Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Kızlar benden sizlere bir tavsiye kesinlikle ağır olmadığını düşündüğünüz şeyleri dahi kaldırmayın.Dün öğle saatlerinde ablamın bebişleriyle oynadım,biri 1 diğeri 4 yaşında dünya tatlısı melekler.4 yaşındaki yeğenimi arabada kucağıma oturttum,karnımdan az aşağıda bacağımın üzerinde oturuyordu ama yine de birden rahatsızlık hissettim.Pek önemsemedim arabadan indikten sonra da küçük olan 1 yaşındaki yeğenimi hoplattım zıplattım oynadık biras.ve akşam saat 00:00 da sancıyla birlikte kanamam oldu doğru fatih madical park'a hemen ultrasona girdim düşük tehlikesi dedi doktorum.Progestan verdi ve istirahat önerdi.Anlayacağınız az daha (bu arada kaç haftalık olduğunu p.tesi ultrasona girip öğrenecektik ama bu sayede öğrenmiş olduk) 5 haftalık fasulyemi kaybediyordum:1no2::1no2::1no2: sakın ha sakın bişiy olmaz demeyin kızlar(!)onlar o kadar narin ki.ve ben maalesef istirahat edemiyorum çünkü çalışan bir anneyim:kahve::kahve:
fatoş çok geçmiş olsun hayatım ama lütfen dikkatli ol olurmu hayatım
kızlar günaydın fatoşcum geçmiş olsun çok dikkat etmen lazım..artık..hiçbişi şu anda bebeğinden önemli olmamalı canım..karnın çıkmadığı için unutuyorsun arada sırada heralde...

Kızlar dün HCG 1,00 alınca bir sinir bozukluğu bende..gülsem mi ağlasam mı..ilk ayda dedim o kadar da zamanlama yapmıştım nasıl tutmaz..hayretle eve gittim giderken..aradım eşimi dedim.. canım bu ayı tutturamadık..üzülme olsun..bidaha ki ay daha çalışırız falan.. ben onla konuşunca üzüldüm..asıl sonucu alınca kalakalmıştım..
eve geldi..aa canımm çiçek almış bana..üzüldüm diye....arkadaşlar desteğiniz için sağolun dün yazdıklarınızı okudum herkese teşekkürler..
sabah kahverengi bir leke geldi..test yaptırmasam derim ki yerleşme mi acaba bi de ona takardım..ama sanırım bugün akşama kadar regl olmuş olurum..temmuzu kapattımmm yani.
hayatım üzülme demek daha zamanı gelmemiş zamanı gelince sende mutlaka o duyguyu tatacaksın
Merhaba kızlar nasılsınız.
ben pek iyi değilim dün kanamam oldum doktora gittim bebeğimin kalp atışlarını göremedi doktor ben önceden baktırdığımda atıyordu dedim durmuş olabilir dedi. Ama hemen almak istemem 3 gün test yapalım hamilelik nasıl gidiyor bakalım ona göre haftaya ctesi yaşayıp yaşamadığına karar verir ona göre hareket ederiz dedi.

Hayırlısı diyorum artık.
ne diyorsun asiyecim çok üzüldüm ama dinlen eminim ki fatoşla senin bebişin sizi terk etmeyecekler
Aylincimm canım nasılsın
kırmızı kartı şimdi yedim canım...:))

