Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

olmaz, aylin de sen yinea.s
fıstıklar böldüm muhabbetinizi, devam edinnaniknanik
ne fenayım bazenyerimseniben

valla allahtan sondan başlıyorum okumaya yoksa soğuk duş etkisi kaçınılmazdı benim için....kimse bi yere gitmesin ya.....ne güzel yakın çevrem ile paylaşamadığım herşeyi paylaşacağım platform ve dostlar bulmuşum dağılmayalım lütfen....:nazar::nazar::nazar:

ben ne sabırsızım ya :KK43: regl oldum bi de belki üstüne görmüşümdür die test yaptım. :KK43: bi daha 1 hafta da gecikse test falan yapmicam

fıstık sen ne alemdesin bu arada? reglin başlamadı di mi?

evet canım ya 30 günde bir oluyordum, bu ay 29. gün oldum. buna ragmen bi de test yaptım üstüne mi gördüm ki diye. anlayacağın biraz bunalımlıyım.sen bi yere gitmiosun di mi kız? alıştık,sakın bizleri bırakıp gitme.dağılmayalım.sen ne durumdasın canımcım?:1hug:

evet canım ya 30 günde bir oluyordum, bu ay 29. gün oldum. buna ragmen bi de test yaptım üstüne mi gördüm ki diye. anlayacağın biraz bunalımlıyım.sen bi yere gitmiosun di mi kız? alıştık,sakın bizleri bırakıp gitme.dağılmayalım.sen ne durumdasın canımcım?:1hug:

ne bunalımı canım ya, takma ki olsun..
benim biliyosundur,o kadar belirtiden bulantıdan,5 gün gecikmeden sonra regl başladı:roflol:
bitti ama bu sefer de eşim yok yanımda:roflol: anlıcağın bu ay da zor da,artık takmıyorum, ne zaman olursa işte, keyfi bilir bizim ufaklığınyerimseniben

benim biliyosundur,o kadar belirtiden bulantıdan,5 gün gecikmeden sonra regl başladı:roflol:
bitti ama bu sefer de eşim yok yanımda:roflol: anlıcağın bu ay da zor da,artık takmıyorum, ne zaman olursa işte, keyfi bilir bizim ufaklığınyerimseniben[/QUOTE
evet canım ya,sen de umudunu kaybetme.bu işler hiç belli olmuyor.10gün yok eşin ama geldiğinde belki olur illa :1hug:eek:na bakarsan.haziranda inşallah iyi haberler alıp,iyi haberler veririz.

bitti ama bu sefer de eşim yok yanımda:roflol: anlıcağın bu ay da zor da,artık takmıyorum, ne zaman olursa işte, keyfi bilir bizim ufaklığınyerimseniben[/QUOTE
evet canım ya,sen de umudunu kaybetme.bu işler hiç belli olmuyor.10gün yok eşin ama geldiğinde belki olur illa :1hug:eek:na bakarsan.haziranda inşallah iyi haberler alıp,iyi haberler veririz.
inşallahh:dance:
hazirana yazılmadım ama takılmaya başladım, burdaki kızlar tek tek kaydı oraya:sm_confused:

seni de silim listeden:a015:

HAMİŞLERİMİZ:nazar::nazar::nazar:

OYEK
Kayram2006
Marina00
senliyurt
Deniz 1634
Sudenaz77
_DURU_24
*sennur*

GÜNÜ GEÇENLER

BEYAZ MELEK_________15 Mayıs
Tuğba_a______________20 Mayıs
Aysbar ______________23 Mayıs
eDuS________________23 Mayıs
Balsurat _____________23 Mayıs
Ilgın3009____________23 Mayıs
İsranur_______________24 Mayıs
Muzurperi_____________24 Mayıs
Turkuazmavi__________24 Mayıs
nurevşan______________26 Mayıs
Kasem_______________27 Mayıs
Senemcik______________29 Mayıs???

SIRADAKİLER

Ceylan 83_____________30 Mayıs
Balımnur_____________
Seka________________
BeReN35____________
Lugesya_lin __________
Angel...baby__________
JENNİFER LOPEZ_____
Cereneren_____________
Sahre_________________
Melek32_______________
FİRUZE______________
yett___________________
dasy__________________
baharrr_________________
umutluyum39____________
cingenem06____________
nursena0707____________

aylint canım kusura bakma o kadar çok yere yazdırmışımki adımı ben adet oldum bitti bile

aylint canım kusura bakma o kadar çok yere yazdırmışımki adımı ben adet oldum bitti bile
önemli diil canım anlıyorumyerimseniben

HAMİŞLERİMİZ:nazar::nazar::nazar:

OYEK
Kayram2006
Marina00
senliyurt
Deniz 1634
Sudenaz77
_DURU_24
*sennur*

GÜNÜ GEÇENLER

BEYAZ MELEK_________15 Mayıs
Tuğba_a______________20 Mayıs
Aysbar ______________23 Mayıs
eDuS________________23 Mayıs
Ilgın3009____________23 Mayıs
İsranur_______________24 Mayıs
Muzurperi_____________24 Mayıs
Turkuazmavi__________24 Mayıs
nurevşan______________26 Mayıs
Kasem_______________27 Mayıs
Senemcik______________29 Mayıs???

SIRADAKİLER

Ceylan 83_____________30 Mayıs
Balımnur_____________
Seka________________
BeReN35____________
Lugesya_lin __________
Angel...baby__________
JENNİFER LOPEZ_____
Cereneren_____________
Sahre_________________
Melek32_______________
FİRUZE______________
yett___________________
dasy__________________
baharrr_________________
umutluyum39____________
cingenem06____________
nursena0707____________
:emir_bebek:

CANLARIM KAN TESTİMİ YAPTIRDIM 4 HAFTALIK HAMİLEYİMMMMMMMMMM.ALLAH İSTEYEN HERKEZE VERSİN...ÇOK MUTLUYUMMMMMMM:teytey::teytey:

X