Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

deryacım sen kendini ve karnındaki bebişi düşün lütfenn.
başka sorunlarınız mı var bilmiyorum ki neden bir insan bu kadar çocuk istemesin ben anlam veremiyorum açıkcası ve senin bu durumda olmana çok üzülüyorum.
hamile olmasan başa çıkarsın herşeyle ama hamilelikte sorunlarla baş etmek çok kolay olmaz diye düşünüyorum.
eşini duymayıp, dinlemeyip kendini ve bebğini düşün canım.
canım benim haklısın evet
ya aramız kötü değil mesela kavga etsekte öyle günlerce küs kalmayız henm 5 yıl oldu evleneli
hamişlelikte daha zor haklısın
ay allahım kalbi ne güzel atıyordu pıt pıt ay yerim ben onu ay annesi kurban olsun
allah babamızın kalbine yumusaklık versin
acaba doğduğunda severmi
tabi ozamana koyarsa burnumdan getirmesse

canım benim sağol ilgin için
ama inan okadar zor seyler yasıyorumki o yüzden korkuyorum çok incitiyor beni çok kırıyor
bende sanki bu sefer seslenmeyecek diyordum ama olmadı gene aynı şeyler ya bi bebeğim olsun istiyorum ondan onun çocuğunnu annesi olmak istiyorum ikimizin portak meyvesi olsun istiyoru ben eşimi çook seviyorum
benim hiç güzel bişey yasamaya hakkım yokmu ya bu allahtan revamı

ne diyeceğimi bilmiyorum derya ama bence köye kayınvalidenin yanına git canım orda üstüne fazla gelemez kocan madem onlarda torun istiyorlar hem bebişin büyümüş olur bir kaç hafta kal derim ben ve kocanı kafana takma bebeğin senle olsun senle kalsın istiyorsan kocanı duyma :1closedeyes:eek: sölein dursun ve deki istemiyordun madem neden önlem almadın de başta düşünecektin bunu de bebek var artık de ve suç senin suçun de

canım benim haklısın evet
ya aramız kötü değil mesela kavga etsekte öyle günlerce küs kalmayız henm 5 yıl oldu evleneli
hamişlelikte daha zor haklısın
ay allahım kalbi ne güzel atıyordu pıt pıt ay yerim ben onu ay annesi kurban olsun
allah babamızın kalbine yumusaklık versin
acaba doğduğunda severmi
tabi ozamana koyarsa burnumdan getirmesse

bak ne diyo hala derya sende istemiyorsun galiba bu bebeği haaa arkadaşım o kadar yazdım sana evet esma haklısın bebeğim için savaşacağım demedin bana hala tabi o zamana koyarsa bile diyobiliyorsun bende artık yorum yapmıyorum sana ya savaş yada sende vazgeç gerçi sen çoktan yelkenleri suya indirdin bırak şu adamı diyorum hala ordasın sen bilirsin

derya siz bu adamla nasıl evlendiniz diye sormuştum canım cvp alamadım senden

ben çektirmedim ama geçmiş olsun canım
yalnız ben bu sitede arkadaşlarımla stresimi azaltıyorum diğer türlü aklım daha çok bu konuya takılıyo
en azından burada sadece kendimi değil aile gibi olduğum diğer arkadaşlarımıda düşünüyorumki bu banada iyi geliyor
sadece kendimle ilgilenmem daha stres yaratan bir durum bana göre
umarım korktuğun gibi bir durumun yoktur canım
CANIM BEN DE BURADA STRES ATIYORDUM BU TOPİCİ ZATEN BİRBİRİMİZE DESTEK OLALIM UMUTLARIMIZI PAYLAŞALIM DİYE AÇTIM AMA HER ADET OLDUĞUMDA AĞLIYORDUM.ATEŞ ÖLÇMEYİ DE SİTEYİ DE BIRAKTIM HAMİLELİĞİ DÜŞÜNMEYEYİM DİYE AMA BİR FAYDASI OLMADI VE İŞTE TEKRAR BURADAYIM VE BURDA OLMAK BENİ MUTLU ETTİ.

gizemcim nerelerdesin sen ya inan özlettiyorsunuz kendinizi
siteyi biraktim diyorsun ama burda hiç olmazsa birbirimize destek olup moral buluyoruz hayatim
seni tekrar aramizda görebilecekmiyiz