NASİPCİM YENİ TARİHİMİ VERİYORUM 8 EYLÜL HADİ HAYIRLSI
hemen ekliyorum canım
merhaba kızlar nasılsınız
bensize demedimmi eşimin tavrı cumartesi belli olur diye
oldu
işte
doktora gittik
bebeiş çok güzel gelişor dedi
kalp atışlarını gördüm
amma kocama gelince surat çarşamba ppazarına döndü
yine başladık anlıycanız ya ben ne kadersizim ya
çok sevindim derya bebişin için kocana ise birşey demiyorum< unutma kaderimizi birazda kendimiz yazarız canım
neyse birazdan gelir çıkarım bernyandım varya bliyom
mahvoldum ben yine burnumdan getirecek yine aynı şeyleri bozuk kaset gibi tekraralayacak yine beni strese sokacak ooof of
bırak tekrarlayıp dursun o günaha girmek isteyebilir ama sen girme biliyorsun isteyen o kadar çok arkadaşlarımız var ama hepsinin zamanı gelmemiş senin zamanın gelmiş lütfen değerlendirmesini bil
bak derya allah korusun o bebişe birşey olacak ilk senin karşında beliririm ona göre bunu kafana sok ALLAHTAN kork 3. cana kıymakdan stres olma sinirliyim sana hala kocanı kafana takıyorsun o zaman bebeğini değil kocanı daha çok önemsiyorsun:mymeka::mymeka:
esmaya katılıyorum esmadan sonrada karşında beni bulursun ona göre
merhaba kızlar...doktordan geldim.....keseyi,beppemi,kalp atışını herşeyi gördüm......harika bir duygu.....yalnız kesenin biraz yanında ufak bi kanama olmuş....progestan verip dikkat etmemi söyledi....sevinçliyim ama buruk birazcık:)) rabbim bana bağışlasın inşallah...maşalllah barekallah...merak eden canlarıma selam olsun...esmacım,mervecim.....çok sağolun kızlar.....
çok sevindim gülşencim çok güzel bir duygu değil mi
canım benim sağol ilgin için
ama inan okadar zor seyler yasıyorumki o yüzden korkuyorum çok incitiyor beni çok kırıyor
bende sanki bu sefer seslenmeyecek diyordum ama olmadı gene aynı şeyler ya bi bebeğim olsun istiyorum ondan onun çocuğunnu annesi olmak istiyorum ikimizin portak meyvesi olsun istiyoru ben eşimi çook seviyorum
benim hiç güzel bişey yasamaya hakkım yokmu ya bu allahtan revamı
bak ne güzel diyorsun ikimizin meyvesi o zaman mücadele edeceksin gerekirse blöf yapaxcaksıbn
kz anlatmıştım ya önce
eşim bein ikinci evliliğim baya problemler yaşamıştık evlenirken
ya aslınd amevzu oda değil o zannediyoki çocuk olursa ayağına bağ olur hiçbişey yapamaz
hiçbiryere kımıldayamaz ne bilkim işte

ay esma kız kalbi nasıl atıyordu ya pıt pıtpıt
ayyyyyy::
güzel o zaman sende onu onunla vuracaksın ayağına bağ olacağını düşünüyorsa o zaman koprunsaydı ne biçim insan bu ya valla tanıyor olsam ona 1 2 laf söylerdim ama susmakla yetiniyoruz
hayatım bana kızma lütfen olurmu sen böyle yazdıkça sinirleniyorum

herkese selema ben aranıza yeni katıldım banada yer varmi acaba

aramıza hoşgeldin canım ben nasip
listeye yazılmak istiyorsan bana adını ve tarihini vermen gerekir

UMUDUNA KAVUŞANLAR

S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)
nazers.................... (nazmiye)
RUMELİLİ................ (gülşen)
umutyaren.............. (derya)
bahtusa...................(badegül)
fatoş3458.................(fatoş)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDENLER

* alabama........................................... . .10 Ağustos (şebnem)
* çağla27.......................................... . . .11 Ağustos (çağla)
* ssengun...............................................15 Ağustos (seher)
* apexnasip...................................... .....16 Ağustos (nasip)
* serdi............................................. . ....17 Ağustos (esma )
* SCEREN.......................................... ..17 Ağustos (ceren)
* nigarim......................................... ......17 Ağustos (nigar)
* TATLI BELA.........................................20 Ağustos ( *?)
* gizemx.................................................20 Ağustos (gizem)
* raziş............................................ . .....22 Ağustos (raziye)
* Rahel........................................... . .....22 Ağustos (emel)
* tosbaa8........................................... ...24 Ağustos (aylin)
* esma_memo_12...................................26 Ağustos (esma)
* zuzu79........................................... ....28 Ağustos (sinem)
* cancer........................................... .....29 Ağustos (merve)
* aslımmm......................................... . ..31 Ağustos (aslı )

* brisling.......................................... . .......9 EYLÜL (dilek)
* güzelkız MS................................................ . .... ... (semra)
* NEŞELİ:))......................................... .. ...................(neşe)
* la gatta............................................ .......................(deniz)
* aylint............................................ .. ...................... (aylin)
* myhope.......................................... ....................... (ayşe)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Son düzenleme:

hayatım üzülme demek daha zamanı gelmemiş zamanı gelince sende mutlaka o duyguyu tatacaksın

ne diyorsun asiyecim çok üzüldüm ama dinlen eminim ki fatoşla senin bebişin sizi terk etmeyecekler

hemen ekliyorum canım

çok sevindim derya bebişin için kocana ise birşey demiyorum< unutma kaderimizi birazda kendimiz yazarız canım

bırak tekrarlayıp dursun o günaha girmek isteyebilir ama sen girme biliyorsun isteyen o kadar çok arkadaşlarımız var ama hepsinin zamanı gelmemiş senin zamanın gelmiş lütfen değerlendirmesini bil

esmaya katılıyorum esmadan sonrada karşında beni bulursun ona göre

çok sevindim gülşencim çok güzel bir duygu değil mi

bak ne güzel diyorsun ikimizin meyvesi o zaman mücadele edeceksin gerekirse blöf yapaxcaksıbn

güzel o zaman sende onu onunla vuracaksın ayağına bağ olacağını düşünüyorsa o zaman koprunsaydı ne biçim insan bu ya valla tanıyor olsam ona 1 2 laf söylerdim ama susmakla yetiniyoruz
hayatım bana kızma lütfen olurmu sen böyle yazdıkça sinirleniyorum

aramıza hoşgeldin canım ben nasip
listeye yazılmak istiyorsan bana adını ve tarihini vermen gerekir
adım seher bu ayın 15 ınden sonra belli olucak benim inşallah yoksa bidahi ki aya eylül 10 a kalıcak

