Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

myhope SAT LARIMIZ YAKIN BENİM DE 8 EKİM İŞALLAH BERABER MÜJDELERİZ HAMİŞ HABERLERİMİZİ.aLLAHIM DUALARIMIZI KABUL EYLE AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN.

gizemx,nur ve diğer arkadaşlar nasılsınız?Bugün temizlik ve ütü ile uğraştım az önce de pazardan geldim,fazla giremedim nasılsınız?

gizemx,nur ve diğer arkadaşlar nasılsınız?Bugün temizlik ve ütü ile uğraştım az önce de pazardan geldim,fazla giremedim nasılsınız?

iyiyiz.bizz de bir bahçeye gittik.sebze topladık kendi ellerimizle.galiba başımıza da güneş geçmiş.uyudum ama işe yaramadı.hızımızı alamayıp o kadar çok toplamışız ki şimdi de onları hazırlamak var dondurucu için.:nazar:kafamçokkarıştısenağlama

Kolay gelsin monaroza ben dondurucuya atma işini geçen hafta bitirdim.ama evim çok sıcak olduğu için erir diye turşu kurmadım.buzdolabında da yer yok.bu ay sonu turşu hazırlıklarına başlayacağım.Kışlık hazırlamak da angarya resmen ya...

Ben 99 yılında mezun olup başladım ama aslında 2000 de başlamam lazımdı,erken gitmiştim ilkokula.Konyanın ilçesindenim burada öğretmenim.1 yıllık da evliyim.Eşimin akrabaları var ıspartada yazın düğn dolayısıyla uğramıştık,burdur da da kaldık.Eşim Antalyalı ama oralarda çok akrabası var.sen burdur lu musun? kaç yıl oldu göreve başlayalı?

99 ege ünv.mezunuyum.99 ekimde göreve başladım.2007 temmuzda evlendim.aslen izmirliyim.burdurun ilçesindeyiz eşimin görevi nedeniyle.1 yıldır bebiş için uğraşıyoruz.morfoloji sorunumuz var.2,5 ay önce varikosel ameliyatı oldu eşim.bayramdan sonra onun sonuçlarını alacağız.inşaallah iyi çıkar.senin hikayen nasıl canımmm

Aaaaaaaa göreve başlama aynı 80 limisin sen de, evlilik zamanlarımız da aynı 2007 ağustos benim de...Eşim benden 2 saat uzakta bir ilçenin köyünde öğretmen ,tayinimiz çıkmadı hala...il içi tayine kaldık mayısı bekleyeceğiz.hayırlısı...Ev aldık borcumuz çok diye 1 yıl düşünmedik bebek,zaten eşim de sadece haftasonu geliyordu,bu yıl dursun dedik.geçen ay bıraktık henüz korunmayı.onda da sadece yumurtlama günlerini takip ettik.tabi ne zaman yumurtladığımı da bilmiyorum.tahmini.3-4 deneme o kadar.adetim gecikince umutlandım.hiç gecikmeyen adetim 4 gün gecikti tam test yapayım derken regl oldum.gerçi ilk ay %20 şans varmış.geçen yıl yeni evli iken adetim ağrılı olduğu için jinekolog tüm tetkiklerimi yaptı.tahlillerim normal.detin 3.4 .günü yapılan testler temiz çıktı.rahim filmim de temiz.ağrının sebebini öğrenmek için çekildim.eşim herhangibir tetkik yaptırmadı.bilmiyoruz artık.6 ay bekleyeyim sonra eşime de tetkik yaptırırız.işallah gerek kalmadan hemen hamile kalırız.işte böyle.alternatif tıbba ve bitkilerle tedaviye taktım bu aralar.yaralı ne kadar ot varsa kullanıyorum.Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın...

amiiiin.76 lıyım.eşim benden 2 yaş büyük.bakalım biz de sonuca göre karar vereceğiz dr la.aşılama falan yani.allah kucaklarımızı bebek kokusuyla doldursun canım benim

Eşimle yaşıtsın sen.Senin yumurtlama gibi bir sorunun var mı? bu arada ben izmirlileri çok severim,teyzem B.A.L dan emekli.bornovada oturuyorlar.Eşin için keçiboynuzu pekmezini ve çakşır otunu denedin mi? çakşır otunu hataydan getirtmen gerekir ancak...

