ağır bir ilaç kullanıyorum antibiyotik.zararı olur diye bu haftasonu korunduk.haftaya yumurtlama güğnlerim başlayacağız.senden var mı haber? kendini tanıtır mısın?

bende eşimle bir dönem ayrı kalmak zorunda kaldık eşim vanda ben aydındaydım yaz tatilin özir tayiniyle geldi iki sene önce, ben şubatta buraya kadrolu geldim, biz hafta sonlarıda görüşemiyoduk o türkiyenin bi ucunda ben bi ucundaydım

Ben evlendiğimden beri ayrıyım.doğudan geldi eş durumuyla 2 saat uzakta bir köye.şimdi yine çıkmadı özürden.artık mayısta il içi tayine kaldık.ama biz en azından haftasonu görüşüyoruz.sizinki daha zormuş.şimdi merkeze geldi mi?

Aslında neye moralim bzuluyor biliyor musun? şimdi biz bebek istiyoruz ya düşün haftaya denk geliyor yumurtlama gününe ama haftaiçine denk geldiğinde eşim yok.nasıl denk getireceğiz bazı ayları ona üzülüyorum.anlıyor musun?çocuk yapcaz kca yok o vakit.ay çok sinir ya:))gell de moralini bozma.

Millet de kolaymış gibi soruyor.bebek yok mu? okulda sorarlar eşimin akrabaları,benimkiler...artık insanlardan uzaklaşmaya başladım.insanlar çok didikliyorlar ve çok meraklılar:Sana da soruluyor mu? gerilmiyor musun?

Kusura bakma canım ya,gece gece başını ağrıttım.sıkıldıysan kapatalım.

hayır hiç olurmu ben bayılıyorum burda sohbet etmeye teşekkür ediyorum benimle bunları paylaştığın için

ama midem çok bulandı yatıcam artık, hamile olduğumdan değil bazen eşimin sigarasından çekiyorum o yüzden

Gerçekten...ben çok hassasım ,birşi bir şaka yapar bu konuda bozulurum artık.Yumurtlama günü dışında da hamile kalan var mı tanıdığın...KURU DALLARI YEŞERTEN RABBİM BİZİM DE YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜR,EVLATLARIMIZA KAVUŞTUR HAYIRLISIYLA YARABBİM.AMİNNNNNNNNNNNNN.

bEN DE SENİ TANIMAKTAN ÇOK MUTLU OLDUM.HAFTAİÇİ AKŞAMÜSTLERİ EVE GELİYORUM.YATMAYA ANNEMLERE GİDİYORUM.3-4 DEN SONRA GÖRÜŞÜRÜZ GİRERSEN OLUR MU?ÖZELDEN DE YAZIŞIRIZ.BENİM EŞİM SİGARA İÇMEZ AMA BABAM ÇOK İÇERDİ BİLİRİM O KOKUYU ÇOK TİKSİNDİRİCİ...İŞALLAH HAMİLELİKTEN DE BULANSIN RAZIYIZ DEĞİL Mİ? BEBİŞ İÇİN ÇEKERİZ:))

X