Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

nalan inanmıyorum ya özel mesdajınız kapalı diyor.nasıl açacağım.ayyyyyyy kafam karıştıııııııııı.modaratörcüğüm canımsın benim ne olur yardım et ablana...

umutsuzcum canım girişte rumuzun var ya onu tıkla.altı çizili görünüyor ya.çıkıyor.kurcalıya kurcalıya buluyorsun:))

buldum kontrol paneli.şimdi canım profil sayfana gir.üstte kocaman kontrol paneli yazıyor orayı tıkla.mesajlarını aç.özel mesajını...yoksa yollayamıyorsun.

kontrol panelini tıkladım eee bir şey çıkmadı.özel mesajı nasıl açacağız?

nurcum tamam aktifleştirdim.darısı umutsuzumun başına.ne yaptın canım? yardım ister misin?

kızlar ben kaçıyorum.:eek:sabah dersim erken.size iyi geceler.en güzel günler ve en güzel geceler sizlerin olsun:lepi: kaydirigubbakcemile

kontrol panelini tıkladım eee bir şey çıkmadı.özel mesajı nasıl açacağız?

canım kenarda bir sürü şey yazıyor ya seçenekler başlıklı birşey var ordan seçenekleri düzenle de bir sürü şey çıkıyor onu tıklayınca özel mesaj aktif butonunu tikle sonra kaydet

umutsuzcum bana teklif et arkadaşlık seni ekleyewyim.özel mesajını da aç.yarın bol bol görüşelim kızlar.benim de dersim erken.nur sen tarif edersin değil mi? benim çıkmam lazım dersim çok erken benim de.umutsuzum dersin erken mi? yarın akşamüstü evde olurum kulüpte olun oldu mu görüşelim.iyi geceler öptüm sizleri.

X