canım benim teşekkür ederim.keçiboynuzu pekmezini ameliyattan önce kullandık.şu an keçiboynuzu kürü ve çakşır kökü kullanıyorum.çakşır suyu aradım ama buralarda yok.izmire gidince bulabilirim sanırım.hayat tarafında da hiç tanıdığım yok.e vitamini,çinko,polen bal,ceviz,badem kullanıyoruz.o da ne versem içiyor artık ne yapalım şifa niyetine.ne duysak içiriyoruz:)))))yumurtlamayla ilgili bir sorunum şu ana dek çıkmadı.dr. eşimde sorun hallolmadan benim tetkik edilmemin doğru olamdığını söyledi.yumurtlama takibinde her şey normal çıktı.1 kez aşılama denedik gecen ay ttmadı.aslında sabredip ameliyat sonuçalrına göre yaptırmamız gerekiyordu ama işte sabırsızlandık.

hAYIRLISI OLSUN nALANCIM.sABIR GEREKTİYOR ZORLU BİR SÜREÇ YAŞADIĞINIZ.sENİN DE ÇEVRENDE EŞİNİN AİLESİNDE YA DA OKULUNDA BEBEK YOK MU DİYE SORAN OLUYOR MU? BEN ÇOK GERİLİYORUM BU SORULARDAN...İNSANLAR SORACAK DİYE KİMSE İLE GÖRÜŞMEK İSTEMEMEYE BAŞLADIM.EŞİMİN DARILMAYACAĞINI BİLSEM SIRF SORACAKLAR DİYE EŞİMİN AKRABALARININ YANINA BİLE GİTMEK İSTEMİYORUM.OKULDA SORANLAR ARTIYOR BEN DE ÇOK KIRILIYORUM ÜSZÜLÜYORUM GİTGİDE ASOSYAL BİRİ OLUP ÇIKACAĞIM YAKINDA...EŞİM DE KAFAYA TAKTIĞIM İÇİN KIZIYOR.KİMSEYİ TAKMA,aLLAHIN NE ZAMAN NASİP EDECEĞİNİ KİMSE BİLEMEZ,HAYATI KENDİNE ÇEKİLMEZ HALE GETİRME,SEN ÜZÜLÜNCE SORUNLAR BİTECEK Mİ? DİYOR.EŞİM RAHAT AMA BEN SORULARLA MUHATAP OLMAKTAN BIKMAYA BAŞLADIM...

okulda soran oluyor.ben de aynı duyguları paylaşıyorum canım.insanlarla diyaloğumu azalttım.bu bende kendiliğinden geldi.hayattan zevk alamamaya başladım,çok üzüldüm gecen sene boyunca.tiroid hastası oldum bu yüzden.artık daha rahatım.kendime ve doğacak bebeğime daha sağlıklı bir anne hazırlamalıyım diye düşündüm.beni üzebilecek tiplerle bir araya gelmiyorum özellikle.vaktimi bu sitede çok geçirir oldum bu yaz tailinde.allah doğal yolla nasip etmezse aşılama dan tüp bebeğe kadar yolu var.ne yapalım artık .ya nasiiiiip!

EVET AYNEN BEN DE İSTER İSTEMEZ UZAKLAŞTIM İNSANLARDAN,İNCİNMEKTEN KORKUYORUM.bAZI İNSANLARDA KÖTÜ NİYET YOK MERAKTAN SORUYORLAR AMA BAZI İNSANLAR RESMEN AÇIK ARAMAK ADINA SORUYORLAR ARADAKİ FARKI SEN DE ANLIYORSUNDUR...EVET TIP İLERLEDİ ANCAK İŞTE SÜREÇ UZADIKÇA YIPRANIYORUZ...BEN DE BU SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM.SİZLERLE KONUŞUNCA RAHATLIYORUM.Sana da kendime de isteyen tüm arkadaşlara da dua ediyorum.İnşallah hamile haberlerimizi ve hamilelik süreçlerimizi de bu sitede beraber paylaşmak nasib olur...Çakşır suyu nerde satılıyor ben konyada bulabilir miyim? bir de arısütü polen tabletler var bitkisel onların da sperm arttırıcı etkisi var mı?

merkezde büyük aktarlarda bulunabilir çakşır suyu.tablet yerine doğalını kullanıyoruz polenin.arı sütü henüz kullanmadık.keçiboynuzu kürü çok etkili.kullanan ve faydasını görenler var.ama bence önce eşin bir sperm sayımı yaptırsın bir hastaneye ondan sonra bunlara başlayın derim ben.ürolog olan her hastane yapıyor bu sayımı.biz 4 aylık evliyken yaptırdık.siiz de yaptırın ona göre yolunuza nasıl devam edeceğinize karar verirsiniz canım

Evet daha ilk denemeydi geçen ay,bir kaç ay daha geçsin ondan sonra tahlil yaptırırız.ben şimdiden çinko tablet kullandırıyorum adama valla içiyor.çinko sayıyı ve hareketliliği artırıyormuş duymuş muydun?

X