ARTIK BURDAYIM CANIM ÜZÜLSEM DE SEVİNSEM DE SİZLERLE PAYLAŞACAĞIM.ÇOK SAĞOL CANIM

CANIM HOŞ GELDİN NERELERDESİNNNN SENN BENİM ÇEKTİRMEM GEREKİYORDU 1 AY SONRAYA ERTELEDİM O AYDA HAMİŞ KALDIM İNŞ. SEND HAMİŞ KALIRSINDA GEREK KALMAZ

İNŞALLAH CANIM İNŞALALH HAMİŞ KALIRIM DA O FİLMİ ÇEKTİRMEK ZORUNDA KALMAM.

gizemm arkadaşım hoşgeldin cnm eşinin sprem testi yapıldı mı peki? önce ona bakmıyorlar mı? ben hiç test yaptırmadım bilmiyorum ama seni aramızda görmek isteriz hep..
SAĞOL CANIM BURDAYIM ARTIK.EŞİME SPERM TESTİ DE YAPILACAK BANA DA HORMON TESTİ YAPILACAK ADETİMİN 3 GÜNÜ.ADETTEN SONRA FİLM ÇEKİLECEKMİŞ

bugünde diyodum kendi kendime gizemx açmış topiği ama nie gelmio diekaydirigubbakcemile

valla aynı şey aklımdan geçti benimde bu gizemx nerelerde diodum açmış topiği pembiş pembiş ortalarda yok diyodum Kafana takmamak senin elinde gizemcim ayrıca bu listeler de uğurlu aklında olsuunnn

SAĞOLUN KIZLAR VALLA ARTIK TAKMAMAYA ÇALIŞACAĞIM.BİLMEZ MİYİM LİSTEMİZİN UĞURUNU İLK AYDA BİR SÜRÜ HAMİŞİMİZ ÇIKMIŞTI.İNŞALLAH HEPİMİZE UĞUR GETİRSİN.ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN.

aranıza yeni katılanlara cvp vermiyonuzmu kızlar
HOŞGELDİN BENZERİM.UMARIM BURASI SANA DA UĞURLU GELİR.
[
kızlar ben aranıza yeni katıldım.Normalde ben ağustosun 8inde adet olacaktım ama 1inde oldum olmadım arası bişi oldu.Bugüne kadar sürdü.Sinirlerimi bozdu damla damla geldi gitti.Bitti yeniden damla geldi.Öyle öyle bu güne geldik.Aceba dedim hamilemiyim dedim delilik işte bi test yaptım sonuç negatif benim deumudum bidahaki aya mayıstan beri çalıyoruz bu ay yine çalışacaz.Ama herseferinde tek çizgiyi görmek çoook üzücü.
ÜZÜLME HAYIRLISIYLA İNŞALLAH EN YAKINDA GELİR BEBİŞİN.O TEK ÇİZGİYİ GÖRMEMEK İÇİN ARTIK TEST ALMAYACAIM.BELKİ 20 KEZ BELKİ DAHA FAZLA GÖRDÜM BEN O TEK ÇİZGİYİ.ARTIK GÖRÜNCE TESTİ KIRASIM GELİYOR.O YÜZDEN EN İYİSİ TESTİ HİÇ ALMAMAK

hehehe benim adetime 1 gün kaldı
bakalım ne olacak flaş flaş flaş
tabiki şiddetli bir ağrı sonrasında kanamam olacak:)))
NEŞELİM HOŞGELDİN YOK MU BANACADIARZU
İNŞALLAH ADET OLMAZ HAMİŞ OLURSUN..

derya siz bu adamla nasıl evlendiniz diye sormuştum canım cvp alamadım senden

kz anlatmıştım ya önce
eşim bein ikinci evliliğim baya problemler yaşamıştık evlenirken
ya aslınd amevzu oda değil o zannediyoki çocuk olursa ayağına bağ olur hiçbişey yapamaz
hiçbiryere kımıldayamaz ne bilkim işte

ay esma kız kalbi nasıl atıyordu ya pıt pıtpıt
ayyyyyy:emir_bebek:

kızlar ben kaçar hepinize iyi hafta sonları diliyorum kendinize iyi bakın öpüyorum hepinizi

kz anlatmıştım ya önce
eşim bein ikinci evliliğim baya problemler yaşamıştık evlenirken
ya aslınd amevzu oda değil o zannediyoki çocuk olursa ayağına bağ olur hiçbişey yapamaz
hiçbiryere kımıldayamaz ne bilkim işte

ay esma kız kalbi nasıl atıyordu ya pıt pıtpıt
ayyyyyy:emir_bebek:

onun için savaş tamammı derya

X