Çok sağol canım,sancılarım azaldı biraz,ayağı yerden yükselttim öyle çalışıyorum.Fotokopi kağıtlarının kolisinin üstüne çıkardım ayaklarımısüprizzzzz yalnız bu progestan felakat uyku yapıyor mirmirmirmirmirmirmirmir

Fatoş geçmiş olsun.üzüldüm inanki inşallah sağ salim bebeğine kavuşursun.demekki çok dikkat etmeniz gerekiyor.asiş fatoş inşallah sağlikli sihhatli bebişlerinizi dünyaya getirirsiniz.çoook geçmiş olsun

SEHER HOŞGELDİN.BETA HCG DE 6 DAN YÜKSEK SONUÇLARIN HAMİLELİK OLDUĞUNU BİLİYORUM BEN .BİR ARAŞTIRAYIM BAKALIM.İNŞALLAH SEN DE TEZ VAKİTTE BEBİŞİNE KAVUŞURSUN.:emir_bebek:

sağol bu gün yaptırdım ama yaptırdığım yer hiç bi açıklama yapmadı testte sonuç 0,57 yazıyodu yanındada referans aralığı 0,5-2,9 mlu\ml

HAFTALARA GÖRE BETA HCG DEĞERLERİ

Son adet tarihinden itibaren geçen hafta sayısı HCG (mIU/ml)
(INCIID)
3 hafta 5 - 50
4 hafta 3 - 426
5 hafta 19 - 7,340
6 hafta 1,080 - 56,500
7 - 12 hafta 7,650 - 288,000
13 - 16 hafta 13,300 - 254,000
17 - 24 hafta 4,060 - 165,400
25 - 40 hafta 3,640 - 117,000

Canim gördüğüm kadariyla 1in altinda sonucun..üzülme inşallah en yakin zamanda rabbim sana da tüm isteyenlere de nasip eder inşallah

HAFTALARA GÖRE BETA HCG DEĞERLERİ

Son adet tarihinden itibaren geçen hafta sayısı HCG (mIU/ml)
(INCIID)
3 hafta 5 - 50
4 hafta 3 - 426
5 hafta 19 - 7,340
6 hafta 1,080 - 56,500
7 - 12 hafta 7,650 - 288,000
13 - 16 hafta 13,300 - 254,000
17 - 24 hafta 4,060 - 165,400
25 - 40 hafta 3,640 - 117,000

benim adetimden itibaren bu gün 3 haftaya girecek normalde ama bu değer vasatın bile vasatı o zamaman bebiş bu ayda yok gerçi adetimede 7 gün var

sen kaç aydır istiyorsun

sehercim benim bu ay adam akıllı ilk denemem olucak.
4 ay ara vermek zorunda kalmıştık şimdi 11. günümdeyim.
bakalım bu aralar önemli bizim için, inşallah ay sonunda güzel haberi alırım, alırızzz:)
bu arada bhcg değerinin 6nın üzerinde olması hamilelik var anlamına gelir..

sehercim benim bu ay adam akıllı ilk denemem olucak.
4 ay ara vermek zorunda kalmıştık şimdi 11. günümdeyim.
bakalım bu aralar önemli bizim için, inşallah ay sonunda güzel haberi alırım, alırızzz:)
bu arada bhcg değerinin 6nın üzerinde olması hamilelik var anlamına gelir..

inşallah alırsın canım darısı tüm isteyenlere

benim adetimden itibaren bu gün 3 haftaya girecek normalde ama bu değer vasatın bile vasatı o zamaman bebiş bu ayda yok gerçi adetimede 7 gün var

üzülme tam gaz çalışmalara devaaamm, hem kan testide olsa idrar testide olsa bence adet gününün geçmesini bekle şekercim.
biliyorum çok sabırsızlanıyo insan ama beklemek en iyisi..

benim tek korkum var umarım annem gibi olmam çünkü 3 aya kadar üzerine görüyo ve hiç bi hamilelik belirtisi vermiyo ve bebek için en önemli ilk üç ay

Merhaba arkadaşlar benim günüme 10 gün var ama şimdiden dizlerim çok ağriyor bideacayip uykum var size hamilelik belirtisi olabilirmi

X