Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ilk heves sen yaz tarihi yarın ekleyeyim olur mu şimdi gidip masayı hazırlamalıyım iftara az kalmış.hoşçakal...

günaydın kıslar gizem canım ben ekime kaldım daha önce söylemiştim ama sanırım görmedin yeni tarihim 11 ekim.

ilk heves sen yaz tarihi yarın ekleyeyim olur mu şimdi gidip masayı hazırlamalıyım iftara az kalmış.hoşçakal...

GİZEMCİM CANIM SANA ÇOK KIRILDIM:a015:SÜREKLİ İSMİMİ YAZIYORUM LİSTEDE NİCKİMİN YANINA YAZ DİYE.AMA YAZMIYORSUN.senağlamasenağlamasenağlama
AYRICA 8 GÜNÜM VAR ACAYİP HEYCANLIYIM:asigim::asigim:

Merhaba kizlar.umudumuz devam ediyor...allah hepimizin evlatlarini tez zamanda hayirlisi ile versin inşallah...

selam kısssslaaaaaaar.ben sabahtan beri okuldaydım.nöetçiydim aynı zamanda.kafam kazan gibiiiikafamçokkarıştı uymak uyumak uyumak istiyorummmm.biraz dinleneyim.çok kötüyüüüm.gözlerim kapanıyora.s.naniknanik

YAA arkadaşlar 7 günüm var reglime inşallah olmam.eğer hamileysem belirtileri şimdi neler olmalı.lütfen cevap yazın.çok merak ediyorum.lütfeeeeennnnnnn

YAA arkadaşlar 7 günüm var reglime inşallah olmam.eğer hamileysem belirtileri şimdi neler olmalı.lütfen cevap yazın.çok merak ediyorum.lütfeeeeennnnnnn

canım erken belirtilere çok takılma bence hayırlısıyla sadece orda olduğuna inan. erken belirtilere takılınca psikolojik olarak bunu yaşıyorsun. sadece hep birlikte çok dua edelim buna inş olacak:Saruboceq:

X